Lisede kalınca dilekçe vermek?

Bu konuyu okuyanlar

You

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Lisede kalınca dilekçe vermek gerekiyomu okula ben devam edeceğim diye.yoksa direkt okula gidicekmiyim bişey yapmadan?

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Direk devam ediyorsun arkadaşım bişey vermene gerek yok.:)

You

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
teşekkür ederim arkadaşlar

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
direk gidiyosun aynı sınıfı okuyosun ama bi değişiklik oluyor arkadaşların bi üst sınıfta oluyor :D

findukfaresi

Müdavim
Reaksiyon puanı
73
direk gidiyosun aynı sınıfı okuyosun ama bi değişiklik oluyor arkadaşların bi üst sınıfta oluyor :D

ve bu insana pek bir koyuyor. üst dönemdeki arkadaşlarından ders ve sınav için ipuçları almak notlarını istemek gücüne gidiyor. bir de ne kadar salak saçma insan geçti sınıfı da ben geçemedim diye hayıflanıyorsun :)

bir de onlar asistan sen 6. sınıf olduğunda emir verirlerse kafa atarsın yığılıp kalırlar :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
ve bu insana pek bir koyuyor. üst dönemdeki arkadaşlarından ders ve sınav için ipuçları almak notlarını istemek gücüne gidiyor. bir de ne kadar salak saçma insan geçti sınıfı da ben geçemedim diye hayıflanıyorsun :)

bir de onlar asistan sen 6. sınıf olduğunda emir verirlerse kafa atarsın yığılıp kalırlar :D

valla çok ağır depresif bi durum :D

You

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

o hiç koymaz bana işte.çünkü aynı sınıfta okuduklarımın %95 kafa dengi değildi bundan dolayı sıkılıyordum.