Lisede iken çıktığım kızın ablası

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Lise 4'te bir kız ile çıkıyordum. Çok şey yaşadık kızla. Altı sene sonra Ablası ile habersizce çıktım. Ailesi beni merak etmiş evlerine gittim şok oldum eski sevgilim orada boş boş kaldık. Ne yapmam gerek? O kadar yaşanmışlık var kardeşi ile devam etsem mi ayrılsam mı? Kıza mı desem bunlar bunlar oldu diye. Çok kötü durumdayım. :( Ablası ile bir yakınlaşmamız olmadı.

Kardeşi bana abi diyor. Abicim diyerekte bastıyor. Abicim derken ablasında gizli dedi. Cevap veremedim. Durumlar karışık. Kızdanda ayrılmak istemiyorum. :( Kız bana az yakınlaşsa rahatsız hissediyorum. Uzak duruyorum. Ablasıda çok düzgün biri elini tusam tirtir tirtiryor. Kalbini kırmak ve üzmek istemiyorum. Altıncı ayımızdayız.

Bana bir fikir akıl verirseniz sevinirim.
Ben 24, ablası 23, kardeşi 20.

Son düzenleme:

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Valla şansına tır çarpsın hocam ne diyim :D

Reaksiyon puanı
2,554
Bu kesin hesabı çok bilmiş adlı üyeye kaptırdı konu tarzları aynı :D
Sana demiştim dostum fazla takılma diye :D

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Lise 4'te bir kız ile çıkıyordum. Çok şey yaşadık kızla. Altı sene sonra Ablası ile habersizce çıktım. Ailesi beni merak etmiş evlerine gittim şok oldum eski sevgilim orada boş boş kaldık. Ne yapmam gerek? O kadar yaşanmışlık var kardeşi ile devam etsem mi ayrılsam mı? Kıza mı desem bunlar bunlar oldu diye. Çok kötü durumdayım. :( Ablası ile bir yakınlaşmamız olmadı.

Kardeşi bana abi diyor. Abicim diyerekte bastıyor. Abicim derken ablasında gizli dedi. Cevap veremedim. Durumlar karışık. Kızdanda ayrılmak istemiyorum. :( Kız bana az yakınlaşsa rahatsız hissediyorum. Uzak duruyorum. Ablasıda çok düzgün biri elini tusam tirtir tirtiryor. Kalbini kırmak ve üzmek istemiyorum. Altıncı ayımızdayız.

Bana bir fikir akıl verirseniz sevinirim.
Ben 24, ablası 23, kardeşi 20.
kardeşim ben bile okuyunca error verdim diyecek bir şeyim yok.

Reaksiyon puanı
227
Yardımcı olun dedim bir tekmede siz atıyorsunuz. :(

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Forumdaki bayan üye profillerine fazla aldanmayin. Harun abi vakasi yasarsiniz sonra :)

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Ayı çıkabilir taş düşebilir :cool:

Reaksiyon puanı
227
Forumdaki bayan üye profillerine fazla aldanmayin. Harun abi vakasi yasarsiniz sonra :)
Sizin bildirim gelince uyarı geliyor diye tedirgin oluyorum. :)

Ne yapmam gerek. Ayrılmak istemiyorum ama. Öyle mi yapmam gerek siz olsanız ne yapardınız?

Reaksiyon puanı
227
Aa evet de hani onla bu konunun ilişkisi nedir:p
Arkadaş Çok Bilmiş'in benim hesabını ele geçirdiğini yazmış ve benzediğini yazdığımı söylemişsizde beğenmisiniz. Siz eski arkadaşısınız siz onu tanıdığınızdan o olmadığımı bilirsiniz diye yazdım. :)

Yani o yazıyı beğenmeniz onu kızı tanıdığınız halde sizi konuya dahil ediyor ilişkisi o yani. o_O

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Arkadaş Çok Bilmiş'in benim hesabını ele geçirdiğini yazmış ve benzediğini yazdığımı söylemişsizde beğenmisiniz. Siz eski arkadaşısınız siz onu tanıdığınızdan o olmadığımı bilirsiniz diye yazdım. :)

Yani o yazıyı beğenmeniz onu kızı tanıdığınız halde sizi konuya dahil ediyor ilişkisi o yani. o_O
Ya ne dicem bak ben birşey anlamadım şuan

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Tek derdin bu olsun ne diyim :D
Anlat bence lisede olmuş bitmis bise hoşgörülür yalniz nie boyle olaylar benim basima gelmiyor ya :D

Reaksiyon puanı
227
Tek derdin bu olsun ne diyim :D
Anlat bence lisede olmuş bitmis bise hoşgörülür yalniz nie boyle olaylar benim basima gelmiyor ya :D
Ne diyeceğim? Soracak kesin sevgili derken neler oldu diyecek. (herşey oldu) yalan mı diyim? Doğru söylemesem ilerde çıkarsa iyi olmaz.

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ne diyeceğim? Soracak kesin sevgili derken neler oldu diyecek. (herşey oldu) yalan mı diyim? Doğru söylemesem ilerde çıkarsa iyi olmaz.

Bence ablasıyla devam et sonucta kardesıyle eskıden çıkmışsın sonra yolları ayırmıssın ablasıyla devam dostum dostum bu arada benım manitam yok kızlarla muhabbet edemıyorum utangaçlık var bende hıcbır kızla heyecanlanıp konuşamıyorum

Bana bir kız ayarlayın [emoji58]