Lise değişikliği

Bu konuyu okuyanlar

SpacXXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba ben Antalya da orta halli bir anadolu lisesindeyim Karatay anadolu lisesi. Sınıfta bazı boş insanlar var. Bazen susmuyorlar bile. Okulda da boş boş takılan kişiler var. Sınıf olarak ortak bir wp grubumuz bile yok o kadar ayrıyız. Sizce başka bir liseye nakil vermeye gerek var mı? Bu tipler her yerde var mıdır?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Ya anlamıyorum onlar niye sana dert oluyor ki kendine bir hayat tarzı oluştur hobilerin olsun okulda dersle ilgilen okuldan sonra kendi istediklerinle.
Dersler hocalar vesaire dışında bir memnuniyetsizliğin yoksa boşver. Zorbalık, şiddet vs. dışında tabi ki bunlar apayrı mevzular.Arkadaş çevren illa ki okuldan olmak zorunda değil.İlla bir arkadaşın da olmak zorunda değil.

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Bizim de lisede wp grubumuz yoktu hatta benim telefonum da yoktu :D ama boyle boyle guzel yerler kazandik

SpacXXX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya anlamıyorum onlar niye sana dert oluyor ki kendine bir hayat tarzı oluştur hobilerin olsun okulda dersle ilgilen okuldan sonra kendi istediklerinle.
Dersler hocalar vesaire dışında bir memnuniyetsizliğin yoksa boşver. Zorbalık, şiddet vs. dışında tabi ki bunlar apayrı mevzular.Arkadaş çevren illa ki okuldan olmak zorunda değil.İlla bir arkadaşın da olmak zorunda değil.
Aslında haklısın onlar beni bağlamaz. Ama insan sevmediği tiplerle aynı ortamda bulunmak istemiyor.