Lise 2 de dersden kalma

Bu konuyu okuyanlar

cerenozge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
10.sınıfım tarih dersinden kalıyorum ilk notum 30 ikinci 25 kadın çok cins bir hoca kendi istediğini veriyo bizden performans istedi verdik ama 100lük performans bile yapsan kendi vereceğini veriyo bende bu dersden kalıyorum hocayı ikna etmem gerek ama kadın sözümü bile dinlemeden başından kovuyo yardımcı olursanız sevinirim o geçirse taktir alıyorum ama dinlemiyor bile ne yapabilirim ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Ailen anlayışlı ise hocanla görüştürmeyi deneyebilirsin. Tarihe karşı ilgin olmayabilir, takdir alacağım dediğine göre diğer derslerin genel olarak iyi. Ailene de bu durumu açıklarsan anlayış gösterebilirler.

cerenozge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ailen anlayışlı ise hocanla görüştürmeyi deneyebilirsin. Tarihe karşı ilgin olmayabilir, takdir alacağım dediğine göre diğer derslerin genel olarak iyi. Ailene de bu durumu açıklarsan anlayış gösterebilirler.
işte sorun da orada aileyi bile başında istemiyor zaten ailem o 25 ve 30u görünce ögretmenin karşısına çıkmazlar bana patlarlar ailemi bulaştırmadan çözmem gerek okul sonunda notlarımı her türlü görücek ailem ama takdir alırsam eğer fazla kızmazlar