Linuxdan başla işletim sistemine geçme

Bu konuyu okuyanlar

BurakDrms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim iki sorum olcak ben Windows kullanıyordum ve kali linuxa geçtim windows bilgisayardan komple kaldırdım kali linuxa giriş yaptım fakat wifi yoktu yani wifiyi açabileceğim herhangi bir yer yoktu sonra driver yükledim orda wifi geldi ama wifi ağı yok diyor bu seferde bende Ubuntu yükledim sisteme yine aynısı ondada wifi yok sonra windowsa tekrar döneyim dedim fakat biosa girdiğimde flasha basıyorum Windows kurulum yeri gelmiyor direkt kaliye giriyor ne yapabilirim

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Başka bir bilgisayarda Manjaro XFCE indirerek RUFUS ile USB üzerine aktarma şansın var mı ?

Reaksiyon puanı
16,118
Hiç bilmeden Linux Mint disinda Linux kurmak buyuk cesaret windows' u silmen de dual boot mumkun iken ilk windows sonra Linux Mint,Ubuntu kurarsan daha iyi olur.
Sinirli destek pc yok suan.

BurakDrms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç bilmeden Linux Mint disinda Linux kurmak buyuk cesaret windows' u silmen de dual boot mumkun iken ilk windows sonra Linux Mint,Ubuntu kurarsan daha iyi olur.
Sinirli destek pc yok suan.
Saten öncede linux kullanmıştım eski pcde fakat bu pcy yukleyincr wifi yok diyor
Başka bir bilgisayarda Manjaro XFCE indirerek RUFUS ile USB üzerine aktarma şansın var mı ?
Yok. Fakat ben işi dosyasını saten linuxda kendi içinde olan diskle yapıyorum fakat nedense gözükmüyor acaba bios ayarlarinda sıkıntı olabilir mi ?

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
USB'yi yanlış yazmış olabilir misin?

BurakDrms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Bios ayarlarında Secure boot ne durumda?
Açılışta boot menu kısayoluna basınca USB ne olarak görülüyor?

BurakDrms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reaksiyon puanı
16,118
Usb yanlis yapilmis usb disk yazici var donatimda olcak onunla yazdir.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
İmajı WOEUSB üzerinden yazdırmayı denediniz mi? USB içerisindeki imajın yazdırılırken boot özelliğinin verilmesi gerekiyor.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Ben Windows dönmek istediğimde bununla dönebiliyorum. Diğer uygulamalar usb içerisine imajı yazdırıyor ama boot edilmiyor yada boot edildikten sonra tuhaf hatalar alıyorum. Denediklerimin arasında en iyisi WOE.