Linux Cafe

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Arkadaş tavsiye olarak plasma-meta paketini kursun :p

sudo pacman -S plasma-meta
@Samed Yelgel finix de Linux bölümünün herkese her daim KDE dayatan troll'üdür, tanıştırayım :p XFCE'den baya farklı, kurma eğer geçmek istemiyorsan :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Evet Hocam ilk deneyimim :D:D baktım kişiselleştirme diye bir yer var biraz karıştırdım böyle oldu bişeyleri karıştırıp bozup tekrar yapmaya çalışmak hoşuma gidiyor :D
İşte, son kullanıcıya zamanında boşa XFCE önermedim. Ablam da Mint 18.3 Xfce kullanıyor :p

Son düzenleme:
@Samed Yelgel finix de Linux bölümünün herkese her daim KDE dayatan troll'üdür, tanıştırayım :p XFCE'den baya farklı, kurma eğer geçmek istemiyorsan :D

İşte, son kullanıcıya zamanında boşa XFCE önermedim. Ablam da Mint 18.3 Xfce kullanıyor :p
Dayatmak değil ki, ışık tutuyorum çocuğa :D

Samed Yelgel

Asistan
Işıktan kör etmeyelim de çocuğu :D
hahahaha :D Gimp ne zormuş ya sadece yazı yazabildim onu da pp yapayım dedim tam orantılı da olmamış hadi bakalım böyle idare edelim 1 hafta falan :D

Abi bak bu olmadı. Öğle arası eve gelmişim. Hiç dikkat etmedim. Verdiğin kodu girdim terminal'e. Yüklenmesi bitmedi ben de kapatıp gittim.

Şimdi anladım ki sen bize komplo kurup KDE kurdurtuyorsun. Oldu mu hiç? :D
KDE ne oluyo benim internet yavaş daha indiremedim komplo falan sakata gelmeyeyim :D

Son düzenleme:

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
hahahaha :D Gimp ne zormuş ya sadece yazı yazabildim onu da pp yapayım dedim tam orantılı da olmamış hadi bakalım böyle idare edelim 1 hafta falan :D
https://forum.shiftdelete.net/threads/linux-uzerinde-league-of-legends-kurulumu.541291/
Başlıktaki video'nun kapağı güzel mi ? Onu gimp ile yaptım ;) Zor değil, sadece değişik.

Konuya yazmasını mı engellesek? :)
Finix'lere soykırım istiyoruz ! :p Konuya yazmasını engellemekle de bitmez ! Direk soykırım istiyoruz ! :p

Son düzenleme:

Samed Yelgel

Asistan
Boş dosyalar mı indi ne oldu indi indi update falan yaptı ama denişik bişey de yok daha :D

Sorunlar yavaaaş yavaaaş başladı, Ev dizini ya d adiğer klasörler fark etmez açıyorum ve player da açmaya çalışıyor tüm sesleri oynatıyor nasıl düzelir ki :D

Son düzenleme:
stat counter