LinkedIn 500 milyon kullanıcıya ulaştı

Konusu 'LinkedIn' forumundadır ve Fragger tarafından 25 Nisan 2017 başlatılmıştır.


 1. Fragger

  Fragger Şirin Baba ☭ [email protected] Yönetici Super Moderator

  Katılım:
  21 Ekim 2016
  Mesajlar:
  4.463
  Beğenileri:
  1.770
  Ödül Puanları:
  113
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  Web Master
  Yer:
  İstanbul

  - LinkedIn 500 milyon kullanıcıya ulaştı

  Microsoft'un sahibi olduğu sosyal ağ LinkedIn, bugün yaptığı açıklamayla 500 milyon kullanıcı barajını aştığını bildirdi. Peki bu sosyal ağı bu kadar popüler kılan özellik ne?

  [​IMG]

  Microsoft'un sahibi olduğu sosyal ağ LinkedIn, 500 milyon kullanıcı barajını aştığını bugün yaptığı duyuru ile açıkladı. İnsanların özellikle iş bağlantıları sağlayabilmek adına kullandığı bu sosyal ağın bu kadar başarılı olmasının temel sebebi de yine iş merkezli olması denebilir.

  LinkedIn eskisi kadar etkili mi?

  500 milyon kullanıcıya ulaşan LinkedIn'in Facebook kadar fazla kullanıcısı olmadığı ortada. Fakat iş bağlantıları konusunda insanlara bir hayli yardımcı olduğu ya da en azından çevrimiçi bir CV görevi gördüğü söylenebilir.

  download (2).jpg

  Yapılan açıklamada sahip olunan 500 milyon kullanıcının 200 farklı ülkeden kayıtlı olduğunun da altı çizilmiş. Ayrıca LinkedIn üzerinde şu anda 10 milyondan fazla iş imkanı bulunduğu ve 9 milyon farklı şirketin LinkedInüzerinden iş ilanları yayımladığı da belirtilmiş.

  Son olarak da haftada 100.000'den fazla makalenin de LinkedInkullanıcıları tarafından yazılarak yayımlandığını da belirtelim. İnsanların fazla vakit geçirmediği bir platformda bu kadar fazla makalenin yayımlanıyor olması ilginç bir detay gibi görünüyor.
   


Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş