Link.tl ve btc hakkında

Bu konuyu okuyanlar

fthdmrist80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba öncelikle admınlerden ve uyelerden özür dilerim doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama yıllar önce link tl ye üye oldum bir süre sonra unuttum yaklasık 2 seneyi gecti bugun giriş yaptım tl kısmında bi miktar para var ve hemen altında BTC miktarı var ekran görüntüsünü ekleyemşyırum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ekran görüntüsünü buraya ekleyeldim

Son düzenleme:

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Arkadaşlar merhaba öncelikle admınlerden ve uyelerden özür dilerim doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama yıllar önce link tl ye üye oldum bir süre sonra unuttum yaklasık 2 seneyi gecti bugun giriş yaptım tl kısmında bi miktar para var ve hemen altında BTC miktarı var ekran görüntüsünü ekleyemşyırum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim

Link.tl, linkleri kısaltarak reklam üzerindne para kazandırmaya yarayan bir içeriktir. Sizde bu işlemi yapmışsınız ve para kazanmışsınız.

fthdmrist80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ekran görüntüsü ekledim orda tl nin altında BTC de var bu nedemek peki

Link.tl, linkleri kısaltarak reklam üzerindne para kazandırmaya yarayan bir içeriktir. Sizde bu işlemi yapmışsınız ve para kazanmışsınız.

Ekran görüntüsü ekledim orda ki BTC nedir peki

Son düzenleme:

sarper_54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende girdim baktım bendede 2 küsur BTC görünüyor. 2016da falan kullanmıştım en son.

ekran görüntüsüne buradan bakabilrsiniz. Hızlı Resim - Adsız ne yapmam gerekiyor. ödemeyi çekebileceğim bir buton yok. BTC walletimi yazdım ödeme şekilli olarak kaydettim ama ne zamanlar ödeme yapılıyordu bu sitede... bunu kurtarabilecekmiyiz veya siz kurtarabildinizmi içerideki BTC rakamınızı

hocam bir msj attım yukarıdaki cğmleme sizi alıntılamamışım okuyup dönüş ederseniz sevinirim. saygılar

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    142.5 KB · Görüntüleme: 611
Son düzenleme:

sercanars93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sarper_54 kardeşim bendede senin kadar btc var bu tl ile nekadar eder