"Limitsiz" iddialara dikkat!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Vay arkadaş, adamlar "limitsiz" e inanacak kadar aşmışlar. :biggrin:

tepetaklak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
üşenmeden sonuna kadar okudum çok güzel bi yazı.
teşekkürler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben ilk sayfadaki yorumlara katılmıyorum bahsedilen firmalar kendilerini ispatlamış firmalardır madem bu kadar anlıyorsunuz hala paylaşımlı sunucuda neden barınıyorsunuz ? Sunucu falan kiralayın o vakit..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Natro ve isimtescil'i kötüleyen kişi ve kişilerin merdiven altı firmaları olması çok ironik

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sayın onursal üyemiz ellerine kollarına sağlık,üşenmedim okudum,dediğiniz gibi bildiğimiz limitsiz sandığımız şeyler meğer çok farklıymış,shiftdelete ailesine sizin gibi üyeler fazlaca lazım tekrar tekrar teşekkürler..

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sınırsız kelimesini dikkate almadan gereken kaynağa göre host arayın bilinçli kullanıldığında gayet ekonomik çözümlerdir.

bu hostlar limitsiz olarak alınmamalı ama mesela diyelim 10 site barındırıcaz ve bu sitelerdeki farklı sistemlerden dolayı toplam 40subdomain, 22 veritabanı ve 200 eposta hesabı gereksin ve her site 2 gb yer kaplasın server gerektirmiycek kadar kaynak tüketsinler. bu şartları en makul seçenekler o sınırsızlar oluyor. bunlarında bir sınırı olduğu göz önüne alındığında bence çok ekonomik çözümler. ben hostgator kullanıyorum 24 site barındırıyorum bir kısmı wordpress bir kısmı özel yazılmış php sistemler çok ta ekonomik oluyor benim açımdan

yine kendi adıma konuşursam yaptığım siteler için gereken hizmeti yerli firmalardan almaya kalktığımda ya çok pahalı ya çok kötü hizmetle karşılaşıyorum.

sunucubil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm ilk once arkadaslar limitsiz diye bir sey yoktur limitlendirilmemis paket vardır bundada ana sunucu uzerinde %25 cpu kullanımı ram kullanımı gibi kotalar vardır ama aslına bakarsaniz herseyin bir sınırı oldugu gibi bunda bir sınırı vardır ama limitlendirilmemis paketler vardır ve bu paketlerde ana sunucunun bilgileri yazıldıgı surece sıkıntı yoktur diye dusunuyorum bir firma sahibi olarak Ama ana sunucu bilgileri verilmeden satıs yapmak etik degildir ve musterıye cpu ram gibi atakların kullanım ıznı hakkında bilgi vermeden satıs yapmakta dogru degil dıye dusunuyorum benim dusuncem bu yonde

SunucuBil Telekominasyon Hizmetleri
SDU Göller Bölgesi Teknokenti No:209
0850 520 00 08
[email protected]
www.sunucubil.com

CloundSand

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm yazıyı eksiksiz okudum teşekkürler [MENTION=18256]Turab Garip[/MENTION]

deneyci99

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bu işi bilenlerin çoğu heralde bunlara inanmaz diye düşünüyorum ya da iyi firmalardan alırlar zaten alanlarda acemi olacağından bende onlardan olduğumdan :D zaten en fazla 1gb falan kullandım sorun çıkmaz sanıyorum

eqlenceli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hosting de birşey diyemem belki alıcı ilk hostingini alıyor. fakat bu reseller filan alanlar :) onlara çok gülüyorum. Bu sunucunun bir kapasitesi var HDD si var yani 3 TB yada 20 TB :D Limitli işte :D ayrıca bu 20 TB yi tek sen kullanmıyorsun. Ayrıca TTNet kullananlar bilir :D download yapıyosun adil kota diyo :D hız hopp aşağı :D hosting sağlıyacaları adil kota belirtmeleri durumunda bu limitsiz davasıda kalkacağına inanıyorum. Henüz sınırsız harddisk icat edilmedi sonuçta :D

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bugünlerde yeni bir firma araştırıyorum ancak dikkat ettim yeni kampanyalar hep sınırsız ibaresi ile satılıyor herkez megaholding olmuş :D

ottoman

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Artık limitsiz yerine limitlendirilmemiş kelimesi kullanılıyor. Ama arkadaşların dediği gibi aldanmamak lazım. Sizler sitenizi mutlaka optimize ettirin. Çok fazla eklenti kullanmayın. Çünkü böyle durumlarda siteniz çok fazla CPU harcıyor ve hizmetiniz askıya alınabiliyor. Sitenizin ziyaretçi sayısı az olsa bile bu durum meydana gelebiliyor.