Lifecell mix yaani 5 gb özel her şeyde geçerlimi

Bu konuyu okuyanlar

Burak152722829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lifecell mix aboneliğindeki yaani özel 5 gb her yerde mi yani mesela yaaniden shiftdelete.net’e girdim sitede kendi internetimden mi yoksa özel 5 gb’dan mı yer

ARTIK UZAKLARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Bu konuda Turkcell sıkıntı çıkarmıyor genelde. "Yaani" özel ineternetinden kullanır.
Yinede denemiş biri varsa yazsın.

Burak152722829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda Turkcell sıkıntı çıkarmıyor genelde. "Yaani" özel ineternetinden kullanır.
Yinede denemiş biri varsa yazsın.
Öncelikle teşekkür ederim.Müşteri temsilcisiyle konuştum onlarda net bir şey bilmiyor bilen biri varya yazarsa sevinirim.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,931
Lifecell mix aboneliğindeki yaani özel 5 gb her yerde mi yani mesela yaaniden shiftdelete.net’e girdim sitede kendi internetimden mi yoksa özel 5 gb’dan mı yer

Uygulama üzerinden yapacağın her türlü site bağlantısı uygulamaya özel 5gb dan gider. Ancak vpn üzerinden veya opera mini gibi proxy ile çalışan uygulamalar üzerinden bağlantı yaptığında geçerli olmaz.

Burak152722829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uygulama üzerinden yapacağın her türlü site bağlantısı uygulamaya özel 5gb dan gider. Ancak vpn üzerinden veya opera mini gibi proxy ile çalışan uygulamalar üzerinden bağlantı yaptığında geçerli olmaz.
Emin misiniz paketi kullandınız mı bende sizin gibi biliyorum ama emin olamadım.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,931
Emin misiniz paketi kullandınız mı bende sizin gibi biliyorum ama emin olamadım.

Uygulamaya özel paketler de bu esaslar geçerlidir aslında tt de sosyal paket kullanıyorum sorun yaşamıyorum. Mhz den size de net bilgi aktarılmaması tuhaf olmuş mutlaka bu paketin sıkça sorulan sorular bilgilendirmesi vardır mhz için.

Burak152722829

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı oldunuz için teşekkür ederim malesef bulamadım ama paketi alacağım oldada olmasada aldıktan sonra olup olmadığını kesin bir şekilde yazarım.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Şu şekilde Turkcell'den mesaj geldi:
Yaani kullanim kampanyasi ile 1 ay boyunca yurt icinde gecerli 1 GB internet paketiniz hattiniza yuklendi. Hediye internet paketiniz sadece Yaani kullanimlarinizda gecerli olacak ve kampanya suresi boyunca aylik yenilenecektir.
Sdn forum için test ettim, yaani'nin internet paketi kotasından düşmüyor.

Son düzenleyen moderatör:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Garip, ilk başta normal internet paketinden düştü; sonra bir kaç kez daha denedim;
ara ara Yaani tarayıcısı üzerinden SDN forumu açtım, internet kullanımını kontrol ettim, Yaani internet paketini tüketiyor.

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Net bilgi; Yaani Uygulamasında geçerlidir. Farklı tarayıcı, veya Uygulama kullanımlarında geçerli değildir. Kullanımlar bazen sisteme anlık yansımaya bilir o nedenle "örneğin; 5 dk yaani uygulamasını kullanıp ardından hemen bakarsanız internet düşmemiş gibi görülebilir." fakat ilerleyen zamanda bu uygulamaya özel internetten düştüğünü görebilirsiniz.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Net bilgi; Yaani Uygulamasında geçerlidir. Farklı tarayıcı, veya Uygulama kullanımlarında geçerli değildir. Kullanımlar bazen sisteme anlık yansımaya bilir o nedenle "örneğin; 5 dk yaani uygulamasını kullanıp ardından hemen bakarsanız internet düşmemiş gibi görülebilir." fakat ilerleyen zamanda bu uygulamaya özel internetten düştüğünü görebilirsiniz.
Yüklü uygulamaların bazıları, mobil veriyi açar açmaz interneti tüketebiliyor; (varsa) ilgili uygulamaların veri kullanımlarını kısıtlamak uygun olur.