Lifebox Sayesinde Rehberimi Kurtardım!

Bu konuyu okuyanlar

hayatsever

Asistan
Reaksiyon puanı
63
lifebox depolama için kullanıyordum telefonumun hafızası yeterli olmadığı için ama rehberimi de eklemiştim resmen hayat kurtardı diyebilirim. Telefonum bozuldu bütün rehber gitti lifeboxda girdim bütün rehber orda kaybolan eşyayı yeniden bulmuş gibi oldum.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
lifebox depolama için kullanıyordum telefonumun hafızası yeterli olmadığı için ama rehberimi de eklemiştim resmen hayat kurtardı diyebilirim. Telefonum bozuldu bütün rehber gitti lifeboxda girdim bütün rehber orda kaybolan eşyayı yeniden bulmuş gibi oldum.
ben yedeklemiştim zamanında her kişiden 4’er 5’er tane vardı aşırı pişmanım açıkçası. mc backup daha yararlı ve pratik bence

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kişileri mail adresime kaydediyorum yedekleme ile uğraşmıyorum. Telefona mail adresimi eklediğim an bütün kişiler otomatik ekleniyor zaten. SIM veya telefona kaydetme veya yedekleme ile uğraşmaya gerek yok bence.

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben ınstagramımı yedekledim lifebox ile çok kullanışlı oluyor ;)

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Lifebox çöp benim gözümde.

Android kullananların Google Contacts kullanmasını tavsiye ederim. Misler gibi 7-8 senedir kullanırım. 4-5 arkadaşımı daha oraya geçirdim. Onlar da mutlu mesut.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
İşinize yaradıysa ne mutlu, Google Contacts veya Icloud (ne kullandığını bilmiyorum)'da kullanabilirsin aslında

Reaksiyon puanı
24
ben de lifebox kullandım iş gören bir uygulama. rehber gidince çok kötü oluyor bir daha başıma geldi seninde böyle önlem alman iyi olmuş