Lifebox Sayesinde Rehberimi Kurtardım!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hayatsever

Asistan
lifebox depolama için kullanıyordum telefonumun hafızası yeterli olmadığı için ama rehberimi de eklemiştim resmen hayat kurtardı diyebilirim. Telefonum bozuldu bütün rehber gitti lifeboxda girdim bütün rehber orda kaybolan eşyayı yeniden bulmuş gibi oldum.

ahm@

Doçent
lifebox depolama için kullanıyordum telefonumun hafızası yeterli olmadığı için ama rehberimi de eklemiştim resmen hayat kurtardı diyebilirim. Telefonum bozuldu bütün rehber gitti lifeboxda girdim bütün rehber orda kaybolan eşyayı yeniden bulmuş gibi oldum.
ben yedeklemiştim zamanında her kişiden 4’er 5’er tane vardı aşırı pişmanım açıkçası. mc backup daha yararlı ve pratik bence

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Kişileri mail adresime kaydediyorum yedekleme ile uğraşmıyorum. Telefona mail adresimi eklediğim an bütün kişiler otomatik ekleniyor zaten. SIM veya telefona kaydetme veya yedekleme ile uğraşmaya gerek yok bence.

astegon

Profesör
Lifebox çöp benim gözümde.

Android kullananların Google Contacts kullanmasını tavsiye ederim. Misler gibi 7-8 senedir kullanırım. 4-5 arkadaşımı daha oraya geçirdim. Onlar da mutlu mesut.

okurbaba

Doçent
İşinize yaradıysa ne mutlu, Google Contacts veya Icloud (ne kullandığını bilmiyorum)'da kullanabilirsin aslında

ben de lifebox kullandım iş gören bir uygulama. rehber gidince çok kötü oluyor bir daha başıma geldi seninde böyle önlem alman iyi olmuş

stat counter