Lgs Yanlış Tercih

Bu konuyu okuyanlar

pasii

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar ben okulda Lgs yerleştirme tercihi yaptım. Tercih yapan öğretmen yanlış okulu yazmış Anadolu yazacağına İmam Hatip Yazmış. Şu şekilde:
Fatih Anadolu lisesi yazacağına Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip lisesi yazmış. Nasıl böyle bir hata yapmış ?

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Arkadaşlar ben okulda Lgs yerleştirme tercihi yaptım. Tercih yapan öğretmen yanlış okulu yazmış Anadolu yazacağına İmam Hatip Yazmış. Şu şekilde:
Fatih Anadolu lisesi yazacağına Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip lisesi yazmış. Nasıl böyle bir hata yapmış ?
dava edebilirsin bence hocanın ya kafası iyi ya da kasten yapmış ya da sağır bu adam

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
öğretmenin salaklığı dava bile edebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

dava edebilirsin bence hocanın ya kafası iyi ya da kasten yapmış ya da sağır bu adam
evet arkadaşın dediği gibi kasten de olabilir

rubyisred

Asistan
Reaksiyon puanı
208
hocam ben hiç kazanamadım(ama imamhatipte yazmak istemiyorum o ayrı). 2. lere kaldım.imamhatipe gitmek istemiyor nedense insan.meslek gider muhasebe okurum diyorum şuan.neyse hocanla görüş yanlış yazmışsınız ben bu okula alınmaz isem dava ederim de o ordan sana vip yer ayırır .d

pasii

Asistan
Reaksiyon puanı
8
hocam ben hiç kazanamadım(ama imamhatipte yazmak istemiyorum o ayrı). 2. lere kaldım.imamhatipe gitmek istemiyor nedense insan.meslek gider muhasebe okurum diyorum şuan.neyse hocanla görüş yanlış yazmışsınız ben bu okula alınmaz isem dava ederim de o ordan sana vip yer ayırır .d
2. tercih yapacağım Fatih Anadolu Lisesi kontenjanı İnşallah dolu değildir. Beyler taktik verin.
öğretmenin salaklığı dava bile edebilirsin

evet arkadaşın dediği gibi kasten de olabilir
Peki dava edersem o okula gidebilirmiyim veya ne kazanırım ?

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
tazminat sayesinde özel okula gidersin öğretmen atılır

pasii

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu arkadaşın dediğini uygularsam işe yarar mı ?

Bu arkadaşın dediğini uygularsam işe yarar mı ?

Meb in resmi sitesinden baktım. Kontenjanlar dolmuş diyor doğrumu ?

Son düzenleme:

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
gitmek istediğin okula git ve sor bence çok saçma bir durum hayatının bitmesine bile sebep verebilir o öğretmen bence kasıtlı yaptı git dava aç

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Geçmiş olsun hakkını aramaktan vazgeçme gerekirse dava bile aç