Lge730 optimus sol vatan bilgisayarda

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
DH_LG_Optimus_Sol_Knight.jpg

LG Mobile'ın klasik tasarım çizgilerini taşıyan Optimus Sol, sadece 9.8 mm kalınlığında tasarlanmış. 1 GHzsaat hızında çalışan Qualcomm MSM8225 Snapdragon işlemciden ve 512 MB RAM'den güç aldığı ifade edilen Optimus Sol, Google'ın mobil işletim sistemi android'in 2.3 ''Gingerbread'' versiyonunu kullanıyor.
3.8-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde Ultra AMOLED dokunmatik ekrana, microSD kart desteğine (kutu içeriğinde 2 GB'lık kart mevcut) sahip akıllı telefonda Wi-Fi 802.11 b/g/n (Wi-Fi Direct, DLNA), Bluetooth 3.0 ve GPS gibi güncel donanımların unutulmadığını görüyoruz. Muhtemelen LG Mobile'ın Ultra AMOLED ekran açıklaması dikkatinizi çekmiştir. Bilindiği üzere aşırı aydınlık veya güneşli ortamlarda telefonların ekranını görmek zorlaşıyor. İşte LG Mobile bu durumu düşünmüş olacak ki, Optimus Sol'da yer verdiği Ultra AMOLED ekranın, standart AMOLED ekranlara kıyasla aşırı aydınlık ortamlarda daha iyi netlik, aydınlık sağladığını dile getiriyor.

Optimus Sol'un ön yüzünde 640 x 480 piksel, arka yüzünde ise 5 megapiksel 720p 30 fps çözünürlüğünde kamera bulunuyor. 5 megapiksellik kameraya otomatik odaklama özelliği eşlik ediyor. Son olarak 1500 mAh'lik batarya ile geliyor. Adreno 205 gpu kullanıyor.

vatan computer fiyatı 899 tl

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
o paraya o özelliklerle onu alana acırım :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
kamerada flaş olsaydı %25 indirimle alınabilinirdi bence :)

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 800 tl ye saturn den aldım.güzel tlfnda çabuk. şarz bitiyo. yoksa gzl tlfon.

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sağolasın technomind kardeş bahsettiğin uygulamayı kurdumda yüzde 15 20 gibi bir tasarrufu gözüküyo ama tel uykudayken bir takım uygulamaları kapattığı için geri açılırken geç başlıyo pro su nasıl bilmiyomda free si hoşuma gitmedi.
farklı bir konuda yardıma ihtiyacım var. telle gelen uygulamalarda androiden gelen güncelemeri yapamadım hata veriyo mevcut sürümü silip yeniden yükle diyo. ama telle gelen uygulamayı silemiyom farklı bir yöntemi varmı yardımcı olursanız sevinirim. şimdilik iyi forumlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
sağolasın technomind kardeş bahsettiğin uygulamayı kurdumda yüzde 15 20 gibi bir tasarrufu gözüküyo ama tel uykudayken bir takım uygulamaları kapattığı için geri açılırken geç başlıyo pro su nasıl bilmiyomda free si hoşuma gitmedi.
farklı bir konuda yardıma ihtiyacım var. telle gelen uygulamalarda androiden gelen güncelemeri yapamadım hata veriyo mevcut sürümü silip yeniden yükle diyo. ama telle gelen uygulamayı silemiyom farklı bir yöntemi varmı yardımcı olursanız sevinirim. şimdilik iyi forumlar

şuan kullandığınız versiyon ne ise telefonunuzda onu güncelleyin marketten uygulamalarınızı o sorunsuzca indirebilirsiniz ;)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
İnan programın adını unuttum 25 dakikadır onu arıyorum :D