Lg v30+ vs poco f1

Bu konuyu okuyanlar

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar. Bu iki telefon arasında kararsız kaldım gece yarısı fiyatları yaklaşık aynı seviyelerde olacağını tahmin ediyorum. İkisi distribütör garantili evet v30+ bana göre bi tık daha şık fakat povoda daha güncel ve ilerde en az 1 android güncellemesi fazla alıcak gözüyle bakıyorum. İkisininde perfonmansı gayet yeterli seviyede benim için. Lg nin arka kamerası ise daha kullanışlı olur. Ön kamera ise tam tersi. Kısaca kararsız kaldım. Ana güncellemese önemli kameralarda. Sizin tercihleriniz ne olurdu nedenleriyle paylaşırsanız çok sevinirim. İyi forumlar

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Paranızı çöpe atmak istiyorsanız hemen bir adet Lg telefon sahiplenebilirsiniz. Lg'nin hala dünya'da telefon satabiliyor olması gerçekten insanı düşündürüyor. İki cihaz arasında kaldıysanız tercihim Xiaomi'den yana olurdu.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
V30+ kamerası daha iyi, Pocophone F1'in ekran çözünürlüğü V30+'dan düşük olduğu için oradan da eleniyor. İşlemci ve batarya konusunda Pocophone F1 biraz üstünlük gösterse de V30+'un herhangi bir işlemde yarı yolda bırakmayacağını bildiğim için bunu diğerlerinden daha az önem verdiğim bir özellik olarak değerlendiriyorum. Benim seçimim V30+ olurdu bu durumları göz önüne alarak.

coskunteke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Oğuz bey merhaba ; 4 yıldır ıphone 6 plus kullanıyordum ve . max.2750 tl ye telefon araştırdım ve bilen kişiler araştırma yaptırdım. sonuçta 20 ekim 2018 tarihinden itibaren LG V30 PLUS Aldım gittigidiyor'dan 2589 tl ye. ve iyiki almışım dedim. aklınıza ne gelirse sorabilirsiniz. işim gereği çok yoğun telefon kullanımım var. telefonu ne amaçla alacağınız çok önemli ancak genelde araştırırsanız v30 plus ilk çıktığında çok üst sekmend telefonlarla kapıştı. bence çoğu telefonu geçen bir telefon özelliklerini saymakla bitmez. ancak göze çarpan bana göre en güzel tarafı. ekran 6 inc. ve komple ekran nerdeyse. ele çok rahat oturuyor. şarj efsane gidiyor. 128 gb olması mükemmel ( özellikler ıphone 6 plus 16 gb den sonra efsane geldi bana ) . şu ana kadar bende herhangi bir sıkıntısı yok . aklınıza ne gelirse sorabilirsiniz. kamera takıntım yok ama arka kamera çok iyi. diğer özellikleri saymakla bitmez . yüz tanıma , ses tanıma , su geçirmezlik , vs vs vs

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Oğuz bey merhaba ; 4 yıldır ıphone 6 plus kullanıyordum ve . max.2750 tl ye telefon araştırdım ve bilen kişiler araştırma yaptırdım. sonuçta 20 ekim 2018 tarihinden itibaren LG V30 PLUS Aldım gittigidiyor'dan 2589 tl ye. ve iyiki almışım dedim. aklınıza ne gelirse sorabilirsiniz. işim gereği çok yoğun telefon kullanımım var. telefonu ne amaçla alacağınız çok önemli ancak genelde araştırırsanız v30 plus ilk çıktığında çok üst sekmend telefonlarla kapıştı. bence çoğu telefonu geçen bir telefon özelliklerini saymakla bitmez. ancak göze çarpan bana göre en güzel tarafı. ekran 6 inc. ve komple ekran nerdeyse. ele çok rahat oturuyor. şarj efsane gidiyor. 128 gb olması mükemmel ( özellikler ıphone 6 plus 16 gb den sonra efsane geldi bana ) . şu ana kadar bende herhangi bir sıkıntısı yok . aklınıza ne gelirse sorabilirsiniz. kamera takıntım yok ama arka kamera çok iyi. diğer özellikleri saymakla bitmez . yüz tanıma , ses tanıma , su geçirmezlik , vs vs vs
Lg tarafında beni rahatsız eden tek detay android 10. Sürümünü almama ihtamalinin çok fazla olması. Her sene telefon değiştirebilcek biri değilim. İlk çıktığında 5s almıştım ve hala onu kullanıyorum. Beni en az 3-4 yıl götürmesi gerekiyor. Bir çok yorum okudum ve forumları sürekli takip ediyorum 2 aydan beri. Gönlüm lg den yana fakat güncelleme desteği de önemli benim için

---- Mesajlar birleştirildi ----

V30+ kamerası daha iyi, Pocophone F1'in ekran çözünürlüğü V30+'dan düşük olduğu için oradan da eleniyor. İşlemci ve batarya konusunda Pocophone F1 biraz üstünlük gösterse de V30+'un herhangi bir işlemde yarı yolda bırakmayacağını bildiğim için bunu diğerlerinden daha az önem verdiğim bir özellik olarak değerlendiriyorum. Benim seçimim V30+ olurdu bu durumları göz önüne alarak.
Dediğiniz gibi arka kamerada üstün önde tam tersi doğrudur biliyorum yarı yolda bırakmaz fakat güncelleme desteği kesildiği anda ne gibi dezavantajlar ortaya çıkar poco en az 1 güncelleme daha fazla alıcak gibi

Son düzenleme:

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Paranızı çöpe atmak istiyorsanız hemen bir adet Lg telefon sahiplenebilirsiniz. Lg'nin hala dünya'da telefon satabiliyor olması gerçekten insanı düşündürüyor. İki cihaz arasında kaldıysanız tercihim Xiaomi'den yana olurdu.
V30+ ve G7 telefonları hiç bir sorunla karşilaşmamiş. G2 G3 hatta diger g serileriden gelen sorunları yeni modellere yüklemek gereksiz ve yersiz.Telefonu kullanirsin yorumlarsin.Ama kullanmadigin telefon hakkinda caydirici bilgi vermek forumu çöplüğe çevirmekten başka birşey değil.

Bu arada 2side iyi telefon.Ama malzeme kalitesi acisindan Lg v30 çok daha iyi durumda.Sene 2019 oluyor.Arka kapaği plastik olan bir telefon beni mutlu etmez.

Son düzenleme:

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
V30+ ve G7 telefonları hiç bir sorunla karşilaşmamiş. G2 G3 hatta diger g serileriden gelen sorunları yeni modellere yüklemek gereksiz ve yersiz.Telefonu kullanirsin yorumlarsin.Ama kullanmadigin telefon hakkinda caydirici bilgi vermek forumu çöplüğe çevirmekten başka birşey değil.

Bu arada 2side iyi telefon.Ama malzeme kalitesi acisindan Lg v30 çok daha iyi durumda.Sene 2019 oluyor.Arka kapaği plastik olan bir telefon beni mutlu etmez.
Arka taraf için kılıfsız kulanmayı pek tercih etmiyorum. Fakat ön tarafta cg5 ve cg3 farkı var. Akşama fiyatı belirleyecek heralde tercihleri

coskunteke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arka taraf için kılıfsız kulanmayı pek tercih etmiyorum. Fakat ön tarafta cg5 ve cg3 farkı var. Akşama fiyatı belirleyecek heralde tercihleri

MERHABA BENİM TELEFON RESİMDEKİ GİBİ YAPTIM HARİKA OLDU AMA İSTERSENİZ NORMAL KILIFIMDA VAR. V30 PLUS FİBER KARBON KAPLAMA.jpg V30 PLUS ARKA KILIF MAT SİYAH.jpg

ozaner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Amazon V30 zam atmış ulan biz indirin bekliyoruz telfonlar 2 gündür zam alıyor.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Hepsiburada da indirimler başlamiş sanirim hepsinde fiyat düşmüş.

Selambenkaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son düzenleme:

emre_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hepsiburada da indirimler başlamiş sanirim hepsinde fiyat düşmüş.
V30+ siyah renk cihazın 2650 TL'ye düşmesi ile tükenmesi bir oldu.4-5 tane fln sattılar herhalde o fiyata.Yarın yeniden bir indirim olur mu acaba ?

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
V30+ siyah renk cihazın 2650 TL'ye düşmesi ile tükenmesi bir oldu.4-5 tane fln sattılar herhalde o fiyata.Yarın yeniden bir indirim olur mu acaba ?
Stoklarla sınırlı oluyor.100 adet diye tahmin ediyorum.İnşallah indirim tekrat olurda istediğinizi alabilirsiniz.

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
aynen öyle amazonu bekliyim belki 2500 civarına düşer dedim pişman oldum amazonda 2800 e yükseltti herhangi bir indirim yok inşallah yarın yeniden indirime sokarlar siyahını

emre_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Amazon hiç indirim yapacağa benzemiyor.S8 ve V30 plus fiyatlarını inceliyorum birkaç gündür.Her ikisine de zam yaptı.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Poco f1 tokat çeker ayrıca n11'de mi8 64'lük olan 2999 tl tr distribütör birde
Hatta ben olsam meizu 16 alırdım 3099tl s9 samsung ayarında cihaz

Son düzenleme:

emre_7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
aynen öyle amazonu bekliyim belki 2500 civarına düşer dedim pişman oldum amazonda 2800 e yükseltti herhangi bir indirim yok inşallah yarın yeniden indirime sokarlar siyahını
Hocam sipariş geçtiniz mi yoksa beklemede misiniz hala? Gümüş renkte de son 30 ürün yazıyor.Kararsız kaldım ben de

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hocam sipariş geçtiniz mi yoksa beklemede misiniz hala? Gümüş renkte de son 30 ürün yazıyor.Kararsız kaldım ben de
Beklemediyim fakat dün meizu 16 nın satışa başladığını gördüm. N11 den kuponla 2950 ye denk geliyo. V30 indirime girceğe pek benzemir girse bile 2500 altına satılmadığı sürece çokta mantıklı durmuyor onun yanında. Uzun süredir beklwsiğim bi cihazdı meizu 16 da ilgimi çekmişti. Onun üstünde yoğunlaştım.

barisfil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ıphone 8 plus ve huawei p20 pro arasında karasız kaldım sizlerin tercihi hangisi olurdu ?

Reaksiyon puanı
10
Tabiki LG v30 plus çünkü sağlamlığı suyu dayanıklığı ve arka kamerasi ile ezer
Pocophone F1 in artıları:
+İşlemci
+Pil
+MIUI arayüzü bence
+Xiaomi olması
Sonuç:bence uzun kullanım için LG v30 plus çok daha iyi q

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Pocophone F1 sadece işlemciden ibaret adam akıllı başka bir şeyi yok.
V30+

caglarcb

Asistan
Reaksiyon puanı
46

Lg önce müşterilerini memnun etmeyi öğrenmesi gerekiyor. Hiçbir sorunla karşılaşmamış derken? Kime göre, neye göre bu kanıya vardınız? İnternet aleminde bile araştırma yaparsanız bolca ekran sorunu mevcut. Herzaman diyorum, Lg markası sorun yaşamayıncaya kadar dört dörtlüktür. Lakin en ufak servise yolunuz düşerse pişman olursunuz. Ben bulaşmayın diyorum ısrarla. Bunu söylememin sebebi bahsi geçen cihazların kötü, yetersiz, fiyatını hak etmediği için değil, firmanın müşterisine verdiği değerden dolayıdır. Kimse yanlış anlamasın bugün iphone 7 yi bile 3500 liraya alsanız yağ gibi akıp 5 sene sizi götürür. En ufak sorunda karşınızda adam akıllı muhatap bulursunuz.

oguzglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
değerli yorumlarınıza çok teşekkür ederim tercihimi meizu 16th dan yana yaptım. İnşallah memnun kalırız