LG V30 plus vs Honor Play

Sizce hangisi ? Yorumlarınızı bekliyorum.

• Honor Play

Kullanılan: 4 23.5%
  • LG V30 plus

Kullanılan: 13 76.5%

• Kullanılan toplam oy
    17

Bu konuyu okuyanlar

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Kamerası ve performansının iyi olmasını istiyorum. Benim 2-3 yıl kullanabileceğim bir telefon olmalı . Sizce hangi telefonu almalıyım ? Ya da başka önerileriniz var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Arkadaşlar yeni telefon alacağım. Kamerası ve performansının iyi olmasını istiyorum. Benim 2-3 yıl kullanabileceğim bir telefon olmalı . Sizce hangi telefonu almalıyım ? Ya da başka önerileriniz var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
V30+ veya HTC U11'i düşünebilirsin. HTC U11 ses tarafında daha iydir. :)

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
V30+ veya HTC U11'i düşünebilirsin. HTC U11 ses tarafında daha iydir. :)
HTC U11 tasarım olarak güzel durmuyor bana göre. Yine de tavsiye için teşekkürler. Ayrıca V30 plus'ın ön kamerası ne kadar kötü ? Günlük kullanımda fark yaratır mı ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
HTC U11 tasarım olarak güzel durmuyor bana göre. Yine de tavsiye için teşekkürler. Ayrıca V30 plus'ın ön kamerası ne kadar kötü ? Günlük kullanımda fark yaratır mı ?
Donanımı yetersiz kalıyor. Yarın öbürgün performansından şikayetçi olmamanız için üst segment cihazlar öneriyoruz. Her orta segment cihazlarda olduğu gibi düşük ışık ve video performansı rezalet.

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Donanımı yetersiz kalıyor. Yarın öbürgün performansından şikayetçi olmamanız için üst segment cihazlar öneriyoruz. Her orta segment cihazlarda olduğu gibi düşük ışık ve video performansı rezalet.
Teşekkür ederim. Sizce Honor Play nasıl bir cihaz ? Bugün tanıtıldı ve 2799Tl gibi bir fiyatı var.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
V30+ varken Honor Play almak, çok mantıksız olur. U11 ile V30+ arasında seçim yapılmalı.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
V30+ her türlü yer o fiyat bandında rakibi yok.Ön kamera tarafında yeterli ışıkta gayet iyi düşük ışıkta rakiplerine kıyasla kötü.Onun dışında da bir eksisi yok zaten gayet dolu dolu cihaz araştırmışsan bilirsin zaten
---- Mesajlar birleştirildi ----

Orta segment derken?

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
V30+ her türlü yer o fiyat bandında rakibi yok.Ön kamera tarafında yeterli ışıkta gayet iyi düşük ışıkta rakiplerine kıyasla kötü.Onun dışında da bir eksisi yok zaten gayet dolu dolu cihaz araştırmışsan bilirsin zaten
---- Mesajlar birleştirildi ----

Orta segment derken?
Gösterdiği performansı Honor'un orta segment cihazlarından ciddi bir fark olduğunu düşünüyor musun?

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Gösterdiği performansı Honor'un orta segment cihazlarından ciddi bir fark olduğunu düşünüyor musun?
Honor Play'den mi bahsediyoruz yoksa V30+'dan mı alıntıda V30+'ı sormuş arkadaş Üst segment öneriyoruz falan demişsin ondan diyorum

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Gerçekten 1-2 aydır araştırmadığım telefon kalmadı. Lg V30+ sadece ön kamera konusunda beni şüpheye düşürüyor. Günlük kullanımda da benim ihtiyacımı karşılar diyorsanız, zaten tek tercihim o olacak.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Karşılar, kağıt üstünde gayet iyi.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Şimdi doğruya doğru Honor Play'in fiyatı hakkaten çok iyi yeni kurlardan girmesine rağmen yalnız ben yinede V30+ tercih ederim çünkü FM Radyosu var, kutu içerisinden güzel kulaklık çıkıyor, Hi-Fi Quad Dock ses çıkışı var, Ekran HDR OLED, Arka kamerası daha iyi OIS'de var, IP68 var vb.)

Ben hala Snapdragon 835'i, 970 işlemcisine tercih ederim. Honor Play'in iyi olduğu yanlar ise daha güncel bir tasarım kullanıyor çentikli ekranla geliyor, Ön kamerası daha iyi vb.

Pil ömrü olarak Honor Play'i bilmiyorum yalnız V30+'un pili Teknoseyir'de Murat abi 200 lüks parlaklıktaki testinde, 8:40 PC Mark, 15 saat Film ve 9 saat oyun olarak çıkmış. Hatta 9 saat oyuna çok şaşırdım diyordu :)

Sonuç: V30+

#Eren03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bana göre zaten Lg V30+'ın da Honor Play'in de tasarımı güzel hatta V30+ tasarım hatlarıyla daha üst seviye hissi veriyor. Bu yüzden Honor Play'in tek önde gözüktüğü alan ön kamera... Zaten değişen telefon piyasasında bugün tanıtılan Mate 20 lite'ın bile fiyatının 3799 Tl olması bu cihazları daha da alınır hale getiriyor. Sadece kafamdaki soru işareti Lg V30+'ın ön kamerasıydı, onu da sizlere güvenerek sildim. Hepinize yorumlarınız (görüşleriniz) için teşekkürler. Yine de Lg V30+'ın hangi telefonların ön kamerasından daha iyi olduğunu yazabilirseniz sevinirim.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Ön kamerası kötü ya, o fiyat segmentindeki her telefonun ön kamerası daha iyidir sanırım. Kullanmadım ama herkes ön kamerasının kötü olduğunu söylüyor.