Lg v30 plus mu a50 mi

Bu konuyu okuyanlar

BestEv3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 telefon arasında kararsız kaldım 2 sorum olcak. 1 soru = bazılarının lg g3 g4 tür telefonları 1 yıl içerisinde bozuluyor lg v30 plusun bozulma ihtimalı varmı. 2 soru =bu iki telefonun android sürümü sonmu ve devam edebilirmi.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
İlk soruna cevap olarak v30 plus modelinde o dediğin şekilde bozulmalar yok uzun süre kullanılır.
İkinci soruna cevap olarak bildiğim kadarıyla son güncellemesini aldı v30 plus bir daha almayacak.

Eğer çok Bi performans önemi yoksa a50 ye yönel derim güncel ve üzecek bir telefon değil.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
2 telefon arasında kararsız kaldım 2 sorum olcak. 1 soru = bazılarının lg g3 g4 tür telefonları 1 yıl içerisinde bozuluyor lg v30 plusun bozulma ihtimalı varmı. 2 soru =bu iki telefonun android sürümü sonmu ve devam edebilirmi.

Ben o fiyatlarda bir telefon almayı düşünüyorum. Honor 9x'i beklemeni öneririm. F/P canavarı bir telefon olacak. Kirin 810 işlemci, 4000 mAh ve o fiyat bandına oranla iyi bir kameraya sahip.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben o fiyatlarda bir telefon almayı düşünüyorum. Honor 9x'i beklemeni öneririm. F/P canavarı bir telefon olacak. Kirin 810 işlemci, 4000 mAh ve o fiyat bandına oranla iyi bir kameraya sahip.
1 aydır kurbanlık koyun gibi bekliyorum o telefonu umarım fiyatı beklediğimize değer

BestEv3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne zaman türkiyeye gelcek ve fiyatı kaç olur

Reaksiyon puanı
5,172
Ah keşke konu açmadan benzer konuları da araştırsanız...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Eylülün ortası gibi Türkiye Lansmanı yapılacak, ay sonu çoğu yerde satışa çıkar tahminimce.
insanları yanlış bilgilendirme
ben pazarlama satış sorumlusu ile konuştum eylül'ün ilk haftası tanıtılacaktı ama malesef tanıtım tarihi kasım'ın ilk haftasına sarktı bu arada ben telefonu hepsiburada.com'dan alacagım
ayrıca tanıtıldığı tarihte satışa sunulacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne zaman türkiyeye gelcek ve fiyatı kaç olur
6/64 gb 230 dolar 10 ile çarptığında yaklaşık fiyat ortaya çıkar

BestEv3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben pazarlama satış sorumlusu ile konuştum eylül'ün ilk haftası tanıtılacaktı ama malesef tanıtım tarihi kasım'ın ilk haftasına sarktı bu arada ben telefonu hepsiburada.com'dan alacagım

Pubg hdrde 60 fps aldırırmı bide andorid sürümü son mu bunlar olumlu olsa ben honor 9x'i bekleyeceğim

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906

Zamanı karıştırmışım, pardon. Sence ön sipariş olur mu?

BestEv3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kafam bayağı karıştı a50, lg v30 plus, 9x , honor play ,redmi note 7 herkes öneriyo bazısı işlemcisi kötü bazısı son sürüm ve daha almıcak . Android sürümü daha almayan telefonlar eski gibi oluyor. Benim önemli olan şey kamerası , işlemcisi , sürümü ve bataryadır. Bu her telefondan bunlardan 2 tanesi kötü oluyo. 9x telefonun sürümü uzun süre devam etse kesin alınacak telefon

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Pubg hdrde 60 fps aldırırmı bide andorid sürümü son mu bunlar olumlu olsa ben honor 9x'i bekleyeceğim
kardeşim android pie ile gelecek pubg'de 60 fps aldırır mı bilmiyorum zaten ben telefonda oyun oynayan adam değilim o yüzden soruna cevap veremiyorum
son olarak Honor 9x kesinlikle beklediğime değecek bir telefon en azından Kirin 710 ile gelmiyor ayrıca tasarımını da çok beğendim tek bir sorun var o da acaba 1 hafta içinde 6.59 inc ekrana alışabilecek miyim çünkü 9x'e 5s'ten geçeceğim

M

Murat Burç

SDN Okuru
A50'nin LG V30 ile ön kamera ve batarya dışında rekabet edebileceği yer yok.

Arkadaşım 1 senedir V30 kullanıyor kaldı ki kullanıcı forumlarında çok daha fazla kullanan ve hala memnun olanlar var.

V30 varken A50 alacağıma parayı yakarım daha iyi. Güncellik meselesi boş iş ciddi mana da boş iş.
LG V20'ye android 9 sözü verilmiş. V30'da bu durumda 10 alır fakat almasa ve 9da bile kalsa 3-4 sene kullanılır.

Bugün android 5'e bile çatır çatır uygulama çıkıyor çünkü kullanıcı çok fazla. Android 9 4 sene güncel kalacak uygulama çıkacak bir sürüm.

Mesela S7 ailesi android 8'de kaldı. Bundan sonra hiçbir samsung amirali s7ler kadar satmadı. Bu cihazlar en az 4 sene rahat rahat uygulama çalıştıracak destekleyecek.
Yer mi geliştircilerin bu kadar satan aileyi bırakmaya kaba etleri?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kafam bayağı karıştı a50, lg v30 plus, 9x , honor play ,redmi note 7 herkes öneriyo bazısı işlemcisi kötü bazısı son sürüm ve daha almıcak . Android sürümü daha almayan telefonlar eski gibi oluyor. Benim önemli olan şey kamerası , işlemcisi , sürümü ve bataryadır. Bu her telefondan bunlardan 2 tanesi kötü oluyo. 9x telefonun sürümü uzun süre devam etse kesin alınacak telefon
ben 2 ay öncesine kadar redmi note 7 almak istiyordum @HYÇ ustam bu cihazı almamı önerdi sorunlu bir cihaz olduğunu söyledi ben de ister istemez soğudum Honor 9x'i görünce zaten Note 7'yi tamamen kafamdan sildim güncelleme takıntın varsa amiral gemisi alacaksın İPhone alsan bile sadece sürüm numarası değişiyor bir de ufak tefek değişikler oluyor ama Android'de her sürümde bir yenilik oluyor
örn: Karanlık mod daha önceden android'de vardı IOS 13'te yenilik diye millete kakalıyorlar
A50 bence çok abartılıyor o kadar da aman aman bir cihaz değil bence
LG kullanmıyorum ve önermiyorum
honor play kirin 970 kullanıyor alınabilir mi bilmiyorum ancak tasarımı yüzünden ben o cihazı eledim
bekle beni Honor 9x seni almaya geliyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
bence Samsung'un A serisi çok abartılıyor haksız mıyım Guru bey ?
Evet öyle.

Bu cihazı ben 7 yılda kullanırım dediğim note4 son büyük güncellemesini alfıktan sonra hızla yavaşlamaya başladı. Güncelleme samsung lg ve huawei de kesinlikle boş iş değil(adam akıllı rom atılamadığı için)
A50'den iyidir en kötü hali bile.
SD835 var hem sanmıyorum ciddi şeyler olacağını

BestEv3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben 2 ay öncesine kadar redmi note 7 almak istiyordum @HYÇ ustam bu cihazı almamı önerdi sorunlu bir cihaz olduğunu söyledi ben de ister istemez soğudum Honor 9x'i görünce zaten Note 7'yi tamamen kafamdan sildim güncelleme takıntın varsa amiral gemisi alacaksın İPhone alsan bile sadece sürüm numarası değişiyor bir de ufak tefek değişikler oluyor ama Android'de her sürümde bir yenilik oluyor
örn: Karanlık mod daha önceden android'de vardı IOS 13'te yenilik diye millete kakalıyorlar
A50 bence çok abartılıyor o kadar da aman aman bir cihaz değil bence
LG kullanmıyorum ve önermiyorum
honor play kirin 970 kullanıyor alınabilir mi bilmiyorum ancak tasarımı yüzünden ben o cihazı eledim
bekle beni Honor 9x seni almaya geliyorum
Tabiki honor play alınır kirin 970 canavarı varken fiyatı gayet uygun

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Tabiki honor play alınır kirin 970 canavarı varken fiyatı gayet uygun
bir ara multi touch problemi ile gündemdeydi ne oldu düzeldi mi ?
honor 10 da bir canavar onda da kirin 970 var ama ben tasarıma önem verdiğim için bu iki cihazı eledim çentikli ekran sevmiyorum

BestEv3r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bir ara multi touch problemi ile gündemdeydi ne oldu düzeldi mi ?
honor 10 da bir canavar onda da kirin 970 var ama ben tasarıma önem verdiğim için bu iki cihazı eledim çentikli ekran sevmiyorum
9x de çentikli ekran ama azcık

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
9x de çentikli ekran ama azcık
istersen tekrar bak çentik var mı yok mu ?
honor 9x ile ilgili görsel sonucu

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Android 9 aldı fakat hatalı bir sürüm olmuş sanırım. Android 8 benim telefon, güncellemedim. Takılmamak lazım böyle şeylere, memnunum ben.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çentikli ekranı başka bişey anlamışım kb benim telefonlarla çok bilgim yok
Ve arkadaki parmak izi olan telefonları sevmiyom
ben de sevmiyorum göz zevkimi bozuyor zaten 9x'de parmak izi okuyucusu güç tuşuna entegre edilmiş tıpkı Sony Xperia'larda olduğu gibi

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
A50 mi hani şu Corilla glass 3 ve plastik olan telefon?? Bu 2 si arasindan gözüm kapali v30+ seçerim.Son güncellemesi Android 9 olsada, ön kamerasi işiksiz ortamda kötü olsada A50 ile v30+ karşilaştirilacak telefonlar değiller.Bu 2 si arasında kesinlikle v30+ belki başka telefon düşünürsen önceliklerine göre v30+dan iyisini bulabilirsin.

Reaksiyon puanı
5,172
V30+ çok eskidi. Bir amiral gemisi telefon 3 yıl boyunca senin her türlü yükünü taşır. 3 sene sonra ise sen onun her türlü yükünü taşırsın. 4 yıllık note4 deneyimim bana bunu öğretti.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Amiral gemisi dururken çöpşere para verilmez v30+ alın

Reaksiyon puanı
5,172
Ben iki yılını doldurmuş son büyük güncellemesi ilede sıkıntı yaratmış bir cihaz alınması taraftarı değilim. A50 alınması taraftarı hiç değilim. Bütçe artışına gitme şansınız var mı?