LG V30+ Pil Kullanım Testi

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
İyi olduğunu söyleniyordu gerçekmiş

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İyi olduğu söyleniyordu demişsinde kaç ay önce yabancı kanal testini koymuştum ben konu açıp iyi olduğu belliydi diyelim.sadece bekleme süresinde biraz şarjı gidiyomuş Türk telekomda hala yok gibi de evkur a gelmiş hala ciddi manada almayı düşünüyorum 25 şubattan sonrasını bekleyelim bakalım g7 geç çıkacak denildi birde

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
İyi olduğu söyleniyordu demişsinde kaç ay önce yabancı kanal testini koymuştum ben konu açıp iyi olduğu belliydi diyelim.sadece bekleme süresinde biraz şarjı gidiyomuş Türk telekomda hala yok gibi de evkur a gelmiş hala ciddi manada almayı düşünüyorum 25 şubattan sonrasını bekleyelim bakalım g7 geç çıkacak denildi birde
Sakın evkurdan alma hem kazık hemde güvenilir değil.Üstelik dediğin gibi G7 yi beklemek daha mantıklı.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
v30'un pil performansına itiraaz mı ettik hayır yabancı kanallarda çoktan yapılmıştı

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nereden alabiliriz bu telefonu ? aralıktan beri bekliyorum çıkması için. N11 de varmış ama açıklamsında ithalatçı garantili yazıyor pek güvenemedim. LG de getirmicek gibi duruyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arka arkaya mesaj atmak istemedim fakat mesajımı değiştiremedim. Evkurdan almayın demişsiniz güvenilir değil derken ne gibi sorunlar olabilir ? kasım ayından beri telefonun çıkmasını bekliyorum hatta sup case bile aldım ama telefon yok ortalıkta satın almak için uygun biryer arıyorum bu konuda bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.

Son düzenleme:

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Evkur olayını bende anlamadım neden güvenilir değil aynı cihaz aynı garanti fiyatta aynı

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Nereden alabiliriz bu telefonu ? aralıktan beri bekliyorum çıkması için. N11 de varmış ama açıklamsında ithalatçı garantili yazıyor pek güvenemedim. LG de getirmicek gibi duruyor.

Arka arkaya mesaj atmak istemedim fakat mesajımı değiştiremedim. Evkurdan almayın demişsiniz güvenilir değil derken ne gibi sorunlar olabilir ? kasım ayından beri telefonun çıkmasını bekliyorum hatta sup case bile aldım ama telefon yok ortalıkta satın almak için uygun biryer arıyorum bu konuda bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim.
Senetle alanlar oluyor sonradan çok sıkıntı yaşamışlar üstelik bir çok yerdende pahalıya satıyorlar onun için almayın dedim.Satın almak için operatör mağazalarını gezmen lazım çünkü LG büyük ölçüde ülkemizden çekildi telefon anlamında üstelik internette ithalatçı olarak satılıyor.Lg türkiye garantilisi gelene kadar beklemeni öneririm hemde cihazın bir sıkıntısı var mı onu öğrenirsin.Yalnız evet gerçekten çok gecikti.
Türk telekom yada turkcellde olacağını düşünüyorum.Oralara bak ve oradakilerden bilgi al.

Evkur olayını bende anlamadım neden güvenilir değil aynı cihaz aynı garanti fiyatta aynı
Yasal tefeci deniyor birçok yerde bilmem kaç aylık senet vb şeyler imzalatıp süründürüyorlar.Tabi aklı olan yapmaz da ben uyarayım dedim.

Son düzenleme:

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Dün akşam birinin elinde gördüm çok şık duruyor telefon. Batarya da iyi ama şu an o fiyata Note 8 varken alınmaz. Alacak olan beklesin LG'nin kaderi olan fiyat çöküşünü yaşayacaktır yakında.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Dün akşam birinin elinde gördüm çok şık duruyor telefon. Batarya da iyi ama şu an o fiyata Note 8 varken alınmaz. Alacak olan beklesin LG'nin kaderi olan fiyat çöküşünü yaşayacaktır yakında.
V serisi kolay düşmez ama bir sorunu var mı diye beklenebilir.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Düşmezse de Mate 10 Pro ve Note 8 yanında o fiyatlara alınmaz. Ön kamerası berbat.
Doğru fakat ben düşmez demedim G6 daki kadar hızlı ve fazla düşmez dedim ithalatçısı 3800 e bulunabiliyor az daha düşerse 3400 civarı alınabilir olur.

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sadece ön kamera tarafından değerlendirmemek lazım bence. Bu telefon müzikle uğraşan ya da dinlemeyi seven insanlar için bir nimet. Öncelik meselesi tabiki.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Sadece ön kamera tarafından değerlendirmemek lazım bence. Bu telefon müzikle uğraşan ya da dinlemeyi seven insanlar için bir nimet. Öncelik meselesi tabiki.
Tabi ki zaten ön kamerası kapalı ve az ışık olan ortamlarda kötü sdn incelemesini izlerseniz gündüz ve açık alan performansının gayet iyi olduğunu göreceksiniz.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Peşin fiyatına 10 taksit yazıyo evkur sitesinde bende ordan almam mart ayında alırım alırsam

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben türk telekomdan alıcaktım cihaz ellerine ulaşmış ama satışa çıkarmıyorlar hala. Sanırım 1 yılıda doldurmuş olmak gerekiyormuş artık alabilmek için bakıcam bekliyorum bende

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben türk telekomdan alıcaktım cihaz ellerine ulaşmış ama satışa çıkarmıyorlar hala. Sanırım 1 yılıda doldurmuş olmak gerekiyormuş artık alabilmek için bakıcam bekliyorum bende
Ben bugün telefoncumu aradım 1 hafta içinde elimde olacak dedi gümüş rengini söyledim nasipse martta alıyorum artık büyük bi aksilik çıkmazsa.kaç ay oldu hala alafaz malesef :)

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bugün telefoncumu aradım 1 hafta içinde elimde olacak dedi gümüş rengini söyledim nasipse martta alıyorum artık büyük bi aksilik çıkmazsa.kaç ay oldu hala alafaz malesef :)

Ben yaklaşık iki aydır türk telekomla akraba oldum :D cihaz 26 ocak günü yanlış hatirlamiyorsam ellerine ulaşmış fakat fiyat bilgisi gelmediği için satışa çıkartmıyoruz dedi bana iki uç gün içinde açılır biz sizi ararız dediler bugün 10 şubat hala arayan yok maalesef. Az önce bir türk telekoma daha sordum hala bir bilgi yok.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Ben yaklaşık iki aydır türk telekomla akraba oldum :D cihaz 26 ocak günü yanlış hatirlamiyorsam ellerine ulaşmış fakat fiyat bilgisi gelmediği için satışa çıkartmıyoruz dedi bana iki uç gün içinde açılır biz sizi ararız dediler bugün 10 şubat hala arayan yok maalesef. Az önce bir türk telekoma daha sordum hala bir bilgi yok.
Valla şaka gibi :) Ama benim telefoncu sağlam 1 haftaya elimde olur dediğine göre 1 haftaya tt avea da da satışa çıkacaktır

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Al benden de o kadar ekranı çok çok iyi denildi tüm inceleyenler tarafından en çok ekranı merak ediyorum bende
Ben ilk olarak quad DAC i merak ediyorum bakalım DT 880 pro ile nasıl performans vericek ikinci olarak da ekranı merak ediyorum :)

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Aynen kulaklığıda gayet iyiymiş
Volkan manav kutu açılışında kulaklığı eleştirmiştim ama şuana kadar gördüğüm en iyi ses deneyimi dedi sonradan.sdn de detaylı inceleme yapacaktı yapılacak mı acaba

Az önce lg v30+ a evkur da baktım tasarım ve ergonomi anlamında hayran kaldım bu kadar hafif ve ince bi cihaz daha önce görmemiştim elimde ki iphone 7 bile ağır kaldı yanında o ebatta ki cihaza göre cihazı canlı canlı gördükten sonra artık tamamen kararım netleşti ekranı muazzam gümüş rengi çok ön kamerasını mağazanın içinde pekte iyi ışık olmayan bi yerde açtım belki benim iphone 7 den bile iyi diyebilirim telefon almayı düşünenlere tavsiye ederim mutlaka inceleyin

Son düzenleme:

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Volkan manav kutu açılışında kulaklığı eleştirmiştim ama şuana kadar gördüğüm en iyi ses deneyimi dedi sonradan.sdn de detaylı inceleme yapacaktı yapılacak mı acaba

Az önce lg v30+ a evkur da baktım tasarım ve ergonomi anlamında hayran kaldım bu kadar hafif ve ince bi cihaz daha önce görmemiştim elimde ki iphone 7 bile ağır kaldı yanında o ebatta ki cihaza göre cihazı canlı canlı gördükten sonra artık tamamen kararım netleşti ekranı muazzam gümüş rengi çok ön kamerasını mağazanın içinde pekte iyi ışık olmayan bi yerde açtım belki benim iphone 7 den bile iyi diyebilirim telefon almayı düşünenlere tavsiye ederim mutlaka inceleyin
Sizin mesajın üzerine hemen gittim evkura bende baktım telefon tartışılmaz zaten fakat LG severin dedigi bende soru işaretleri oluşturdu. Telefonu sordum 24 ay taksitle 5000 TL te veriyorlar. Aklıma takılan nokta kullanılmış kutusu açılmış hasarlı urun verme şansları varmıdır ? Ve internet sitesinde bu urun LG Türkiye garantisi altındadır yazıyor. Bunun doğruluk payı nedir lütfen bilgisi olan cevaplayabilir mi ona gore alicam veya vazgecicem.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Sizin mesajın üzerine hemen gittim evkura bende baktım telefon tartışılmaz zaten fakat LG severin dedigi bende soru işaretleri oluşturdu. Telefonu sordum 24 ay taksitle 5000 TL te veriyorlar. Aklıma takılan nokta kullanılmış kutusu açılmış hasarlı urun verme şansları varmıdır ? Ve internet sitesinde bu urun LG Türkiye garantisi altındadır yazıyor. Bunun doğruluk payı nedir lütfen bilgisi olan cevaplayabilir mi ona gore alicam veya vazgecicem.
Taksit olayına bişey diyemem garanti konusunda sıkıntı olmaz Lg Türkiye garantilidir sen cihazı alırken sıfır kutusunda açılmamış olarak alıyosun açarlarsa orda önünde açacaklar zaten o konuda sorun olmaz.ben evkurdan almam şahsen bakalım bu hafta haber gelecek alacağım telefoncudan.az önce a spor kanalında evkurun reklamı çıktı lg v30+ şaşırdım :)

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Yuhhhhhhhh 5000 mi yok canım bırak alınmaz iki op 5 t alırım başlarım yapacağınız işe.

Batnhau

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Banada normal gelmişti açıkçası :/ IMEI kafama takılan nokta LG resmi olarak satışa cikardimi v30+ i onu tam bilemiyorum nereye sorsam yok diyor. Evkurdaki sonradan ithal urun çıkıp da LG bu bizim garantimizde değil derrmi acaba

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
Kutuda mobimark garanti belgesi varsa sıkıntı yok