LG V30 ön inceleme!

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Son çıkan telefonlar dan da anlaşıldığı gibi sanırım gelecek zamanda kasa oranı yüksek telefon olmayacak gibi

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Güzel fakat satışlarda başarılı olabilmesi için düzgün bir fiyat politikası izlemesi lazım diye düşünüyorum
G2 de olduğu gibi güzel bir fiyat verirse satış rekoru kırar bence. Sonuçta gerçekçi olmak lazım Samsung apple değil diğer firmalar istedikleri fiyata satsınlar bu gün Samsung telefon yapsın 6000 tl desin yine satış rekoru kırar ya da apple yine sıraya girer bir çok kişi bu bir gerçek iyi ya da kötü

Anıl Bozkurt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
lg gendini g6 ile düzeltti, bu telefon da güzel görünüyor 5000 vereceğime amiral gemilerine, bunu alırdım ben alsaydım .tasarıma özenti diyenler olmuş ama pardon tasarımın patenti falan samsungta heralde ön ekranda her ikisinin de ekran kasa oranının çok düşük olması benzeyebilir. %70 olan tüm telefonlar birbirinin özentisi mi. o zaman parmak izi okuyucusu da özentidir nasıl mantık bu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8'e yakın fiyatla çıkarsa LG'nin cenaze hazırlıklarına başlayabiliriz. LG'nin muhakkak iyi fiyattan girmesi lazım hatta ve hatta LG G6'yı piyasadan tamamen çekip 3800 fiyatla bu cihazı sokarsa ortalığı acayip karıştırırlar.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
:d Mezar kazalım şu LG ye 3500 tl fiyat la piyasaya çıkacak boşuna acına çekmesin

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Sen Samsung galaxy note 8 ile LG V30 u bir mi tutuyorsun güldürme güldürme beni alttan almazsa zarara girecek :)
EVET bir tutuyorum söylesene note 8 ile v30 arasında ne fark var ? Bi tek kalemi değil mi o kalem için 5000 tl vermeyi mi tercih edersin yoksa 3800 tl lik v30 mu :)

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Sony fanı olarak ilk defa lg ' nin bir telefonunu beğendim aşık oldum gerçekten , kumandaya gerek yok v30 yeter ;)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
:D Öve Öve bitiremediniz cahil cahil konuşmayın işlemcileri aynı olabilir kamera performansları aynı mı sanıyorsun Note 8 in arka kameraları OİS destekli 2× optik zomda şahane çekimler yapabiliyor ön kamerası 8mp muhteşem çekim yapıyor LG öylemi Galaxy S7 den berbat çekim yapıyor rezalet resmen Gelelim tasarımına LG nin ekranları çok az kavisli Note 8 in ise daha iyi hoş edge ve kavisli yapısı daha güzel o sanal tuşları daha küçük LG nin daha büyük son olarak LG nin sanal asistanı yok :) S pen dediğin şey oldukça işe yarar bir kalem

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
:D Öve Öve bitiremediniz cahil cahil konuşmayın işlemcileri aynı olabilir kamera performansları aynı mı sanıyorsun Note 8 in arka kameraları OİS destekli 2× optik zomda şahane çekimler yapabiliyor ön kamerası 8mp muhteşem çekim yapıyor LG öylemi Galaxy S7 den berbat çekim yapıyor rezalet resmen Gelelim tasarımına LG nin ekranları çok az kavisli Note 8 in ise daha iyi hoş edge ve kavisli yapısı daha güzel o sanal tuşları daha küçük LG nin daha büyük son olarak LG nin sanal asistanı yok :) S pen dediğin şey oldukça işe yarar bir kalem
Sanal asistan Türkçe desteği yok zaten :) ayrıca s7 den berbat cekiypr derken bi kamerası f1.6 ilken diğeri 1.9 note 8 bu değerlerden düşük kalıyor :) yani eğerki bir kalem için 5000 tl verecekseniz o kişiden şüphe duyarım ben

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sanal asistan Türkçe desteği yok zaten :) ayrıca s7 den berbat cekiypr derken bi kamerası f1.6 ilken diğeri 1.9 note 8 bu değerlerden düşük kalıyor :) yani eğerki bir kalem için 5000 tl verecekseniz o kişiden şüphe duyarım ben

Asistanın Sadece Sesli komutları türkçe değil arayüzü türkçe ayrıca Note 8 in iki arka kamerasının biri 2.4 olmasının sebebi geniş açı olmasının sebebidir Ön kamerasını galiba görmediniz diyafram değeri 2.2 rezalet olduğun kanıtı :) hiçbir telefon 5000 tl vermeye değmez ama Lg v30 dan daha iyi

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Asistanın Sadece Sesli komutları türkçe değil arayüzü türkçe ayrıca Note 8 in iki arka kamerasının biri 2.4 olmasının sebebi geniş açı olmasının sebebidir Ön kamerasını galiba görmediniz diyafram değeri 2.2 rezalet olduğun kanıtı :) hiçbir telefon 5000 tl vermeye değmez ama Lg v30 dan daha iyi
iki telefonu da es geçerek soruyorum bu soruyu, sesli komutları türkçe değilse arayüzü türkçe olmuş kimin umrunda ?

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Lg ninde geniş açı ama 1.9 diyafram açıklığı var bana note 8 i savunma boşuna ;)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
iki telefonu da es geçerek soruyorum bu soruyu, sesli komutları türkçe değilse arayüzü türkçe olmuş kimin umrunda ?

Gelicek Türkçe komutlar İngilizce bilirseniz şimdiden kullanabilirsiniz en azından bir gelişme kaydetmiş LG de hiç yok :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Lg ninde geniş açı ama 1.9 diyafram açıklığı var bana note 8 i savunma boşuna ;)

Lg diye savunma bana s8 den tasarım çalmakla iyi iş başarmış Ön kamerası ne halde 2.2 diyafram aralığı nedir? 2015 model telefonları gibi :) sen daha hayatında S8 eline almamışsın bu boş lafların ile hak arama

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
LG yi savunduğum yok babamın markası değil neyini savunayım doğruları söylüyorum ben ;) üstten ve alttan çerçeveleri kısınca her telefon öyle olur önemli olan arkası :) v30 un arkası çok karizma
--- Gönderi Güncellendi ---
Lg diye savunma bana s8 den tasarım çalmakla iyi iş başarmış Ön kamerası ne halde 2.2 diyafram aralığı nedir? 2015 model telefonları gibi :) sen daha hayatında S8 eline almamışsın bu boş lafların ile hak arama
Şimdi sen bu cahil laflarınla samsungu üste çıkarmaya çalışma :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben hiçbir markayı savunmadım gerçeği söyledim dedimki son kez ön kamerası bu yılın amiral gemilerinden kötü arka kamera 1.6 diyafram değeri ile üstünlük sağlıyor ama kameraların bir tanesinde OİS olması maalesef yetersiz tasarımı oldukça güzel tabi fiyatı 3500 tl yi geçmediği sürece sorun yok işlemcisi grafik işlemcisi gayet iyi harika ama Note 8 den üstün demek cahilliğin kanıtıdır telefonun bir çok özelliği mevcut kendine özel önce öğrenin ondan sonra kıyaslama yapın gelecek günlerde kamera performanslarını göreceğiz

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ben hiçbir markayı savunmadım gerçeği söyledim dedimki son kez ön kamerası bu yılın amiral gemilerinden kötü arka kamera 1.6 diyafram değeri ile üstünlük sağlıyor ama kameraların bir tanesinde OİS olması maalesef yetersiz tasarımı oldukça güzel tabi fiyatı 3500 tl yi geçmediği sürece sorun yok işlemcisi grafik işlemcisi gayet iyi harika ama Note 8 den üstün demek cahilliğin kanıtıdır telefonun bir çok özelliği mevcut kendine özel önce öğrenin ondan sonra kıyaslama yapın gelecek günlerde kamera performanslarını göreceğiz
Anlamak istemiyorsan anlama arkadasım note 8 in v30 dan tek farkı kalem ile yapılan işler başka hiç bir farkı yok ve arka kamerada kağıt üstünde v30 daha iyi son kez söylüyorum eğer kalem için 5000 lira verecekseniz o kişide problem vardır yada fanboyy dur :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Anlamak istemiyorsan anlama arkadasım note 8 in v30 dan tek farkı kalem ile yapılan işler başka hiç bir farkı yok ve arka kamerada kağıt üstünde v30 daha iyi son kez söylüyorum eğer kalem için 5000 lira verecekseniz o kişide problem vardır yada fanboyy dur :)

Delimisin divanemisin hiçbir şey bildiğin yok boş yapıyorsun bugün gittim elime Note 8 i aldım o kadar güzeldiki elimden bırakamadım Arada ne mi fark var Note 8 de 6 gb ram var LG V30 da 4 gb, Ekran Çözünürlüğü daha iyi 1440×2960 iken Lg nin 1440×2880 Note 8 6 inc boyutunda 18:9 video formatlarını gayet tam ekran da destekliyor ekran kasa oranı daha büyük Note 8 in Fotoğraf başına düşen pikseller yüksek Video modları daha fazla Exynos 8895 işlemcisi Qualcomm Snapdragon 835 dan bir tık daha önde İki kamerada OİS var LG nin bir tanesinde var Note 8 in geniş açısı daha iyi Dahili depolama biçimi LG de 2.0 ken Note 8 de 2.1 S pen oldukça güzel Kamera da pozlamayı görüceğiz o zaman bakalım 1.6 diyafram değeri bir işe yarıyormu görüceğiz özellikle ön kamerayı note 8 i sadece S pen için anlattığım özellikler ve DeX istasyonu gibi bir çok aksesuar için almış oluyorsun Ha birde Bixby yi unutmayalım ingilizceniz varsa şimdiden deneyimlebilirsiniz :) bu fanboyluk değil gerçekler Esas sizinki fanboyluk bir sürü eksikleri sayıyorum hala güzel diyonuz

M

Murat Burç

SDN Okuru
F1.6 vs F1.7 değil sadece olay sensör boyutu pixel boyutu vb