LG V30 ne zaman Türkiye'de olacak?

Bu konuyu okuyanlar

ellektro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ses kalitesi mükemmel olan çerçevesiz telefon arıyordum alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Ama hala satışı yapılmıyor biri bilgi versin.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Htc u11 e yönel V30 rezalet

ellektro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kardeş çerçevesiz ekran diyorum senin dediğin telefonun ekranın yarısı çerçeve neredeyse. Ayrıca ses için özel bir firmayla anlaşmış V30 hatta kamerasıyla kısa film yapmışlar. Kamerasını o kadar önemsemiyorum ses ve çerçevesiz ekran istiyorum.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
maxresdefault.jpg

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Kasım ortası en geç aralık başı gibi olur bence Türkiye de . Ancak yüksek fiyatla girip sonradan hızlıca düşüş yapar yani geldikten sonra da beklemek en mantıklısı . Gerçi V serilerinin düştüğünü görmedim pek ama kimsenin LG ye 4000 4500 vereceğini sanmıyorum (ne kadar iyi olursa olsun marka değeri düştü sorunlardan dolayı)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Efendim anlamadım
--- Gönderi Güncellendi ---
Kasım ortası en geç aralık başı gibi olur bence Türkiye de . Ancak yüksek fiyatla girip sonradan hızlıca düşüş yapar yani geldikten sonra da beklemek en mantıklısı . Gerçi V serilerinin düştüğünü görmedim pek ama kimsenin LG ye 4000 4500 vereceğini sanmıyorum (ne kadar iyi olursa olsun marka değeri düştü sorunlardan dolayı)
Verip vermeyeceği mesele değil ayrıca v20 nin kronik sorunları olmasına rağmen en fazla 800 düştü bu telefon düşmez
Ses kalitesi mükemmel olan çerçevesiz telefon arıyordum alternatifi olduğunu düşünmüyorum. Ama hala satışı yapılmıyor biri bilgi versin.
Kasım yada aralıktan erken gelmez
Kardeş çerçevesiz ekran diyorum senin dediğin telefonun ekranın yarısı çerçeve neredeyse. Ayrıca ses için özel bir firmayla anlaşmış V30 hatta kamerasıyla kısa film yapmışlar. Kamerasını o kadar önemsemiyorum ses ve çerçevesiz ekran istiyorum.
Bang&olufsen ses şirketi htc ses konusunda çok iyidir ama v30da kötü değil

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Efendim anlamadım

Verip vermeyeceği mesele değil ayrıca v20 nin kronik sorunları olmasına rağmen en fazla 800 düştü bu telefon düşmez

Kasım yada aralıktan erken gelmez

AAaaaaa :D afedersin ön kamerası efsaneydi

Bütçen ne kadar Note 8 alabiliyorsan al 2 ay sonra ya da s8 plus işini görecektir

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
AAaaaaa :D afedersin ön kamerası efsaneydi

Bütçen ne kadar Note 8 alabiliyorsan al 2 ay sonra ya da s8 plus işini görecektir
Bir telefonu sadece bir özelliğinden dolayı tamamen silip atabiliyorsan iphone alan bütün insanların sığır sürüsünden farkı kalmazdı.Ayrıca önerdiğin s8 plus ve note 8 de kolay kırılganlar hadi bende onları sildim git nokia 8 yada xz premium al.Hey allahım ya

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Tek bir kusuru yüzünden silip atmıyorum bir çok beğenilmeyen sorunları da var zaten v30 un alttan alması gerekirken inatla rakipleri ile aynı fiyat arasında yer alıcak

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Tek bir kusuru yüzünden silip atmıyorum bir çok beğenilmeyen sorunları da var zaten v30 un alttan alması gerekirken inatla rakipleri ile aynı fiyat arasında yer alıcak
Daha kesin bir fiyat söz konusu değil ayrıca diğer rakiplerinin fazlada gerisinde değil

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
''Kardeş çerçevesiz ekran diyorum senin dediğin telefonun ekranın yarısı çerçeve neredeyse. Ayrıca ses için özel bir firmayla anlaşmış V30 hatta kamerasıyla kısa film yapmışlar. Kamerasını o kadar önemsemiyorum ses ve çerçevesiz ekran istiyorum.'' bunu demek ileride telefon alıcam anlamına gelmiyor mu?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
''Kardeş çerçevesiz ekran diyorum senin dediğin telefonun ekranın yarısı çerçeve neredeyse. Ayrıca ses için özel bir firmayla anlaşmış V30 hatta kamerasıyla kısa film yapmışlar. Kamerasını o kadar önemsemiyorum ses ve çerçevesiz ekran istiyorum.'' bunu demek ileride telefon alıcam anlamına gelmiyor mu?
Belki düşünüyor ben başlığa bakarım

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
iyi öyle olsun bakalım :)

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Allah aşkına rezalet denecek ne gördün v30 da ? Ön kamerasını hepimiz eleştirdik kronik sorun falan bunlarıda geç daha Türkiye gelmemiş incelemesi bile yapılmamış cihazı alıp inceledin de mi rezalet diyosun ? Bataryası al dediğin note 8 den üstün performans sergiliyo bilmem araştırdın mı testleri mevcut.tasarım olarakta note 8 den daha şık gayette hızlı bir cihaz.15-21 kasım arasında gelmesi bekleniyor Türkiye ye

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Allah aşkına rezalet denecek ne gördün v30 da ? Ön kamerasını hepimiz eleştirdik kronik sorun falan bunlarıda geç daha Türkiye gelmemiş incelemesi bile yapılmamış cihazı alıp inceledin de mi rezalet diyosun ? Bataryası al dediğin note 8 den üstün performans sergiliyo bilmem araştırdın mı testleri mevcut.tasarım olarakta note 8 den daha şık gayette hızlı bir cihaz.15-21 kasım arasında gelmesi bekleniyor Türkiye ye

Türkiyede mi? yok Turkcell e bak istersen mağzalar yeniliyor bazıları yenilendi bile V30 İphone 8 hepsi var istersen gidip bir incele

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Türkiyede mi? yok Turkcell e bak istersen mağzalar yeniliyor bazıları yenilendi bile V30 İphone 8 hepsi var istersen gidip bir incele
Bana bi tane Türkcell mağazasında V30 göster peşin olarak alacam.Ayrıca neyi rezalet sen onu açıklar mısın ???

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çok LG önerdim çok bazılarının mesaj sayısının 5-6 katı kadar belki de bu forumda 1500-2000 defa LG amirali önerdim.
V30 alacaklara tavsiyem almayın.
LG'den adam olmaz.
LG'nin kamerası iyidir ekranı iyidir sesi mauzzamdir ama patlar eninde sonunda patlar.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Pil konusunda biraz daha iyi olduda noldu Kamera da 1.6 diyafram değeri var gece çekimlerinde note 8 den berbat
ayrıca ses konusunda açıkça geride olduğu kesin her açıda o kadar para veriliyor kronik soruna mı sabretsin kullanıcı vs vs bir çok eksisi var

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Pil konusunda biraz daha iyi olduda noldu Kamera da 1.6 diyafram değeri var gece çekimlerinde note 8 den berbat
ayrıca ses konusunda açıkça geride olduğu kesin her açıda o kadar para veriliyor kronik soruna mı sabretsin kullanıcı vs vs bir çok eksisi var
Kendin bile tatmin olamazsın şu verdiğin cevapla sen Türkcell mağazasını söyle banada alayım şu v30 u :)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Ya gidip eline Note 8 alsan 2 hafta kullansan bir daha burda V30 u hayatın boyunca övemezsin fiyatı 3000 tl civarı gelirse ve bu büyük bir hayal kırıklı olacağından dolayı rakipleri htc u11 İphone 8 plus varda var fazla yoruma gerek yok

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Benim bişeyi övdüğüm yok ben tarih yazıp çıkacaktım fakat rezalet kelimesini görünce sorguladım sebebini ve cevap alamadım tartışmaya gerek görmüyorum sadece tarih verdim say sende

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Sizin verdiğiniz örnek şu hani şahin adlı arabayı hep modifiye ederler bu arabaya Mercedes amg gt nin motorunu takıp süsleyip püsleyip Mazarati ile kıyaslamak oluyor ve siz bu eksiklere rağmen alınır demeye bile çekinmiyorsunuz adamlar 4000 tl nin aşağısından satışa sunmayacak 1000 dolar diye etiket takacak sürecek piyasaya sonra nolucak alınmayınca değer kaybedecek o zaman alınabilir esas maddi değerine inmiş olucak

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Mevsimler değişti telefon tanıtıldı yakında unutulacak hala Türkiye de yok.hal böyle olunca Türkiye de yok olması normal bu saatten sonra samsung ve apple den daha güçlü ve sorunsuz cihazlar üretse bile satacak adam bulamazlar

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Mevsimler değişti telefon tanıtıldı yakında unutulacak hala Türkiye de yok.hal böyle olunca Türkiye de yok olması normal bu saatten sonra samsung ve apple den daha güçlü ve sorunsuz cihazlar üretse bile satacak adam bulamazlar

amazon.com ve .de de bile yok usa,uk ve avustralya da var ama dediğin gibi cihaz unutulacak gibi.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
LG pişmanlıktır almayın, aldırtmayın :) Ses çok önemliyse senin için v30 un kulaklık çıkışını kendi kullandığım kulaklıkla deneme şansım oldu Saturnde, şuan kullandığım G5 den pek farkı yok.
Tasarım olarak çok hoşuma gitti özellikle o mavi rengi çok güzel, fas mavisi olarak geçiyor sanırım. Ön kamera pek hoşuma gitmedi, arka kamera ışık altında gayet iyi, gece nasıldır bilemem. Şahsi fikrim v50 çıkana kadar LG den uzak durun :D

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
LG pişmanlıktır almayın, aldırtmayın :) Ses çok önemliyse senin için v30 un kulaklık çıkışını kendi kullandığım kulaklıkla deneme şansım oldu Saturnde, şuan kullandığım G5 den pek farkı yok.
Tasarım olarak çok hoşuma gitti özellikle o mavi rengi çok güzel, fas mavisi olarak geçiyor sanırım. Ön kamera pek hoşuma gitmedi, arka kamera ışık altında gayet iyi, gece nasıldır bilemem. Şahsi fikrim v50 çıkana kadar LG den uzak durun :D
Alacam en son iphone 8 plus sıkıldım beklemekten