olmuş mu bu sefer ?

• lg işte

Kullanılan: 12 18.5%
  • mis gibi telefon

Kullanılan: 42 64.6%
  • idare eder

Kullanılan: 11 16.9%

• Kullanılan toplam oy
    65

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugün Lg Türkiye ile iletişime geçtim v30+ titan siyah ve beyaz renkleri Türkiye de satılacakmış arkadaşlar malesef mavi rengi yollamıyorlar gene
TR'de çatır çutur satacak mavi note 8i de niyeyse getirmiyorlar
S8i getirdiler en azindan sonradan

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
TR'de çatır çutur satacak mavi note 8i de niyeyse getirmiyorlar
S8i getirdiler en azindan sonradan
Sorma anlamadım gitti nedir bu renk politikası adamların çözemedim neden Türkiye de olmaz bütün renkler çok enteresan.Beyazı kafadan eleriz titan yada siyah alınır ikisi arasından da siyah olur heralde :)

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
benim de acaip hosuma giden bir cihaz ama nedense hep LG konusunda çekincelerim bulunmakta ... bakalim belki bundan sonraki seriyi yakalariz .. s8 den sonra bir daha s serisi Samsung kullanacagimi dusunmuyorum ..

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
benim de acaip hosuma giden bir cihaz ama nedense hep LG konusunda çekincelerim bulunmakta ... bakalim belki bundan sonraki seriyi yakalariz .. s8 den sonra bir daha s serisi Samsung kullanacagimi dusunmuyorum ..
Neden ki cokmu sorun cikariyor s8

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Hmm arkadaş s serisi almayi dusunmuyorum dedide.birşeyinden illallah gelmesi lazimki bunu yazsin.sans işi bu elektronik eşya ya
Kesinlikle öyle mesela lg telefonlarda herkes yaygara yapıyo falat yıllardır sorunsuz g4 g5 kullananlarda var ki bugün işyerinden arkadaşım cebinden iki tane lg g2 çıkardı yok artık dedim hala sorunsuz kullanıyomuş:)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Kesinlikle öyle mesela lg telefonlarda herkes yaygara yapıyo falat yıllardır sorunsuz g4 g5 kullananlarda var ki bugün işyerinden arkadaşım cebinden iki tane lg g2 çıkardı yok artık dedim hala sorunsuz kullanıyomuş:)
düne kadar halen g2 mi kullanıyordum sıkıntısızca desem biraz abartı olur ama ufak sıkıntıları vardı artık :)

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Haklisiniz şans işi işte ya.sorunsuz tlefon kullanabilmek

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
V30 u sorunsuz bi şekilde kullanmayl ümit ediyorum 25 ocakta alıcam gibi :) şans dileyin ;)
Şansiniz bol olsun.umarim sorun yaşamazsiniz.alinca deneyimlerinizi yazarsiniz umarim.
Kacirmadan okuru insallah.bununla ilgili konu acarsanz ve ben göremem belki.beni etiketlermisiniz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada tr satişa sunulcakmi yoksa yurt dişindan falanmi getirtiyorsunuz

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Şansiniz bol olsun.umarim sorun yaşamazsiniz.alinca deneyimlerinizi yazarsiniz umarim.
Kacirmadan okuru insallah.bununla ilgili konu acarsanz ve ben göremem belki.beni etiketlermisiniz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada tr satişa sunulcakmi yoksa yurt dişindan falanmi getirtiyorsunuz
25 ocakta v30+ Türkiye de satışa çıkacak bi aksilik olmazsa.alırsam deneyimlerimi aktarmaya çalışırım sizide etiketlerim tabi ki

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
S8plus (4 ay) - huawei mate 10 (1 hafta) - son olarak LG V30 (5 gündür kullanıyorum) 3700TL ye Delta garantili satın aldım. Cihaz çok şık çok hafif arayüz hızlı ama SAR değeri beni ilgilendirmez derseniz Huawei Mate 10 (pro değil) özellik ve hız bakımından hepsinden önde derim. LG V30 malesef V20 ve G6 gibi kısmetsiz daha doğrusu zamanlama problemi olan bir telefon. Fiyatı yüksekken bile telefoncular 3200TL takasa fiyat veriyorlar. Ses - hafiflik - estetik önemliyse bu para verilir ama 1 ay sonra bu telefon 2700 bandına düşer zaten piyasada hem S9 hemde SD845 cihazları görmeye başlarız
Eğer vaktiniz olursa V30 hakkındaki düşünceleriniz olumlu olumsuz görüşleriniz hakkında konu açabilirmisiniz.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Bugün güzel bir bilgi aldım V30+ ile ilgili.V20 de ki gibi özel bir kutu ile gelecekmiş Türkiye ye v20 de olduğu gibi hediyelerle geliyor yani v30+ haberiniz olsun @lgsever @nilgunakbas

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Bugün güzel bir bilgi aldım V30+ ile ilgili.V20 de ki gibi özel bir kutu ile gelecekmiş Türkiye ye v20 de olduğu gibi hediyelerle geliyor yani v30+ haberiniz olsun @lgsever @nilgunakbas
Yalnız o zaten özel B&O kulaklığıyla gelecekti büyük ihtimal hediye diye onu verecekler onun yanındada verebilcekleri en fazla neki üstelik G7 ye yapmazlar değil mi aynısını

Son düzenleyen moderatör:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Yalnız o zaten özel B&O kulaklığıyla gelecekti büyük ihtimal hediye diye onu kakalayacaklar onun yanındada verebilcekleri en fazla neki üstelik G7 ye yapmazlar değil mi aynısını
G7 nin çıkışı uzayacakmış sanırım bugün bi yayında dinledim g7 bitmiş ceo ya göstermişler bu olmamış tekrar yapın tarzı bişey demiş heralde :)o kulaklıklar v30+ da zaten geliyo yanında kablosuz şarj adaptörü cam powerbank fln gibisinden hediyeler olur belki

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
G7 nin çıkışı uzayacakmış sanırım bugün bi yayında dinledim g7 bitmiş ceo ya göstermişler bu olmamış tekrar yapın tarzı bişey demiş heralde :)o kulaklıklar v30+ da zaten geliyo yanında kablosuz şarj adaptörü cam powerbank fln gibisinden hediyeler olur belki
Lg nin kablosuz şarj adaptörü yok diye biliyorum kırılmaz cam üstünde geliyor diye biliyorum powerbank olursa güzel olur ama lg nin bir veya iki power bank ini gördüm onlarda eskiydi koyacaklarsada hem yeni hemde yüksek kapasiteli olmalı bence sadece onun yanında lg tone studio verseler olabilir kılıf olabilir zaten dönüştürücüler içinde gelecekmiş.yeni 360 cam tanıtmadı diye biliyorum hi fi dönüştürücü iyi bir şey ama geçen seneki rezillik olmaz umarım hediye geliyor telefonla uyumlu değil

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Lg nin kablosuz şarj adaptörü yok diye biliyorum kırılmaz cam üstünde geliyor diye biliyorum powerbank olursa güzel olur ama lg nin bir veya iki power bank ini gördüm onlarda eskiydi koyacaklarsada hem yeni hemde yüksek kapasiteli olmalı bence sadece onun yanında lg tone studio verseler olabilir kılıf olabilir zaten dönüştürücüler içinde gelecekmiş.yeni 360 cam tanıtmadı diye biliyorum hi fi dönüştürücü iyi bir şey ama geçen seneki rezillik olmaz umarım hediye geliyor telefonla uyumlu değil
Yani en azından bir kılıf bile koyarak apple dan farklı olduğunu göstermek çok kolay huawei bu işi iyi yapıyo kırılmaz cam üstünde geliyo derken zannetmiyorum v20 de öle mi yapmışlar ?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Yani en azından bir kılıf bile koyarak apple dan farklı olduğunu göstermek çok kolay huawei bu işi iyi yapıyo kırılmaz cam üstünde geliyo derken zannetmiyorum v20 de öle mi yapmışlar ?
Hayır G6 da öyle yaptılar yabancı videolardan öyle hatırlıyorum

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Bügün Cevahir AVM Türk Telekom bayisinde telefonu (LG V30+) elime alıp inceledim. Telefonun tasarımı tipi tutuşu falan çok güzel. Note 8 gibi kaba değil. Keşke ön kamerası daha iyi olsaydı ve ülkemizde LG nin kötü imajı olmasaydı.

Muratcannn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu konuyu açma amacım biraz canımın sıkılmış olup bir de telefonlar hakkında konuşmak istemem :D Bugünkü dozumu alamadım arkadaşlarla buluşmadık diye :p Neyse şaka bir yana LG V30'dan ne bekliyorsunuz ? Sizce Note 8 'i bükebilecek mi ? Yarın tanıtılacak bu arada dün S8 Plus aldık V30'un cıkacagını bile bile , birde Samsung deneyimlemek istiyordum inşallah V30 geçmez bu cihazı :D

Neyse bence V30 bu sefer olacak nasıl olsa LG G6 ile her ne kadar amiral gemisi bir cihaz yapamasada hatta geçen senenin S7 sini geçemesede bu sefer yapabilir bence , G6 da kronik sorunlara elveda dedik , V30 da da düşük donanıma elveda diyeceğiz maddeler halinda bir kaç tanesini yazayım

G6 nın V20 den bile kötü yanları vardı .

-Bir kere OLED ekran gelecek bunu çok merak ediyorum özellikle Samsung'un OLED ekranda yaptığı başarıyı yapcağını sanmıyorum , OLED 'in başındaki AM kısaltması önemli bir şeymiş acaba LG de öyle bir şey yapabilcek mi ? AMPOLED filan :D Neyse Ghostsuz bir ekran olcaktır pil ömrüne de katkı sağlar
-S835 ile gelecek nihayet
-V serisinin ses özellikleri gayet iyiydi V30 da stereo hoparlörlerle gelirse gerçekten çok iyi bir cihaz olabilir bence
-2. ekran yok ama Always on var hem daha ince çerçeveli
-Ön kamerayı G6 dan önceki gibi 120 derece hatta 130 'a çıkartsalar iyi olur birde ön kamerada ciddi bir düzeltme bekliyorum (gerçekten G6 nın ki rezalet)
-Arka kamerada 2. kameranın bokeh efekti için kullanılmasını cidden bekliyorum ama LG sanki yapmayacak , inşallah yapar .

Bokeh efektini google camerayı indirerek güzel bir şekilde yapabilirsiniz zaten v30 un arka kamerası güzel olduğu için bokeh efektide sıkıntısız güzel olur.

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Bügün Cevahir AVM Türk Telekom bayisinde telefonu (LG V30+) elime alıp inceledim. Telefonun tasarımı tipi tutuşu falan çok güzel. Note 8 gibi kaba değil. Keşke ön kamerası daha iyi olsaydı ve ülkemizde LG nin kötü imajı olmasaydı.

Fiyatı biraz daha düşerse Note FE gibi ilgi odağı olacağı kesin.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bu telefonun fiyatı düşecek de naz yapıyor gibi. 2920 TL şu an Hepsiburada'da, satıcı e-Zenticc.

Uğur B

Doçent
Reaksiyon puanı
192
lg v30 da kronik sıkıntı ile karşılaşan oldumu özellikle ghost screen falan yoktur inş

trezeguet44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar telefonun sol üstte küçük bir alan kırmızı gözüküyor.beyaz sayfalarda belli oluyor sadece.çok rahatsız edecek boyutta değil ama daha önce yaşayan varmı telefonu yeni aldım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
arkadaşlar telefonun sol üstte küçük bir alan kırmızı gözüküyor.beyaz sayfalarda belli oluyor sadece.çok rahatsız edecek boyutta değil ama daha önce yaşayan varmı telefonu yeni aldım.
Nokta nokta mı ? Genel bir kırmızılık sanirim.uhtemelen ekranda dikitnsiix var internetten aldıysanız koşulsuz 14 gün iade seçeneği ile iade edin derim eğer fiziksel mağazadan aldıysanız koşulsuz değişim isteyin her iki durumda da öncelikle cihazın hasarsız olduğuna dair video çekim imeisini belli edin

Son mesajlar