LG v20 mi S7 Edge mi?

Hangisi daha iyi? (Ekran ve ses kalitesi bir tik on planda dusunursek)

• Kullanılan toplam oy
    21

Bu konuyu okuyanlar

BaranY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, onem verdigim noktalar ekran ve ses kalitesi. Sizce hangi telefon daha iyi ekran ve ses kalitesini bir tik on planda tutarsak.

BaranY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eger kullanan vs varsa diye hangisi daha iyi dedim yoksa az cok biliyorum teknik ozelliklerini

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Başka bir bakış açısılya yaklaşayım. Artık günümüz amiral gemileri oldukça üst ve hepsi aynı neredeyse ee durum böyle olunca ben ürün satın alındıktan sonra verilen desteğe garantiye bakarım bu konuda da kullanıcıların bizzat yorumlarına bakarak Lg Samsungan daha iyi türkiyede.

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Lg çok problemli bir telefon araştırmalarıma göre bence S7 edge daha iyi bir tercih olur.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
V20 tabi ki özellikle ses-ekran boyutu kalitesi bakımından çok daha iyi. kamera olarak video da daha iyi v20 s7 edğe fotoğrafta gece çekimi daha iyi gündüzde ikisi de aynı gibi :)

Pacificstorm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, onem verdigim noktalar ekran ve ses kalitesi. Sizce hangi telefon daha iyi ekran ve ses kalitesini bir tik on planda tutarsak.
Kulaklıkla müzik dinleyeceksin s7 edge yetersiz gelir ama ekran muhteşem güzel.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
LG sıkıntılıdır. S7 Edge tercih edin bence.
--- Gönderi Güncellendi ---
LG sıkıntılıdır. S7 Edge tercih edin bence.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Ekrandan başlıyım kendi fikirlerimi sunmaya :) şimdi S7 Edge'nin ekranı tabi ki daha keyifli bir kullanım sunacaktır tasarımından dolayı birde Always On özelliğinden dolayı onun dışında diğerleri aynı sanırsam ekran boyutu,2k ekran,Gorilla Glass falan filan burda önemli olan ekran teknolojisi Samsung'da Amoled ekran var ve bu benim hoşuma gitmiyor renkler güzel pil kullanımı güzel ama burn olayı falan filan benlik şeyler değil IPS olsun başımın üstünde yeri olsun :) Sese gelirsek Lg'nin B&O ile beraber yaptığı bi aparat bi zımbırtı var Hı-Res yani yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor birde o zımbırtının kulaklık çıkışında amfi olması lazım ses daha kaliteli ve şiddetli gelmesi için yani o zımbırtı olmasa ses konusunda aynı gibiler tabi yazılımsal geliştirmeler var ama olmasada marketten bulunur bişeyler hiç biri Htc'nin eski telefonlarında olan Beats Audio gibi olamaz sonuçta :) Performansta vs çok bi fark olacağını düşünmüyorum Exynos'u sevmediğimden Lg'yi tercih edebilirdim kamera konusundada S7 gerçekten başarılı ama V20'ninde ondan eksik kalır bi yanı yok gibi ama bunların hepsinden daha önemlisi sağlık her telefon seçimimizde unutuyoruz sar değerleri çok önemli V20'nin S7'nin vücutta 2 kat daha fazla olduğunu söyliyim neyse karar senin ben kendi fikrimi söyledim ama madem ses konusunda bu kadar titizsin uzun bir zaman Htc kullanmış biri olarak söylüyorum daha iyi ses veren telefon bulamazsın Htc10 diyorum başkada bişey demiyorum geçen sene kimseye Htc önermemiştim çünkü M9 tam bir hayal kırıklığıydı bu sene her konuda Htc 10 diyorum kusura bakmayın :) ama gerçekten olmuş bu sefer bence sizin de aradığınız telefon Htc 10 :) Ayrıca Htc'de Dolby Audio var onuda ekliyim birde Htc 10'un kulaklık girişinde zaten dahili amfi var ek zımbırtıya gerek yok birde Boomsound var daha ne olsun bunları unutmuşum ekledim son anda :D

BaranY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekrandan başlıyım kendi fikirlerimi sunmaya :) şimdi S7 Edge'nin ekranı tabi ki daha keyifli bir kullanım sunacaktır tasarımından dolayı birde Always On özelliğinden dolayı onun dışında diğerleri aynı sanırsam ekran boyutu,2k ekran,Gorilla Glass falan filan burda önemli olan ekran teknolojisi Samsung'da Amoled ekran var ve bu benim hoşuma gitmiyor renkler güzel pil kullanımı güzel ama burn olayı falan filan benlik şeyler değil IPS olsun başımın üstünde yeri olsun :) Sese gelirsek Lg'nin B&O ile beraber yaptığı bi aparat bi zımbırtı var Hı-Res yani yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor birde o zımbırtının kulaklık çıkışında amfi olması lazım ses daha kaliteli ve şiddetli gelmesi için yani o zımbırtı olmasa ses konusunda aynı gibiler tabi yazılımsal geliştirmeler var ama olmasada marketten bulunur bişeyler hiç biri Htc'nin eski telefonlarında olan Beats Audio gibi olamaz sonuçta :) Performansta vs çok bi fark olacağını düşünmüyorum Exynos'u sevmediğimden Lg'yi tercih edebilirdim kamera konusundada S7 gerçekten başarılı ama V20'ninde ondan eksik kalır bi yanı yok gibi ama bunların hepsinden daha önemlisi sağlık her telefon seçimimizde unutuyoruz sar değerleri çok önemli V20'nin S7'nin vücutta 2 kat daha fazla olduğunu söyliyim neyse karar senin ben kendi fikrimi söyledim ama madem ses konusunda bu kadar titizsin uzun bir zaman Htc kullanmış biri olarak söylüyorum daha iyi ses veren telefon bulamazsın Htc10 diyorum başkada bişey demiyorum geçen sene kimseye Htc önermemiştim çünkü M9 tam bir hayal kırıklığıydı bu sene her konuda Htc 10 diyorum kusura bakmayın :) ama gerçekten olmuş bu sefer bence sizin de aradığınız telefon Htc 10 :) Ayrıca Htc'de Dolby Audio var onuda ekliyim birde Htc 10'un kulaklık girişinde zaten dahili amfi var ek zımbırtıya gerek yok birde Boomsound var daha ne olsun bunları unutmuşum ekledim son anda :D
Dostum uzun uzun yazdigin cok tesekkur ederim oncelikle. Htc 10 u bi turlu begenemedim isinamadim yani seklinden vsden dolayi galiba htc telefonlara hic isinamadim suan icin aklimda sadece s7 edge ve lg v20 var lg v20 alcam buyuk ihtimalle ses kalitesinden vs dolayi

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
müzik için alıyorsan s7 edge alma. lgv20 al. mesela ben de müzik delisiyim. kaliteye önem veriyorum. s7 edge den müzik dinlemek zevk vermiyor. verim alabilmek için bir bluetooth kulaklık sipariş ettim ancak o tatmin edebilir. 100 liralık kulaklıkla zevk alamazsın.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Lg V20 tabi ki de Usb Type-C,Quick Charge özelliği ile bambaşka bence.
Ben de seneye almayı düşünüyorum.;)

nsglc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Geçen ay Hepsiburada'dan Samsung Dist. garantili S7 Edge aldım. İlk gün ekranda enine bir çizik oluştu, servisteki eleman ölü piksel olduğunu ve değişim olacağını söyledi, değiştirmeleri tam 1 ay sürdü. Benim telefonda sadece bir satır çizgi oluştu ama daha fazlası olan birkaç kişi duydum. Yeni gelen telefonda da ikinci haftadan itibaren rastgele donmalar olmaya başladı, biraz araştırdım, bir çok yabancı forumda bu problemi yaşadığını söyleyen birsürü s7 edge kullanıcısı var. Yazılımsal bir problem değil, bazı insalar anakartın değiştiğini yazmış. Özellikle xda-developers'da her iki problmei yaşadığını belirten insanlar var. Yeni telefon da serviste ve servis değişim/iade onayı vermiş Samsung'dan yanıt bekliyorlar, muhtemelen yine bir ay bekletecekler. Bir telefon önerisinde bulunmayacağım ama eğer s7 edge almayı düşünürsen iyice araştırmanı önereceğim, forumlarda insanların çok fazla ortak sorunlar bildirdiğini göreceksin.

Daha önce başka bir başlık altında yazmıştım. V20 hakkında yorum yapamam ama S7 egde kesinlikle sorunlu bir telefon. Üstteki mesajı yazdıktan sonra benimle aynı sorunu yaşayan yeni bir kişi ile daha tanıştım.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
diğer telefonu bilmiyorum ama s7 edge hep sorunlu telefon

BaranY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
LG v20 alcam buyuk ihtimalle. Herkese yorumlari, tavsiyeleri icin cok tesekkur ediyorum.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
seste v20 ekranda s7 edge. Fakat lg nin telefonlarında ghost screen oluyor yani yanma sorunu oluyor ondan bu aralar pek tercih etmiyorum...

Vatandaş58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lg v20 her anlamda 10 numara bir cihaz çok kullanışlı ve sağlam.

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S7 varken v20 de neymiş
Aynen boşuna hortlatılmış