LG V20 Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ilginc halbuki tanitali cok oldu ama bi geri cektiler. Gizem olusturmak adina sanirim.
Gizem oluşturmaya geçmişi müsade etmez bence tüm g serilerinde kronik sorunlar çıktı sicili epey bozuk yani biliyosunuzdur sizde:)bence lg mobil kısmını pek takmıyo ya hani yapıyoz ama iyi olmuş kötü olmuş satmış satmamış önemli değil der gibi tavır sergiliyolar :)

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Gizem oluşturmaya geçmişi müsade etmez bence tüm g serilerinde kronik sorunlar çıktı sicili epey bozuk yani biliyosunuzdur sizde:)bence lg mobil kısmını pek takmıyo ya hani yapıyoz ama iyi olmuş kötü olmuş satmış satmamış önemli değil der gibi tavır sergiliyolar :)

Valla ben lg 2 3 4 5 v20 kullanan biri olarak inanin sorun yasamadim hatta v30 u cok bekledim amaaaaa sanirim huawei den lg ye donus yapmicam tekrar cok memnun kaldim. P 10dan artik bunu yukselterek giderim artik :)))

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Valla ben lg 2 3 4 5 v20 kullanan biri olarak inanin sorun yasamadim hatta v30 u cok bekledim amaaaaa sanirim huawei den lg ye donus yapmicam tekrar cok memnun kaldim. P 10dan artik bunu yukselterek giderim artik :)))
Siz şanslı kişilerdensiniz öyleyse :) huawei mate 10 proyu çok beğenmiştim tercihlerim arasındaydı fakat iç çerçeve olduğunu görünce ekranda soğudum buz gibi v 30 bekliyorum bakalım bende

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Siz şanslı kişilerdensiniz öyleyse :) huawei mate 10 proyu çok beğenmiştim tercihlerim arasındaydı fakat iç çerçeve olduğunu görünce ekranda soğudum buz gibi v 30 bekliyorum bakalım bende
Hayirlisi olsun tek sikintim sesi dusuk ve uyandirma ekraninda saat yok. Degisirsem bundan dolayi degisirim v30a gecis yaparim. Ama camerasi gercekten muhtesemmis. Cok dusunmem gerekecek :))

Kararmaz82

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle lg almayın servisi arkasında durmuyor. Benim lg v20 var ve cihaz ısınınca son kullanılan proğram arkaplanda vihaz soğuyana kadar belirgin bir yansıma olarak kalıyor servise götürdüm bana dedikleri bu lg için normal bir durum bütün cihazlarında olabilecek bir durum tabi bu bir hata değil durummuşş ve istersen tüketici haklarına şikayette bulunabilirsin dediler ben de sadece allah belanızı versin dedim çünkü bunlarla uğraşacak vaktim gerçekten yok. Lg pişmanlıktır.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Kesinlikle lg almayın servisi arkasında durmuyor. Benim lg v20 var ve cihaz ısınınca son kullanılan proğram arkaplanda vihaz soğuyana kadar belirgin bir yansıma olarak kalıyor servise götürdüm bana dedikleri bu lg için normal bir durum bütün cihazlarında olabilecek bir durum tabi bu bir hata değil durummuşş ve istersen tüketici haklarına şikayette bulunabilirsin dediler ben de sadece allah belanızı versin dedim çünkü bunlarla uğraşacak vaktim gerçekten yok. Lg pişmanlıktır.
Koskoca LG mobil kısmında yerlerde akıl almıyo nasıl iş yapıyo bunlar anlamadım gitti

lasskicker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lg V20 kullanıyorum geçen yılbaşında türktelekom dan almıştım . Çalışan öve öve bitiremedi telefonu ben de ilk toyluğum kandım 36 ay taksitle 4000 tl ye aldım almaz olaydım . telefonun son yazılım güncellemesi 2017 ve hala android 7.0 sürümünde önceden iphone kullandığım için telefon kendi kendini günceller sanıyorum ama bu rezillikten başka birşey değil hayalet ekran oldu servise söyledim servislik bir durum yok dediler hadi öyle de kabullendim ama kendini güncellememesi olayına kıl oldum bilgisayara bağlıyorum lg bridge ile güncelliyim diye telefonunuz son sürümde diyo tam çıldırmalık lg = pişmanlık iphone dan şaşmamalıydım .

gercekmanyak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar, V20ye güney kore F800 oreo8 kdz yüklersem ne gibi sorunlar yaşarım? malum trye artık seneye verirler oreoyu....