LG V20 inceleme

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
LG V20 inceleme

LG V20 inceleme videosu ile karşınızdayız, Güney Koreli üreticinin Snapdragon 820 işlemci ile donattığı akıllı telefonu merak edilen yönleriyle değerlendiriyoruz

LG V20 modelini beğendiniz mi?

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Uzun zamandır bekliyordum ama neden video açılmıyor?:(

M

Murat Burç

SDN Okuru
@tolgacem abi orda 60fps yazıyor ama siz full hd 60 fps yok . diyorsunuz o nasıl oluyor ? benim bildiğim G5'e de android 7.0 ile 60 fps modu açıldı

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
son zamanlarda izlediğim en doyurucu ve şeffaf incelme videosu. Tebrikler. Cihazı "başarılı" şeklinde niteleyip, inceleme adı altında reklam yapmak yerine detaylıca ve artıları ve eksileriyle üstelik olması gereken şeyleri de katarak ele almanız takdire şayan. Kaan Arlının transferi de yerinde olmuş. Hayırlı olsun.

hdegirmenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Lg v10 sahibiyim.Lg lerin ekranında oluşan ghost screen ekran yapışması ve panellerden ışık sızması probleminden haberim yoktu.Bir süre sonra akşam üst panelde ve ana ekranın sol kenarı boyunca ışık sızdığını ve özellikle açık renk olmayan duvar kağıdında bir önceki uygulamanın görüntüsünün ekranda belli bir süre kaldığını farkettim servisine müracaat ettim bunların lg taragından hata veya kusur olarak kabul edilmediği hiçbir şekilde bırakın değişimi tamire dahi kabul edikmeyeceğini öğrendim.
İnternette araştırdığımda özellikle Şikayet var sitesinde sürüyle insanın mağduriyetini gördüm şimdi bendr bu mağdurların içindeyim.incelemeyi derinleştirdim ve hemen tüm serilerde kronik olarak çıktığını hatta bootlop denen bir arızında kronik olduğunu gördüm şimdi bu tür bir arızanında çıkmaması için dua ediyorum.