Lg v10 -Samsung Note 5

Bu konuyu okuyanlar

Cihan Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gündelik kullanım için hangi telefonu almalıyım asla oyun oynamam sadece video ve sosyal medya başka bişey yok ama note 5 in kırılganlığı beni baya korkutuyor oyüzden kararsız kaldım

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
Arkadaşlar gündelik kullanım için hangi telefonu almalıyım asla oyun oynamam sadece video ve sosyal medya başka bişey yok ama note 5 in kırılganlığı beni baya korkutuyor oyüzden kararsız kaldım
İkisi de olur . Hangisinin tasarımın beğendiyseniz onu alın bence . Note 5 kırılganlığından korkuyorum demişsiniz V10 size göre . Çünkü her iki telefonda kriterlerinizi karşılıyor ,

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
V10 nun çift geniş açılı ön kamerası ve açılabilir arka kapak avantajıda var tabiki.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Samsung note 5 arka yuzeyininde cam olmasi ve arka yuzeyin kenarlarinin kavisli olmasi sebebi ile yere dusme gibi darbelerde direkt cama darbe alinmasi yuksek ihtimal oldugundan lg v10'a göre daha hassas bir kasa yapısına sahip. Ama kesinlikle eldeki hissiyat ve tutuş konularinda kesinlikle daha basarili bir urun. Diger konulara baktigimizda donanim gücü, ekran ve kameradaki performansı daha iyi sonuçlar veriyor. Lg v10 on kameradaki genis aci avantaji ile daha onde olsada eksi ve artilari goz onunde bulundurdugumuzda note 5'in daha iyi bir urun oldugu kanisina varabiliriz.

Tavsiyem samsung note 5 almaniz yonundedir.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Bugün 2 yaşındaki bir çocuğa Note 5 i verdim tek eli ile çok iyi tuttu ve ekrana baktı :) Başka bir telefonum daha olsa resim çekerdim. Tasarım olarak Note5 daha güzel ama aralarında fazla fark yok ikisi de seni üzmez.

Cihan Öztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim evet not 5 güzel telefon ama bakıyorum samsung telefonların tasarım ve görünüş açısından hepsi birbirine benziyor bu nedenle bana biraz itici geliyor şimdi araştırırken huawei mate 8 ve oneplus 3 buldum bu telefonlar hakkında yardımcı olabilirmisiniz birde meizu pro 5 var galiba benim işim biraz zor

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim evet not 5 güzel telefon ama bakıyorum samsung telefonların tasarım ve görünüş açısından hepsi birbirine benziyor bu nedenle bana biraz itici geliyor şimdi araştırırken huawei mate 8 ve oneplus 3 buldum bu telefonlar hakkında yardımcı olabilirmisiniz birde meizu pro 5 var galiba benim işim biraz zor
Ikisi de iyi ichaz fakat OnePlus 3 daha iyi.Hem guncel hem de donanim acisindan daha iyi.