LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

nargo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar v 10 telefonumu ghost screen den dolayı servise gönderdim ekranı değişti fakat sağ üst köşede kasa tam yerine oturmamış kabarık durmuş ne yapmam gerekiyor

Ömer ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba yaklaşık 1 hafta önce 200 tl indirimle bimeks ten v10 aldım aslında g3 kullanıcısı iken aklımdaki tek cihaz xperia z5 premium du. bir anda mağazada fikir değiştirip v10 aldım ve iyiki v10 aldım dedim bazı arkadaşlar agır demiş evet agır ama yanlarda kullanılan paslanmaz çeliği unutmamak lazım aldıgımda android 5.x.x sürümle geliyor cihaz ve marshmallow güncellemesi aldı cihaz tüm sosyal medya uygulamaları ve mortal kombat x asphalt 8 gibi 2 aır oyun yüklü pili yoğun kullanımda 1 günü rahatlıkla cıkarıyor tasarımı parmak izi okuyucusu ele alınca o sağlamlık hissini size gerçekten veriyor..alacak arkadaşlar hiç düşünmeden bu cihazı alabilir ayrıca hıfı dac ses teknolojisi ve harika kulaklıgınıda söylemeden geçemicem bana göre cihazdaki tek eksik usb type-c olmaması ..iyi günler...
Merhaba ben lg g3 32 gb modelini kullaniyorum v10 almayi düşünüyorum.v10 da g3 gibi ısınıyor mu

Gullsah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bende v10 kullaniyorum kesinlikle istedigim bir telefondu fakar tek bi sıkıntım var. Kamera uygulamalarında ( snapchat, retica ve.) geniş açılı kamerası aktif oluyor sürekli ve geniş açılı olanı pek sevdigimi söyleyemem gerçekten kötü çekiyor. Ne kadar uğraşsam da dar açılı kamera ayarına nasıl getireceğini bulamadım bir fikriniz var mı acaba ? Şimdiden teşekkürler

Ebubekir06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar merhaba.

Lg v10 almayı düşünüyorum. Kullanıcılardan yorum bekliyorum

Teşekkürler

Ebubekir06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Samsung dan çok soğudum 2. Seneden sonra donmalar başlıyor. Farklı bi telefon markasini denemem lazim

MUSTAFA ZAMANOĞLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar pc ye telefonu takıyorum sadece telefonu şarj ediyor pc de hiçbir tepki yok telefonun bağlandığına dair aygıt yöneticisinde bilinmeyen aygıt olarak görünse yine birşeyler yapacam ama o da görünmüyor telefon v10 1 haftadır bunun için uğraşıyorum yardım edin
frown.png

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Keşke LG V10 yerine Note 5 alsaydım diyorum bu aralar , cihazdan memnunum ancak birkaç etmen var söylemeden etmeyeceğim alacaklar aklında bulundursun

Cihaza G2 den geçtim G2 den son derece memnundum bu arada tabi bir süre sonra performanstan hiçbir azalma olmasada kameralar geliştiği için değişmek zorunda kaldım .

V10 'un tüm - yanları belki şuanlık unuttuklarım vardır ;

-Batarya süresi berbat , kullandıkça batarya kafayı yedi %10 da kapanmaya başladı , en azından bende öyle .
-Malzeme kalitesi üst ve alt plastik yerler ve arkadaki plastik aşağıları koptu , ayrıca kamera çıkıntısı renk atıyor
-Kamera mükkemmel ancak ışığı doğru almıyor her zaman , ışık olan yerlerde ya da ters ışık gibi yerde yazılım nasıl davranacağını bilmiyor !
-Sinirlerim bozuluyor yazarken ancak ve ancak LG 'den şuan nefret etmemin ve bunları yazma nedenim , Note 5 ve S6 güncelleme almışken rakipleri olan V10 ve G4 almadı . Ayrıca LG efektleri vs hiç güzel yapamıyor arayüzde , profesyonelce değil , Samsung çözünürlük ayarlama bile koymuş ayarlara , Huawei ve Samsung arayüz konusunda şuan kesinlikle en iyileri . Neyse acayip sinir oldum o kadar zaman geçti Android 8 ve UX 6.0 vermesse olmaz LG , ki en son bunu G2 için dediğimde G2 5.0.2 de kalmıştı .
-Yazılım desteği ROM kısmındada yok , bu benim için çok büyük eksi , cihazdan sıkılmaya başladım , LG de vermiyor ki !!!

Şuan cihaz alsam alacağım modeller Mate 9 , S8 ve G6 olur tabi bunlardan sonra G6 yı son sıraya koyarım , ki bu fiyatlarla Türkiye den alacağımı sanmam :(

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Android 7 miz hayırlı olsun , tema desteğide geldi , her saat yeniliyordum geldi mi diye

Kore ve Hong kongtan sonra ilk TR ye verildi şuan onun sevincindeyim .

Xda da bile TR yi konuşyorlar :D

hdegirmenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tüm lg serilerinde ghost screen ve panelden ışık sızması var.lg servislere talimat vermişler kusur. Veya hata olarak kabul edilmiyor servis dahi açmıyorlar bırakın değişimi tamir dahi ettiremedim sizde mağdur olmayın isterseniz şikayet var sitesine gidin mağdurlar ordusunu görün bu markanın ardında garanti yok haberiniz ola.

Neessliihan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG anakartlarında sorun var.daha 7-8 aylık kullanimdayken bataryadan sorun çıktı 1yili yeni geçti anakartinda sorun var.ustelik servistekiler ilgilenmiyorlar.20 işgünü dolsun yedek parça gelmezse yeni cihaz veririz oda 3hafta sonra gelir diyorlar.servisler birbirlerine attiklari maillere bakmiyor ben arayip mailinize bakar mısınız diye soyluyorum.nerdeyse 3ay telefonsuz kaldım.servistekiler yedek parça gelemeyecek güney Kore'den istedik gelirse gelir gelmezse gelmez bekleyeceğiz diye laubali bir tavra girdiler.ustelik bu konu ile ilgili bilgilendirmede yok.ben saatlerce telefonda bekletiliyorum.sakın LG telefon almayın benden tavsiye anakartlarinda sorun var.yedek parçada koskoca Türkiye nedense yok ve eşek gibi bekleyeceksiniz
--- Gönderi Güncellendi ---
LG anakartlarında sorun var.daha 7-8 aylık kullanimdayken bataryadan sorun çıktı 1yili yeni geçti anakartinda sorun var.ustelik servistekiler ilgilenmiyorlar.20 işgünü dolsun yedek parça gelmezse yeni cihaz veririz oda 3hafta sonra gelir diyorlar.servisler birbirlerine attiklari maillere bakmiyor ben arayip mailinize bakar mısınız diye soyluyorum.nerdeyse 3ay telefonsuz kaldım.servistekiler yedek parça gelemeyecek güney Kore'den istedik gelirse gelir gelmezse gelmez bekleyeceğiz diye laubali bir tavra girdiler.ustelik bu konu ile ilgili bilgilendirmede yok.ben saatlerce telefonda bekletiliyorum.sakın LG telefon almayın benden tavsiye anakartlarinda sorun var.yedek parçada koskoca Türkiye nedense yok ve eşek gibi bekleyeceksiniz

Son mesajlar