LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
%100 yapmadan denemeen lazım bide öyle dene 99 yap çünkü LG 100 de fazladan şarj depoluyo %130 gibi . En azından G2 de öyle diğer telefonlarındada öyle diye biliyorum .
Yoh artık :D ama öyle Iphone 4s im de de öyleydi 100 den 99 a düşmezdi düştüğünde su gibi 98-97 iniyordu :D

Zeynep85

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhaba, LG v10 için iki sorum olacak.
1 saati çok minik gösteriyor. Yani tel ekranı kilitli iken ekrana baktığımda saati görmek istiyorum nasıl büyütebilirim.
2 müzik oynatıcı sını beğenmedim. Mesela liste oluşturmak istiyorum listeye şarkı eklemek için her şarkının üzerine tıklayıp yanda açılan pencereden şarkıyı ekle butonunu seçip sonra hangi listeye ekleyeceğini seçip sonra bir sonraki şarkıyı seçmem gerekiyor. Ayrıca tuş kilidini açmadan müzik çalar ekranda gözükmüyor. Müzik çalar tavsiyesi alabilir miyim

0749

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Süleyman abi ben telefonu almayı düşünüyorum ama bir sorum olacak. Ben arabada aux kablosuyla müzik açıyorum telefonumdan ama ses çıkışı düşük olduğundan sanırım telefondan sesi sona alıyorum arabadan da yükseltiyorum sesi ama çok gelmiyor ses. Laptop'a bağladığımda aynı ses seviyesinde yüksek geliyor ses. Lg v10'un ses çıkışı yüksek mi acaba?

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Süleyman abi ben telefonu almayı düşünüyorum ama bir sorum olacak. Ben arabada aux kablosuyla müzik açıyorum telefonumdan ama ses çıkışı düşük olduğundan sanırım telefondan sesi sona alıyorum arabadan da yükseltiyorum sesi ama çok gelmiyor ses. Laptop'a bağladığımda aynı ses seviyesinde yüksek geliyor ses. Lg v10'un ses çıkışı yüksek mi acaba?
Clio ya bluetoot ile bagliyorum ses muazzamm ayrica ben poweramp kullaniyorum basi kismam gerekiyor telefondan yoksa fazla ses yukseltemiyorum yani ses çıkışı cok iyi..

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Clio ya bluetoot ile bagliyorum ses muazzamm ayrica ben poweramp kullaniyorum basi kismam gerekiyor telefondan yoksa fazla ses yukseltemiyorum yani ses çıkışı cok iyi..
Ya V10 'un ses çıkışını bilmemde kalitesi çok övülüyor 32 bit Hi Fi DAC 'i normalde kulaklıkla kullanıyosun sanırmı ama rootla tüm arayüzde filan kullanabiliyorsun .

Zaten benim G2 ninde ahım şahım sesi yok ortalama ama rootla bozulmadan yarısı kadar daha arttırabiliyorum sonra sesi boğuk çıkmaya başlıyor .

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Pil performansi disinda heryönüyle güzel ve kaliteli bir cihaz almayı düşünenler varsa tavsiye ederim.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Benim gibi bütüngün tarayıcıdan sdn gezerseniz whatsapp sürekli açık neredeyse e haliyle ekran da açık ,çogu 3000 mah batarya çıkarmaz .

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Batarya tak çıkar sorun olur kapakta ilerleyen zamanlarda mi 10000 mah powerbank işinizi görür bence.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Benim gibi bütüngün tarayıcıdan sdn gezerseniz whatsapp sürekli açık neredeyse e haliyle ekran da açık ,çogu 3000 mah batarya çıkarmaz .
Bende ki m4 aqua Mobil veri sürekli açık gece sarjdan çıkıyorum 11 gibi sabah 8 de uyanıyorum okula gidene kadar müzik dinliyorum instagram,snapchat e bakıyorum wp den yazdılarsa cevap yazıyorum ona 30-40 dk yol sürüyor okulda telefon sessizte öğlene kadar çıkarmıyorum öğlen Traffic Rider oynuyorum 20-25 dk kulaklık takılı arka planda müzik çalıyor okul çıkışına kadar cebimde sessizte ama veri açık sürekli akşam eve 7-8 gibi varıyorum %35-40 arası sarjım kalmış oluyor parlaklık uyarlanan parlaklık değil ve hep sonda parlaklık ekranı çok kaliteli olmadığından parlaklık sonda anca kurtarıyor yani bunları yaptığımda böyle sarjı kalmayacaksa v10 tercih etmem ama g3 te kullandım onda hiç oyun oynamadan parlaklık %60 da iken hep aynı şeylerle eve %20 sarjla gidiyordum yani oran kurunca olmaması lazım ama 5.9 inç ekran neredeyse 6 inç ekran kasa oranı da bir note 5 değil o yüzden tek elle kullanım da sıkıntı tabi ama o telefonun tasarımına aşığım :)

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Ben genel olarak 8,9 saat dısarıdayım aşşagıda vereceyim görsele bakarsanız ekranın sürekli açık durması ve chrome dan bütün gün sdn de olmam mobil veri wp face vs vs sürekli konum alınıyor ana ekranda smart notice widget,ı aynı zamanda hava durumu 30 dkk da bir hava durumu güncelliyor bana göre kullandığım uygulamalar ve kullanım şeklime göre yetmemesi gayet normal..

Screenshot_2016-06-17-17-49-16.png

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Ben genel olarak 8,9 saat dısarıdayım aşşagıda vereceyim görsele bakarsanız ekranın sürekli açık durması ve chrome dan bütün gün sdn de olmam mobil veri wp face vs vs sürekli konum alınıyor ana ekranda smart notice widget,ı aynı zamanda hava durumu 30 dkk da bir hava durumu güncelliyor bana göre kullandığım uygulamalar ve kullanım şeklime göre yetmemesi gayet normal..

Ekli dosyayı görüntüle 5529
%70 Ekran oha cidden yetersiz olur şimdi ya priz başında ya da powerbank e mahkum kalacam teşekkürler yardımınız için.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
%70 Ekran oha cidden yetersiz olur şimdi ya priz başında ya da powerbank e mahkum kalacam teşekkürler yardımınız için.
Şarjı %96 iken bu değerlere bakılmaz..
Sadece ekran açıp bıraksan bir köşede, o ekran değeri %99 olur. Çünkü ekrandan başka şarj yiyen bir şey olmayacak. Belki arayüz tüketir bir miktar.

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Bu yüzdelerin neyi ifade ettiğini çoğu kişi hâlâ tam olarak öğrenemedi.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bu yüzdelerin neyi ifade ettiğini çoğu kişi hâlâ tam olarak öğrenemedi.
Evet bunlar tahmini ve pil durumuna, telefonun kullanım yoğunluğuna göre değişiyor sürekli. Eğer bu grafiğe bakılırsa benim şarjım bana 25 saat yeteceği söyleniyor ama 2, 3 saatte bitirebilirim..

Zeynep85

Asistan
Reaksiyon puanı
16
2200 tl verip aldım. kaliteli, şık tasarımlı kamerası iyi bir telefon fakat çok basit şeyler göz ardı edilmiş. Bir kere çok ağır telefonu tek elle kullanan ve saatlerce elinden düşürmeyen kişiler bunu göz önünde bulundurmalı. Ayrıca ekran büyük bu evet venim tercihim fakat samsung ta büyük ve daha ergonomik bir yapıya sahip. 2200 tl verip alsığım telefonun saatini görmekte zorlanıyorum minicik köşeye görmesi zor bir yere saat yapmış adamlar. Ayrıca müzik player hiç kullanışlı değil. Bir playlist hazırlamak için oraya gir buraya tıkla hiç pratik bir telefon değil. Mesaj klavyesini de beğenmedim ya şu benim kıytırık t50 telefonun yazılımı bundan daha pratik.işlevsellik olarak daha iyi.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Cihazin yan taraflari celik agir olmasi normal. Tek elle kullanim icin mini görünüme alip kullananilirsiniz.klavye cogu cihaz klavyesinden iyi ki bu klavye gelistiriciler tarafindan cogu cihaza portlandi.müzik çaları bende begenmiyorum bu yüzden tum cihazlarda favori muzik calarim poweramp.

Zeynep85

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Cihazin yan taraflari celik agir olmasi normal. Tek elle kullanim icin mini görünüme alip kullananilirsiniz.klavye cogu cihaz klavyesinden iyi ki bu klavye gelistiriciler tarafindan cogu cihaza portlandi.müzik çaları bende begenmiyorum bu yüzden tum cihazlarda favori muzik calarim poweramp.
Saat büyüyor mu

Zeynep85

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Poweramp yi yüklemiştim şimdi tekrar baktım evet daha kullanışlı ama yeterli değil.mesela tuş kilidi kapalıyken şarkıyı değiştiremiyorum.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Benim icin yeterli ama size yetmiyorsa smart notice widgetini kullanin onun ici de ekrani uyandirmaniz gerek

Son mesajlar