LG V10 Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

M

menduh Akmeriç

SDN Okuru
arkadaslar telefon gercekten harika ama batarya tam bi fiyasko nerede ise dakikada bi sarj düşüyor bu yuzden iade etmeyi düşünüyorum

greenwolffatih

Üyecik
ıyıgunler beklemekte oldugumuz 6.0 guncellemesı su an 07.03.2016 tarıhınde lg v10 telefonuma gelmıstır. onemlı oldugu ıcın bılgıyı paylasmak ıstedım... tesekkurler lg sozunde durup dagıtıma baslanacak dedıgın tarıhte gonderdıgın ıcın guncellemeyı

TechnoYoung

Profesör
ıyıgunler beklemekte oldugumuz 6.0 guncellemesı su an 07.03.2016 tarıhınde lg v10 telefonuma gelmıstır. onemlı oldugu ıcın bılgıyı paylasmak ıstedım... tesekkurler lg sozunde durup dagıtıma baslanacak dedıgın tarıhte gonderdıgın ıcın guncellemeyı
Güncellemeyle ilgili görüşlerini bildirirsen sevinirim V10 alcam bende .
SDN incelemesinde yok video çekerken filan şarjı emiyor dedi pek inanasım gelmedi bu konuda bilgilerini paylaşırsan sevinirim .
Bu telefonu kimse duymamış abi ya 2 sayfa yazı nedir cihazın tasarımı beni benden aldı o tasarım Note 5 'te olsa Note 5 alırdım ha bi LG var bide Samsung var tercihim LG 'dir her zaman .

Oocinn__

Üyecik
Bu konu neden bu kadar hareketsiz kalmış. Telefon eksiksiz olduğu için güncelleme pek bişey değiştirmedi. Pil optimizasyonu muhabbeti gelmiş umarım işe yarar :)

TechnoYoung

Profesör
Bu konu neden bu kadar hareketsiz kalmış. Telefon eksiksiz olduğu için güncelleme pek bişey değiştirmedi. Pil optimizasyonu muhabbeti gelmiş umarım işe yarar :)
Bu 6.0 ile ilgili bir haber hiç görmedim V10 diye bir telefon yokmuş gibi :) Pili nasıl gidiyor özellikle video çekerken.

Bloother

Rektör
..
Hep ttnet yüzünden. Göndermiyor diye 3 kere bastım, hem de 1 dakika arayla.

Son düzenleme:

Oocinn__

Üyecik
Bu 6.0 ile ilgili bir haber hiç görmedim V10 diye bir telefon yokmuş gibi :) Pili nasıl gidiyor özellikle video çekerken.
Video çekerken denemedim ama batarya abartıldığı kadar kötü değil. Batarya yeterli ama note 5 ten kötü. Güncelleme ile daha iyi olmuştur herhalde daha dün güncelledim :)

TechnoYoung

Profesör
Video çekerken denemedim ama batarya abartıldığı kadar kötü değil. Batarya yeterli ama note 5 ten kötü. Güncelleme ile daha iyi olmuştur herhalde daha dün güncelledim :)
Note 5 'ten kötü olduğunu biliyorum Super amoled ve işlemci sayesinde kazanıyor , V10 alınca 2 bataryayla dolaşçam .

TechnoYoung

Profesör
O zaman düşünmeden al derim v10 u
Düşünerek alacağım bu telefonu kimsenin almaması tuhafıma gidiyor ama dünyada 1 kişi almasa bile alcam etrafımda kimsenin lafına bakıp telefon almıyorum Allah'a şükür :) (Tam tersi herkes benle telefon almaya gider) Yoksa ... gibi iPhone almıştım ki hiç benim tarzım değil .

Kim ne derse desin V10 benim olacak ama fiyatı düşmesse (Mayısta 2300 olması şart) düşünürüm . Çünkü fiyatı düşmüyor sitelerde düşünüyorum .

Bloother

Rektör
LG, telefonlarını 4,5G teknolojisine hazırlıyor. V10 da gerekli güncellemeleri aldı ve Giga4,5G özelliğine kavuştu.

TechnoYoung

Profesör
Bugün babamla telefon bakmaya gittik malum Rize'de birtek Vatanda var V10 .
Ya şimdi 6 mayısta alacağım telefonu babam bugün G4 alabilirsin dedi ama V10 alcaksan bekle fiyatı düşer dedi .

Ama anlatamıyorum V10'un fiyatı düşmez diye telefonun fiyatı inmek bilmiyor.

İnternette güvenebileceğim bir yer var mı ? Ne bileyim aldıktan sonra ödeme filan ya da babam İstanbuldanda alabilir bir bilgisi olan var mı ?

G4 almak istemedim telefon çok iyi ama hala G2 'den yükseltmeye değeceğini sanmıyorum ne olcak elimde ;

-Bir tık daha büyük ve daha iyi ekran
-Çok daha iyi kamera
-Daha iyi tasarım
-Biraz daha hızlı arayüz .
-Hoparlör önemli değil benim için
-Quadbeat 3

Sırf bu özelliklerden sebep telefona para vermek aslında mantıksız geliyor V10'unda G4 ten öyle 800 Tl ye filan değecek fark yok .

Kafayı yemek üzereyim o parayı biriktirene kadar canım çıktı ama V10'un batarya ömrü cidden kafamı kurcalıyor .

Bazen aklıma Note 5 alsammı diye geliyor ama ben LG'ye çok alışığım .

TechnoYoung

Profesör
Yedek batarya taşırsın anca :)
Yedek batarya + powerbank .

V10 alcam ama LG böyle giderse bu 2. ve son LG cihazım olabilir zaten G5 ve arayuzu yuzunden V10 dan da sogudum .

LG suan en kotu ilerleyen firma bence .

G2 kullanıcısıyım ve LG nin eski gunlerini mumla arıyorum .

stat counter