Lg v10 huawei̇ mate 8

Bu konuyu okuyanlar

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Tasarım tarafında Mate 8 daha güzel görünüyor. Fakat dayanıklılık bakımından Lg v10 önde. Kamera tarafında yine lg v10 mate 8 den daha iyi. Ama işlemci tarafında mate 8 daha iyi. HiSilicon Kirin 950 İşlemci 8 çekirdek Mali-T880 MP4 grafik işlemcisi LG V10 da kullanılan Snapdragon 808 e göre daha iyi. Sizin kriteriniz hız ve tasarımsa Mate 8 kamera ve dayanıklılıksa LG V10. Tabi bu benim görüşüm yine de LG V10 kullananlar veya Mate 8 kullananlar daha iyi yorum yapacaklardır.

chnztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında oyun oynayan biri değilim yani oyunla asla işim olmaz ama ister istemez ikisinin arasın da kaldım benim işim sadece sosyal medya ve video izlemek bu nedenle kararsız kaldım

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Lg V10 işini görür o zaman. Unutmadan telefon huawei mate 8 e göre daha kalın ve batarya kısmında mate 8 de 4000 mah LG V10 3000 mah. V10 un bataryası seni üzermi bilmiyorum.

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Batarya kısmı kullanima göre degisir eger sadece sosyal medya ve video kullanımı olacaksa günü kurtarabilir tabi bu nekadar yoğun kullanacağına bağlı.

chnztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normalde gün için de sadece şirket mailleri ve sosyal medya yani toplasan gün için de 1-2 saatti geçmez telefonla uğraşmam sadece akşam evde vıdeo seyrediyorum oda ne kadar olabilir ki sadece 1 film o kadar normalde note 5 düşünmüştüm ama samsung bana çok iyi bir cihaz gibi gelmiyor hem sağlamlık hemde görsellikte beni cezbetmiyor

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Aklını karıştırmak gibi olmasın ama LG V10 daha iyi bence. Sosyal medya için işini fazlasıyla görür.

chnztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normalde gün için de sadece şirket mailleri ve sosyal medya yani toplasan gün için de 1-2 saatti geçmez telefonla uğraşmam sadece akşam evde vıdeo seyrediyorum oda ne kadar olabilir ki sadece 1 film o kadar normalde note 5 düşünmüştüm ama samsung bana çok iyi bir cihaz gibi gelmiyor hem sağlamlık hemde görsellikte beni cezbetmiyor

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Aklını karıştırmak gibi olmasın ama LG V10 daha iyi bence. Sosyal medya için işini fazlasıyla görür.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Note 5 kullanıyorum gayet güzel cihaz :)

chnztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

M

Murat Burç

SDN Okuru
V10 iyi cihaz mate 8e göre bence o kaba tasarım bile bir hoş duruyor kamerası felan da iyi de lgv20 çıkacak eylülde bekleyebilirsen onu bekle