LG Rehber Sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

Busra1279

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rehberim de bazı numaralar diğer kişilere kayıt ediliyor. Ve numarayı silmek istediğim zaman " Bu kişi cihazdan silinecek, fakat sunucudan silinmeyecek " sorunu ile karşılaşıyorum. Telefon da kayıtlı olmadığı halde WhatsApp'ta kayıtlı gözüküyor numaralar. Yardımcı olabilir misiniz lütfen Acil ....

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lütfen acil yardım!

Yok mu yardım edecek kimse

Bykursat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benimde rehberimde Mesala Ali Ali diye yazıyor biri whatsup diğeri normal telefon kişisi bunu da nasıl düzelteceğimizi açıklayan olursa sevinirim

karakrall9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
otomatik senkinayonu kapatın sonra rehberdeki o dediginiz şekilde olanları silin o zaman normale dönecektir. uygulamalara senkinazyon yetkisi verdiginizden dolayı telefon bellegine o kişiler kaydediliyor sorun bu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun hala devam ediyor mu çünkü bende aynı sorundan sıkıntı yaşıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
rehber ayarlar gösterilecek kişiler tüm kişiler işaretleyın telefonda veya nerde kayıtlı numaralar var hepsı rehberde gozukur ordan sıler veya duzeltırsınız ben ole yaptım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg g3 de rehberde kayıtlı olmadığı halde whatsappta numaralar kayıtlı whatsapptan nasıl silebilirim lütfen acil yardım.

iremozkok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba bende yeni lg g3 aldım arkadaşımın numarasını yanlış vermesi üzerine o numara otomatik olarak whatsapp a gitti rehberden sildiğim halde hala gözüküyo ayrıca whatsapp tan kişileride yeniliyorum ancak hala çıkıyor yardımcı olur musunuz ayrıca burada yazanlarıda yaptım ama olmadı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Rehberim de bazı numaralar diğer kişilere kayıt ediliyor. Ve numarayı silmek istediğim zaman " Bu kişi cihazdan silinecek, fakat sunucudan silinmeyecek " sorunu ile karşılaşıyorum. Telefon da kayıtlı olmadığı halde WhatsApp'ta kayıtlı gözüküyor numaralar. Yardımcı olabilir misiniz lütfen Acil ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba. Ben de lg g3 kullanıyorum. Rehberde uzun isimleri parça parça arattırdığımda bulamıyor. Mesela " Ali kemal cemiloğlu adanadan" diye birisini kaydettiğimde rehberde aratırken "ali adanadan" yazdığımda bulamıyor. İlla sırasıyla yani "ali kemal ...." yazmamı istiyor. Bunun bir çaresi varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben lg g3 kullanıyorum ve rehberimde kayıtlı olan isim başka whatsaapta görünen isim başka atıyorum ablam rehberimde ablam ama whatsaap ta isim soy isim diye görünüyor bunu nasıl duzeltebilirim uygulamayı silip yeniden yükledim düzelmedi.

ercellbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sorunun çözümü burada mevcut

Son düzenleyen moderatör:
F

firataydin

SDN Okuru
Whatsapp dosyasinin icinde bulunan profile pictures dosyasinin içindeki profili silin sorun çözülecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslr ayni sorun bnde de oldu rehberden ayarlara gidin ordan sadece yalnizca telefonu olan kisileri isaretleyin whatsapi olanlarda rehberde gozukmuyor sorun ortadan kalkiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar ayni sorun bendede oldu rehber ayarlar sadece numaralari olan kisileri isaretleyin sorun cozuluyor whatsapi olanlar rehberde gozukmuyor artk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Otomatik senk. Kapatiyorum ama geri geliyor yine numaralar. Otomatik senk. Whatsapi kaldirdim uygulama geri geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende lg g3 kullanıyorum. Saat gece 3ten beri uğraşıyorum rehberdeki silinen kişi whatsappta hala neden görünüyor diye. Önce bir tane numara silip denedim. Yine olmadı. o numarayı sildikten sonra sinirlendim ve telefonu kapatıp sim kartı çıkartıp tekrar taktım. Telefonu açtığımda o numara whatsapptan gitmişti. Sonra asıl silinen fakat whatsapptan gitmeyen kişiyi tekrar sildim. Ve aynı şekilde sildikten hemen sonra telefonu kapatıp sim kartı çıkartıp tekrar taktım ve tekrar açtım telefonu. Ve mutlu sonla karşılaştım. Galiba sildigimiz her kişi için sildikten hemen sonra sim kartı çıkartıp tekrar takmak zorundayız. Ben böyle çözdüm olayı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım rehberden silin, whatsaptan da silin yenile deyin. en son sim kartınızı çıkartıp yeniden takın bu arada senkonizyon kapalı olacak hesaplar kısmından bu kadar ben böyle kurtuldum.

S

SDN Okuru123221

SDN Okuru
Çözümü buldum arkadaşlar. Whatsapp ayarlardan>kişiler>gizli kişileri göster tikini kaldırın whatsappta gözükmez artık

T

Tsu

SDN Okuru
Merhaba ben lg g3 kullanıyorum ve rehberi açınca bi 10 saniye kişiler gözükmüyor .. Nasıl düzeltilebilinir?

B

bahar05

SDN Okuru
lg2 kullanıyorum. rehbere kişi eklemek istiyorum hata veriyor kişi de silemiorum. ne yapmam gerekiyor.

B

birkanzd

SDN Okuru
LG G2 telefonda gelen arama ve çağrılar gözükmüyor. ayarlardan da bulamadım. bu sorun telefon ayarlarıylamı yoksa başka bi sebepten mi kaynaklanıyor bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Lütfen Google Contacts kullanın ;) sıkıntı yok.

Ayşegüll12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
ÇÖZÜM BASİT SATIN İPHONE 6 s alın bakın ne kadar kolay çözdüm

semra51

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Lütfen acil yardım!

Yok mu yardım edecek kimse
Kardeş sim kartını cikartt çıkarttıktan sonra sil o numarayı sonra geri tak sim kartını sonra watsap kişilerin i guncelle kaybolmuş oluyor...