LG P970 Optimus Black Mi Samsung Galaxy S Plus Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

SonDestan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iki telefondan birini almak istiyorum ama kararsız kaldım aklımda şuan Galaxy S Plus var ama onada ics gelmiyecekmiş optimus blacke eylül gibi geleceği söyleniyor ama Lg firmasıda daha 2.3 gingerbread bile çıkarmamışken ics nin Eylül ayı gibi geleceğine inanmak biraz güç oluyor güncelleme konusunda çok geri kaldı diyorlar siz hangi telefonu önerirsiniz (Birde Lg nin SAR Oranı çok yüksekmiş buda 1 2 saat sonra baş ağrısı gibi sorunlara neden oluyormuş ne kadar doğru bilmiyorum )

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
teknik özelliklere bakınca galaxy plus daha iyi görünüyor.

optimus black'in üstün olduğu yerler
ön kamerası,
inceliği,
ekran parlaklığı

galaxy plus ise geri kalan herşeyde üstün

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
dur biraz daha olayı karıştırim , Sony ericsson xperia Neo yu incele , aşağı yukarı aynı fiyattalar.
Neo'nun +sı kamerası ve güncelleştirmeleri.

3 aydır cihaz araştırıyorum bende Biraz bekliyorum fiyatlar düşsün diye , alıcaksamda Min. 1 ghz olsun istiyorum.

Samsung'un kalitesine güvenmediğim için hiç incelemedim bile ama kullanıcı yorumlarına göre eksiksiz bir cihaz.
LG Optimus %80 lik bir kitlenin kullandığı bir cihaz , kullanan herkes memnun. Bende çok beğendim.
Xperia Neo ise hemen hemen LG ile aynı özelliklere sahip + olarak ise 8,1 MP kamerası . Teknosada cihazı test etme olanağm oldu yani yok böyle bir fotoğraf kalitesi.

Ben Neo tavsiye ederim.

Tsunmys

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu iki telefondan birini almak istiyorum ama kararsız kaldım aklımda şuan Galaxy S Plus var ama onada ics gelmiyecekmiş optimus blacke eylül gibi geleceği söyleniyor ama Lg firmasıda daha 2.3 gingerbread bile çıkarmamışken ics nin Eylül ayı gibi geleceğine inanmak biraz güç oluyor güncelleme konusunda çok geri kaldı diyorlar siz hangi telefonu önerirsiniz (Birde Lg nin SAR Oranı çok yüksekmiş buda 1 2 saat sonra baş ağrısı gibi sorunlara neden oluyormuş ne kadar doğru bilmiyorum )

Samsung diyorum bir Lg kullanıcısı olarak...

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
[MENTION=33542]Tsunmys[/MENTION] Optimus 'mu kullanıyorsun ?

--- Mesaj Güncellendi ---

[MENTION=33542]Tsunmys[/MENTION] Optimus 'mu kullanıyorsun ?

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Biz Lg ob kullanıcısı olarak Ace Plus diyoruz :)

ganayem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
optimus black'de cyanogenmod 10 jellybean kullanıyorum ve stable release de mevcut. ben gayet memnunum. ;)
yalnız s plus hakkında bilgim yok

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bugün ics bir deneyeyim gayet olumlu yorumlar var merak etttim :)