LG P705 Optimus L7 ekran kapandığında bildirim gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

optimal123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler 2 gün önce LG9705 Optimus L7 telefonundan aldım fakat 2 gündür ekran ne zaman kapansa ne twitter ne whatsapp hiç bir yerden bildirim gelmiyor ancak ekranı açtığımda bildirimler o zaman geliyor. İnternette araştırdığımda bu sorunun aynısının olduğunu gördüm fakat çözümünü bulamadım

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
ya belki telefon bu şekilde programlanmıştır ? telefon ekranı kapalı olunca mesaj geliyor ama değil mi ?

optimal123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesaj geliyor ama ben görmüyorum mesela bi arkadaşım saat 10:00'da whatsappdan mesaj attı fakat bana mesaj gelmiyor ben diyelimki 10:10'da ekranı açtım o zaman mesaj sesi geliyor

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
ayarlar>ekran kısmında bir ayar görünmüyor mu ?

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
büyük ihtimal yazılımsal bir hata bu ve güncelleme geldiyse telefonunuza (ki bu sıralar Lg bunu dikkate alıyor benim de LG optimus g telefonum var) bir kontrol eder misiniz güncellemeyi ?

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
telefon ekranı kapattığında internet bağlantısını kesiyor demekki ki gelmiyor. Benim telefonda enerji tasarrufu moduna alınca aynı şekilde oluyor tabi ayarlanabiliyor. LG'de enerji tasarrufu gibi bişey varmı bilmiyorum ama ayarlarını bir kurcala.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş bende ekran kapalıyken ses ğeliyo geldi diye telefonda sorun var sanırsa

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanırım ekran kapalıyken wi-fi kullanmıyor olabilir hattının netiyle denemeni tavsiye ederim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence ekran kapalıyken wi-fi yi kapatıyo olabilir bide hattının netiyle denemeni tavsiye ederim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesaj simgesinde bir okunmamış mesaj gösteriyor ama girip baktığımda mesaj yok. nasıl silebilirim yanan uyarıyı. lg p705

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun benin telefondada var 2 mesajım var okunmamış ama mesaj ekranın girince görünmüyor, mesaj araması yaptrınca çıkıyor ama ne silebiliyorum nede okuyabiliyorum.
Çözümü bilen arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar/uygulamalar/hepsi //mesaj vrileri temizle olacaktir büyük ihtimalle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de lf l7 kullanıyorum ancak dokunurken eranda dokunduğum yerlerde çizgi oluşuyor nasıl halledicem :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hallettiniz mi bilmiyorum soru tarihi çok eski ama yinede cevaplıyım wifi ayarlarından ekran kapanınca wifininde uyku moduna geçmesini sağlayan bi ayar var onu kapatın wifiyi herzaman açık yapın hallolur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bu l7 optumus p705 e güncelleme otomatık olarak geldımı el ıle degil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wifiye girip gelişmişe tıklayıp ordan uyku modunda wifiyi acık tutu daima yaparsan sorunun çözülür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar sorunun çözümünü biliyorum verdiğim talimatları takip edin :)

-Ayarlar/Veri Kullanımı
-Aşağıya dogru inerek istediğiniz bir uygulamayı seçin örneğin:WhatsApp
- Tekrar karsınıza bir grafik cıkacak, yine asagıya dogru indiğinizde "Arka Plan verilerini kısıtla diye bir seçenek göreceksiniz, büyük ihtimal işaretlidir orası, işareti kaldırın, bunu ekran kapalıyken bildirim gelmesini istediğiniz tüm uygulamalarda yapın.

Öneri: internet paketiniz az ise, yada şarzınızı korumak istiyosanız, bu uygulamalar devamlı bildirim göndermek için online olacakları için, şarzınızı ve internetinizi sürekli kullanacaktır, çok büyük bir miktarda değil tabiki, örneğin 500mb internetiniz var ise gayet rahat, yeter.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumda donma , ışığının yavaş yavaş sönmesi ve çağrı gelmesi esnasında ekranın gitmesi ve çağrı esnasında hiç bir işlem yapamama ve internette gezinirken donma problemi vardı. Format atın dediler az önce Formatı attım ancak daha açılır açılmaz pin kodunu isterken bile dondu.Böyle Telefonun Allah Belasını versin. İyi bi telefon sanıp almıştım. Keşke çöpe ataydım paramı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acil yardımm..emergency mode!! sarı ekran...hiç bir işlem yapamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonda geçmiş mesajlarıma bakmak istediğimde açamıyorum yardımcı olun lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg p705 optimus l7 ile lg p700 optimus l7 aynı mı? yardımcı olursanız sevininrim :blushing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkadaşlar bnm lg p705 l7 var ve wi-fi calışmıyor ne yapabılır yardımcı olurmunuz tşkederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:arkadaslar bnde lg optumus l7 vr bnm telde wıfı yı kulandıgımda waatsap ve fecebook dan gelen msjları greblıyorum ama hattın kendı ınternet pakettınde u sekılde kullanamıyorum ayrıce fecebookta onlıne grunmuyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:arkadaşlar benim telefon şarjı cok cabuk yıyor sorun galıba yazılımda cunku telefon ekranı ve ıos yuzzde 67 şarjı goturuyor telefona dokunmadım mı bıle 2 saatte şarjı yuzde 40 dusuyor fullken. birde root attım işe yaramadı bilgisi olan varmı root hakkında

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg p 705 telefonun wifi birden kendiliğinden kapandı artık çalişmiyor sorunu nedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Whatsapta açilir pencere bildirimi nedemek ve telefonum lg p 705 ama whatsapima mesaj geldinde ses çikmiyor sessizdede degil çbk acil cvp :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bu telefonun allah belasını versin ya sürekli donuyor biri arıyor acamıyorum galerisi iki saate açılıyor bu nasıl bir telefon kimseye tavsiye etmem şahsen