Lg optimus sol e730

Bu konuyu okuyanlar

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öncelikle bu forumda bilgi paylaşan arkadaşlara gerçekten teşekkürler.
bir çok konuda bilgi sahibi oluyoruz. ben yeni çıkan lg E730 aldım öncelikle windovs 6.5 den androidli bir telefona geçtiğim için bana mükemmel geldi diyebilirim.telofonun üzerinde gelen bilgiler:
android sürümü:2.3.4
karnel sürümü:2.6.35.7-perf
porağram verisyonu:v10a-NOV-11-2011
telofonu aldığımda 04 03 2012 de günceleme olacağı yazıyodu(tarihten bir bir hafta önce) 4 de gündüz güncelleme yapim dedim wifi istedi neyse akşam evde yaparım dedim kapadım akşam baktım tarih 05 03 olmuş neyse kaçırdık galiba dedim 5 inde gine aynı ayın 9 na kadar böyle gitti her gün bir sonraki güne attı gündüz wifi bulamadığım için yapamadım şu an 18 e attı güncelemeyi.anlayabilmiş değilim:confused1:
asıl sizlere sorum ram ı rommu nasıl yükseltiriz bildiğim kadarıyla 2.3.5 ve 7 var 4.0 bu cihaza gelceni sanmıyom bu yükseltmeyi şirketmi yapıyo bizlermi forumu inceledimde kafam baya karıştı bu yaşta teknoloji merakı sardı arkadaşlar sağolsun gayet açıklayıcı anlatmışlar ama hani doktor gibi yazısını okuyamayızya terimlerin çoğu yabancı smartım çalışmadı bir türlü:unsure: lg nin güncelemelirnde sıkıntılar var sanırım
birde bu pil konusuna değinmek istiyorum çabuk bitiyo bu arka plana bir sürü uygulama açıyo kendi kendine. kapatıyon tekrar açılıyo telofonla gelen uygulamaları silinmiyo güncelemesi var marketten yapıyom eski sürümü sil yeniden yükle diyo e eskisi nasıl silinecek garip bir durum lg nin sitesinden bakim dedim telofonun varlığı yok oda ayrı bir garip durum.kendi sitesini güncellemeyen bizim telofonu güncellermi?velhasıl güzel telofon hoş telofon ve türkiye telofon üreticeleri için bence büyük bir pazar ama gel gelelim uygulama ve destekte bir arap ülkesi kadar değerimiz yok ne demek ülkemizde desteklemiyo satma o zaman kardeş bir yığın uygulama var hiç bir işe yaramıyo avrupalı amarikalı google microsoft gibi şirketler türkiyeye çok ürün satıp para kazanıyolar ama yatırım yok. konu dağıldı kusura bakmayın biraz doluyum bu konularda hepinize iyi forumlar.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Hayırlı olsun diyeyim :) ve sonrasında...
LG sol hakkında yazdıklarını okudumda, tasarım olarak Blacki andırmıyor değil hani :) Lakin şarj konusunda tüm androidlerde sıkıntı yaşandığıda bir gerçek :S ama güncelleme konusunda dediklerine harfiyen katılıyorum...

Xda sitesinde birazcık dolaş istersen oralarda kesinlikle vardır birşeyler.. Bu arada şarj için uygulama kullansan. JuiceDefender uygulaması gayet iyi ;) konuda başarılı tavsiye ederim.

cederete

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekürler karrdeş bi gezinim bakim 40 ından sonra çözecez bu işi hayırlısıyla du bakalım.:)