Lg Optimus Me P350

Bu konuyu okuyanlar

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Bir süre önce elime başlıkta yazılı telefon geçti ve gayet imkanı ölçüsünde iyi performans veriyor. Sormak istediğim Aandroid 2.2 sistemini 2.3'e güncelleme mümkün müdür ve flash desteği bu telefon için var mı? Çünkü güncel flash'ı marketten indirmek istediğimde olmuyor. Acaba direk içine mi atmalıydım? Bu arada eğer ilk sorumun cevabı rom ise, çalışır bir rom tavsiye de ederseniz çok memnun olacağım. Teşekkürler.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hocam sizin de dediğiniz gibi optimus me tam bir fiyat performans ürünü olarak görülüyor. ama malesef flash player desteği bulunmuyor. fakat smartphone'da şöyle bir durum var youtube videolarını açıyor. içerisinde youtube uygulaması var yanılmıyorsam (yoksa da google marketten ücretsiz indirilebiliyor) youtube videoları sorunsuz bir şekilde açılabiliyor. facebook'ta video izleneceği zaman ise önce kısa bir indirme işlemi yapıyor, video'yu indirip izleme imkanı sağlıyor.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Optimus me için flash sınırlı diye biliyorum her sürümü güncellenmiyor.. LG henüz optimus me içni 2.3'ü duyurmadıd ama siz custom rom bulursanız bence yükleyin gözünüze bi değişik görünsün cihaz'ki daha çok heveslenin telefonu kulllanmaya..

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Nasıl yükleyeceğiz peki yanlış birşey yaparsak bozmayalım telefonu

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim de telefon optimus me. dün telefonu hızlandırdım
bütün çalışan programların önbelleklerini ve verilerini sildim. icecream klavye yüklemiştim onu da sildim... ama bi çok şey gitti
ekrandaki notlar,kısayollar... en önemlisi kapatma tuşuna bastığımda ekran kararıyor. yes veya no ya basarak ekranı direk açıyorum. kaydırmalı zımbırtı çıkmıyor. ekran kilidi çalışmıyor. bunu kapatma veya açma mevcut değil.

motorola_milestone_android_2.0.1_lock-screen.jpg

bu görüntüyü tekrar görmek istiyorum .)
fabrika ayarlarına dönmeden bunu çözebilir miyim. yardımlarınızı bekler selam ederim

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
lock screen uygulamaları ile bu işlemi yapabilirsin diye düşünüyorum.

mmtself

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dün arkadaş aramış ulaşamamış. ama ben arama yapabiliyordum
mecburen fabrika ayarlarına geri dönerek olayı hallettik

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
dün arkadaş aramış ulaşamamış. ama ben arama yapabiliyordum
mecburen fabrika ayarlarına geri dönerek olayı hallettik

Bazen kurcalamak iyidir :) kurcalayarak öğrenilen şey, okuyarak öğrenmekten daha iyi olabiliyor :)

taha993

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir süre önce elime başlıkta yazılı telefon geçti ve gayet imkanı ölçüsünde iyi performans veriyor. Sormak istediğim Aandroid 2.2 sistemini 2.3'e güncelleme mümkün müdür ve flash desteği bu telefon için var mı? Çünkü güncel flash'ı marketten indirmek istediğimde olmuyor. Acaba direk içine mi atmalıydım? Bu arada eğer ilk sorumun cevabı rom ise, çalışır bir rom tavsiye de ederseniz çok memnun olacağım. Teşekkürler.

şurada rom yüklenişi,root yetkisi ve recovery mod kurulumu çok güzel açıklanmış: http://www.mevzuvar.com/2012/02/lg-optimus-me-p350-icin-cyanogenmod-7-1-rom-yukleme/ bi göz atabilirsiniz.umarım faydalı olacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar bende lg lp350 var sd kart takılı ama yenı bır sd kart takın dıo nasıl cozebılırm ? yazılımsal bi problem olabılır mı? bi arada sd kartı guncelle dıodu guncellemeye calıstıgımda da olmuodu :S