LG optimus G mi nexus 4 mü yada baska telefon önerirmsiniz bu fiyatlarda ?

Bu konuyu okuyanlar

efkmhyfa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dedigim gibi baska telefon önerirmsiniz aklımda en cok yatan optimus g oldu cok iyi ram filan sizdende yorumlarınız bekliyorum !

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
696
Android güncelleme konusunda en iyi telefon nexus çünkü bizzat googleden alıyor güncellemeyi
ikiside 2gb ram ve 4.7 ekrana sahib ama bana göre nexus daha iyi

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nexus güncelleme konusunda iyide saf android arayüzü bir zamandan sonra sıkıcı hal alıyor . LG Optimus 4.1.2 JB Sürümünü kullanıyor ve arayüzü çok güzel . LG Yazılım ekibi değişti ve L serisinin hepsine 4.1.2 JB Güncellemesi verdi. Bundan sonraki yazılımlarıda zamanında güncelleyecektir. LG Optimus G çok iyi , tavsiye ediyorum.

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Saf arayüz ilk başlarda da güzel gelmiyor ki insana. En azından bana

ali1792

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben açıkçası optimus g nin fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon olduğunu düşünüyorum daha bugün büyük bir teknoloji marketinde s4 mini gibi bir telefonla arasında sadece 100 lira bir fark olduğunu gördüm ki optimus g donanım olarak bir kaç gömlek üst bir telefondur ayrıca izlediğim incelemelerde yazılımın akıcılığı ve ekranın kalitesi üzerinde fazlasıyla durulmuş yani ben halinden gayet memnun bir s3 kullanıcısı olarak şu anda telefon alacak olsam hiç düşünmeden optimus g ye yönelirim kronik bir arızası yoksa hem donanımsal hem de yazılımsal olarak benim gözümde piyasanın fiyat-performans şampiyonudur

efkmhyfa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani çok iyi optimus g ama 4.2.2 filan güncelleme almassa almam

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Lg, Samsungun çakmasının yapmaya çalışırken daha iyi yapıyor. Arayüzü falan ondan hacılıyorlar ama daha iyisini ortaya koyuyorlar. Keza tasarım için de aynısı geçerli. Optimus G geçen yılın amiral modeli. Lg her güncellemeyi vermiyor onun yerine birkaç tane atlatıp verebiliyor. G direk 4.3 alacaktır tahminimce ama ne zaman alır bilemem.

ufukcoskun

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
Optimus G'nin Android 5.0'ı alacağı kesinleşirse eğer, hiç düşünmeden Optimus G alabilirsiniz. Çünkü Optimus G, Nexus 4'ten daha üstün bir cihaz. En azından dahili 32 gb depolama alanı var ki yeterli bir miktar bu. Kamerası da daha iyi Nexus 4'ten. İşlemci RAM aynı zaten. Ben LG'ye soru sordum bu konuda. Kesin bir şey söyleyeceklerini sanmıyorum ama en azından bir planları vardır güncelleme konusunda. 4.3 güncellemesini vermeleri bi' anlam ifade etmez. Sonuçta 4.3 güncellemesi majör değişiklikler olan bir güncelleme değil. Jelly Bean adı altında geçiyor. Android 5.0'ı alması gerekiyor.

Güncelleme takıntınız yoksa yine Optimus G alabilirsiniz ama Android 5.0 ile epey değişiklik bekleniyor. Yeni özellikleri kullanmayı kim istemez?

Nexus 4'ün de kamerasını falan geçtim, depolama alanı düşük. 8gb-16 gb modelleri var. Özellikle 8 gb olan tam dalga geçilmelik. Hem cihaza 8 gb hafıza koyuyorsun, hem de micro sd kart girişi koymuyorsun. Kullanıcı ile dalga geçiyorlar.

Witcher

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeni güncelleme için aylarca beklerim diyorsan G alabilirsin. Ama dersen ki 5.0 çıktığı gibi gelsin Nexus tek seçim :)

windows8

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bence nexus al g pro g2 derken G unutulcak gibi geliyo hem güncelleme konusunda sıkıntı çekmezsin