LG Optimus Blaclere ICS 4.0 Güncellemesi Gelecek

Bu konuyu okuyanlar

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Evet Arkadaşlar LG sonunda Optimus serisi Android telefonlarını Ice Cream Sandwich 4.0'a güncelleneceği müjdesini yine Facebook üzerinden verdi
hepimizin gözü aydın :D

Kaynak

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Lg kaldırmaz bu güncellemeyi :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bır söylenti gibi haber okumuştum bende, gelmez hatta gelmiyecek denilmişti ama cidden canımı sıkmıştı, Sonra bir yerde okudum gelicek gibi bir yazı çıktı, hatta orcnd de bana 1 seneyi bulur demişti :)

bakalım en erken zamanda gelmesi dileğiyle :)

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Bu akşam yada en geç yarına 2.3 gelir saat farkından dolayı bir gecikme olacaktır, 3D de geçen hafta öyle oldu.
ICS 4 umarım Ocak sonu Şubat başı gibi gelir

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
2.3 Aralık sonuna doğru gelicek ancak ben halen daha yurt dışı sitelerinde yakalamaya devam ediyorum, LG uk yaptığımda Optimus Black için güncelleme mevcut New yazıyor ancak indirmek istediğimde başaramıyorum :S upload ederler ise bende download edeceğim :)

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Beklediğim haber. Çok iyi oldu bu.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
önce bir 2.3 ün keyfini sürseydik yahu. :)

2.3 ha geldi ha gelecek derken ve kasvetli bekleyiş sürerken, 4.0 geliyor dendi. 2.3 güncellemesinden sonra kısa zaman içinde hadi artık 4.0 ne zaman geliyor diye başlıklar açılmaya başlanır. lg'ye yine bir ton laf saydırılır. lg'nin bu işi beceremediği söylenir. lg'nin ikamesi olarak yeni telefonlar önerilir.

tahmin etmesi çok güç değil sanırım. :)

Son mesajlar