LG optimus black rom yükleme !

Bu konuyu okuyanlar

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Biz geriye gidiyoruz froyo flan daha stabil çalışıyor :)

groks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler kore romunu deneyen oldu mu?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
valla ben deneyemedim, ama denemeye de fırsat bulamamıştım. telefonumun ekranı kırıldı :D derken yeni yaptırdım ama denemeye niyetim şimdilik olmadı :)

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=138307]technomind[/MENTION] abi bi bakar mısın bi konuda yardımın lazım

pegabjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana root atma konusunda yardımcı olabilecek var mı? Telefonu geçen sene aldım geçen ay da tamirden yeni gelmiş bi' durumdaydı format atılmış yani fabrika ayarlarına geri dönmüş durumdaydı. Ben root atmak istiyorum yeni romlar falan, biraz telefonumun zevkini çıkarmak istiyorum açıkçası. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
technomind Senide bekliyoruz İCS beta ya :)
Valla mesajını yeni gördüm bende beta'dayım :)

@technomind abi bi bakar mısın bi konuda yardımın lazım

Hemen yardımcı olalım kardeşim elimizden geldiği kadar. ;)

Bana root atma konusunda yardımcı olabilecek var mı? Telefonu geçen sene aldım geçen ay da tamirden yeni gelmiş bi' durumdaydı format atılmış yani fabrika ayarlarına geri dönmüş durumdaydı. Ben root atmak istiyorum yeni romlar falan, biraz telefonumun zevkini çıkarmak istiyorum açıkçası. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Seve Seve yardımcı olalım, forumumuz da bununla alakalı konuda bulunuyorsun ;) şuan rom yükleme hakkındaki konuyu okursan tamamiyle bilgi sahibi olursun, sana gelen şuanki telefonun versiyonu nedir. Root nasıl atılır onuda anlatırız. Ama forumda bununla alakalı tüm soruların yanıtını alabileceğin konumuz mevcut.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hocam ben şimdi telefonu ilk kez rootladım googleplayda birkaç oyun hackledim sonrasında google playe ve diğer google nin uygulamalarına ve bazı uygulamalara giremedim sıfırladım düzelmedi unroot yaptım yine olmadı telde artık uygulama yok artık indiremiyorum hiç birşeye giremiyorum apk bile indiremiyorum romatsam düzelirmi

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ya hocam ben şimdi telefonu ilk kez rootladım googleplayda birkaç oyun hackledim sonrasında google playe ve diğer google nin uygulamalarına ve bazı uygulamalara giremedim sıfırladım düzelmedi unroot yaptım yine olmadı telde artık uygulama yok artık indiremiyorum hiç birşeye giremiyorum apk bile indiremiyorum romatsam düzelirmi

başka çaren kalmamış zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimki lg p 970 su an 4.04 ice cream ama cok yavas calisiyor bundan dolayi yeni root atcam