LG Optimus Black P970 mi yoksa samsung galaxsy W mi ne dersiniz.

Bu konuyu okuyanlar

engin_er

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG Optimus Black P970 mi yoksa samsung galaxsy W mi ne dersiniz.

ikisinden birisini alacağım ama henüz karar veremedim. sizce hangisini almalıyım. ve neden

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bu fiyatlara alabileceğin 3 cihaz var .

Biri Galaxi W ,
LG oPTİMUS bLACK
Xperia Neo

3üde yarı yolda bırakmayacak cihazlar. Geçen Vatan 'da indirim vardır Galaxi W 800 Tl ye satıyorlardı. Gittim baktım cihaza elime aldım , oldukça hafif küçük ve kalitesiz geldi elinden düşse parçalancak gibi. Optimus'a Baktım sağlamlık hissi daha fazla ,ekranı daha büyük özellikleri hemen hemen aynı.

Benzer Konular ;

http://forum.shiftdelete.net/telefo...0-1000-tl-araliginda-telefon-tavsiyeleri.html

http://forum.shiftdelete.net/telefon-tavsiyeleri/241931-2-telefondan-hangisi.html

--- Mesaj Güncellendi ---

Şuan LG bana yakın gelmekte , SonyEricsson Neo oldukça kafamı karıştırıyor , Galaxsi w 'den soğudum.

__Toprak__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Optimus Black genel olarak özelliklere baktığımızda oldukça tatmin edici, gerek ekranı olsun gerekse dizaynı ve malzeme kalitesi, gerçekten de hoş ve sağlam bir cihaz. Fakat uç noktada artıları olduğu gibi aynı şekilde eksileri de var maalesef; Ekranı gerçekten de bir LCD panel için çok çok kaliteli, zaten IPS teknolojisi kullanılan bir panel, renk üretimi ve görüş açıları çok başarılı, parlaklıksa zaten bu ekranın en büyük özelliği,kontrast ise yüksek arka aydınlatma yüzünden nispeten düşük ve ne yazık ki ekran çiziklere karşı korumasız, öyle yabancı sitelerde yazdığı gibi gorilla glass ekran yok bunda söyleyeyim. O başka versiyonlar için geçerli (japonya ve usa) Menüler rengarenk ve canlı. Fakat; kamera performansı videolarda gayet iyiyken fotoğraf çekimlerinde o kadar da iyi değil örneğin. Ses kaydı (video, ses) gayet net ve kaliteli, zaten gürültü önleme için 2. mikrofon mevcut..videolar için kodek desteği yeterli, divx sertifikalı, 720p videolar sorunsuz. Flash player gayet güzel çalışıyor fakat çok flash yoğunluğu olan sitelerde nispeten akıcılığını kaybedebiliyor kaydırmalarda, zoomlamalarda..Arayüzü görsel olarak başarılı ve renkli fakat hız anlamında lag dediğimiz ufak gecikmeler yaşanabiliyor ancak bu gecikmelerin arayüzle alakalı olduğu ortaya çıktı, yerine custom arayüz kullanıldığında aşırı hızlanıyor(muş). Gelelim cihazın en büyük handikapına; oyun ve grafik performansı düşük..örnek verdiğiniz diğer iki cihaza oranla yani, düşük performans alıyor ne yazık ki testlerden ve birçok oyun benchmarkından..Fakat 2.2 froyo kullandığını hesaba katarsak gingerbread ile performans artışı olacaktır.

Neo59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş çok güzel açıklamış, artıları kadar eksileride olan bir cihaz optimus black.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Galaxy R modelini hiç inceleme fırsatın oldumu , Bütçen yeterse onnuda alabilirsin ?

SmiLey

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
55
LG Optimus Black alırdım.

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Samsung Kağıt üzerinde donanım olarak çok önde yaw ,

Örneğin Galaxy S+ 900TL
1.4 GHz Scorpion işlemci, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255T Snapdragon
512 MB RAM, 2GB ROM

Galaxy R 1200 TL
1GHz NVIDIA Tegra 2 AP20H Dual Core işlemci
1Gb Ram

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Kullandığım için tavsiyem blackten yana ve sana herhangi bir sorun çıkartçağınıda sanmam, lakin.... güncelleme konusunda gecikmeler olabiliyor bunu hatırlatmak istedim.

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
bende optimus black derim...

kadrisercanoguz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
optimus black tek geçerim bende gayet hızlı bir telefon cm7 ile daha bi hızlı

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Adreno 205 gpu lu bır telefon alma derım daha ust gpu ya sahıp olan telefonları tercıh et.

_ErKaN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de optimus black derdim ama çoktan almışsın geç kaldım:laugh::biggrin: yoğunluktan 1 haftadır pc yüzü göremiyorum:angry:

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Wonder çok kalitesiz duruyor , düşse kırılacak gibi. 1 senedir LG Optimus kullanıyourm kaç kere düştü tık yok , ekran korumasız kullanıyourm kılcal çizik yok. Donanımı sağlam kasma takılma yok. Ama gel gelelim yazılım 0. İcs ye geçemedik stabil rom bulmak zor.
Sana tavsiyem İCS alan cihazlara yönel, Anladığm kadarıyla 800 TL kadar bütçen var. Üretim tarihi eski bile olsa HTC Desire HD ler düşmüş ben olsam onu alırdım