LG Optimus Black P970 2 GB (Çıktı)

Bu konuyu okuyanlar

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Mükemmel parlaklık, renk dolu fotoğraflar, tam kontrastlı ekran, enerji verimi... Tüm bunlar LG Optimus Black'te... En azından söylenen bu. Tüm bunların sadece pazarlama stratejisi mi yoksa gerçek mi olduğunu testimizde görebilirsiniz!

Optimus Black NOVA teknolojisine sahip 4 inç'lik bir ekran (çözünürlük: 480 x 800) ile birlikte geliyor. LG bu ekranın arkasında ne gizli olduğunu henüz açıklığa kavuşturmuş değil. Ekstra parlak ve verimli olduğu söyleniyor. Parlaklık testimizde Optimus Black'in 693 cd/m2 değerine ulaştığını gördük. Bu en çok web sayfalarının beyazlarında görünüyor. Buna rağmen kontrast karşılaştırması yaptığımızda siyahın iPhone'da daha parlak gözüktüğü açık.

Güneş yansıtmasında Optimus Black iyi bir performans sunuyor ve ekranın görünürlüğü oldukça başarılı. Yani ekran açısından Optimus Black'in bir sorunu yok. Telefon tıpkı bir iPhone veya Galaxy S gibi diyebiliriz. Dokunmatik ekran reaksiyonları net ve hızlı...

LG-Optimus-Black-P970.jpg

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Takipçileri için iyi haber, hadi koşun almaya :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
fiyatı olarak alış veriş sitelerinde 999 ila 959 tl arasında değişiyor bilginize sunarım!

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hepsiburada.com da satışa çıktığını görmüştüm ama teknomarketler de şatışa sunuldu mu?

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bende henüz 3 sitede gördüm

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben de teknomarketler de satışa çıktı sandım. çünkü araştırdığım kadarıyla 26 mayıs yada haziran başında çıkacağı söyleniyordu teknomarketlerde.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
hepsiburada grey satmıyor ama LG sitesinde de eklenmemiş henüz bir gariplik var ama :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
- yeni ürün ama sitede olmaması tuhaf olmus :) düzeltirler umarım

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teknomarket dışında hiçbir yerden almam telefon... hele grey hiç almam...

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
@myphone haklısın teknomarket dışında almak sorunlara neden olabiliyor. her hangi bir sıkıntı olması durumunda muhattap bulmakta zorlanabiliyorsun.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
sanırım bugün eklediler .;) ekranını çok merak ediyorum açıkcası güneş ışığında hiö bir şekilde ekranı görememe durumu olmuyormuş nova sayesinde.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Nova teknolojisinide bende merak etmiyor değilim yani.. :)

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@mei, ben bir yerlerde gördüm.. birileri güneş ışığında ekranın görüntüsünü çekip bir siteye eklemişlerdi. ama hangi site unuttum. fakat gayet net göründüğünü gayet net hatırlıyorum :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
az önce lg servis ile görüştüm bende telefonu alıp ya root ediceksiniz veya servise gönderip root ettireceksiniz android market için, 2.3 güncellemesi gelince mecburen tekrar göndericeksiniz :D bakalım ay başı alabilirim LG 2x de geldi geliyor ama satacağım sanırım.

myphone

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@mei, hangisini satacaksın ben anlamadım... :):):)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
elindekini satıp sanırım optimus black alıcakmış :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ikisi de birbirinden iyi telefonlar gibi görünüyor. karar vermek zor olacak gibi :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
@mei, hangisini satacaksın ben anlamadım... :):):)

2x i evet 2x daha güzel fakat zaten getirme amacım kullanmak değildi yoksa 2x çok daha iyi elbette. Yalnız şu dikkatimi çekiyor şuan zaten 1200 e verecektim 1200 e verip 920 ye black alınır mı işte bu tartışılır kafam karıştı hee öyle telefonla çok oynayan birisi olsam gam yememde işte 3-5 uygulama ancak yüklüdür öyle durur kenarda gelenlde ararım / ararlar :D

edit: 2x siparişi verildiğinde black de yoktu ortada ama bakalım bir kaç güne netleşir durum.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
x2 den hevesini aldıysan bana kalırsa Optimus Black'i alıp test et :D en azından nova display özelliğini görmüş olursun. şuana kadar çıkmış en iyi smartphone olarak nitelendiriliyor boş olmasa gerek ;)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
dediğim gibi ikisi de birbirinden güzel telefonlar. şimdiden hangisini kullanacaksan hayırlı uğurlu olsun :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
nova teknolojisini hafta sonu bir telefoncuya gidip görmek istiyorum çok abartı şeyler kullanmadığım için black olabilir üstünde para kalır hiç değilse. Bakalım benden önce giden olursa nova hakkındaki düşüncelerinizide yazarsanız sevinirim.

Video: [video=youtube;rAnNjpiXid4]http://www.youtube.com/watch?v=rAnNjpiXid4&feature=related[/video]

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Adam LG optimus black almakta kararlı, Nova display özelliği için sırf :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Nova için almaya kararlıyım demiyorum benim için önemli olan email kontrolü, ftp, remote desktop bunların hepsini her android telefonda yapıyorum zaten ekran ile bir takımtım yok. Black i alırsam Türkiyeden alacağım diğeri yurtdışından gelecek.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
güzell duruyorr bea.. bu video çok güzel oldu.. teknomarketlere geldiğinde kurcalama imkanım olur bende sizlere fikirlerimi beyan ederim.... de. desi var :) mei sen benden önce alırsın incelersin gibime geliyor :)

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
mei ikisinden birisini alsında kendisi bi incelesin bakalım :)

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
bakalım ay başı ola hayır ola sabırsızlandım şimdi

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
adamlar bomba telefon yapmış ya. ayrıca güzel fikir olmuş nova display... diğer markalar telefonların orasına burasına lüzumsuz şeyler ekleyeceğine ekran sorununa eğilsinler biraz. Lg'i örnek alsınlar biraz.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
bomba he :) hakkaten bu şekilde düşünmeniz güzel