LG Optimus Black P970 2 GB (Çıktı)

Bu konuyu okuyanlar

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
valla benım LG black makineye serviste android 4.0.4 ıcs yuklemısler...

süper olmus eşim benım tele de yap diyor bundan :D :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Ben şuan v30c kurdum.. Gayet güzel yalnız medya taraması biraz geç gibi geldi bana yada benim SD karttan kaynaklı :) geri kalan herşey yerinde.

abi şuan en stabil rom 2.3 bile olsa cm 7 abi harika bir rom ya :D bi rom bu kadar stabil olabilir mi :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
vazgeçtim internete girince kasım kasım kasılıyor en iyisi huex izs

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ya ben arşivden bir rom buldum :d neden daha önce kurmamışım diye kafayı yedim :D 2.3.4 V20 Brahma diye birşey. :D ama süper süper süper :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ya ben arşivden bir rom buldum :d neden daha önce kurmamışım diye kafayı yedim :D 2.3.4 V20 Brahma diye birşey. :D ama süper süper süper :D

bulamadım abi o romu geçen gün marvel denedm oda dandik çikti şimdi zeus 7.06 kullanıyorum gayet iyi

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
valla bende hdd in içinden buldum :d eski rom ama gayet güzel şarjıda bende iyi gidiyor :D 2 günü gördüm fazla kullanmamakla beraber ama :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Anladım, HD videoları falan açması için ben MX Player uygulamasını kullanıyorum.. Gayette başarılı ayrıca :) Ben 2 haftadır bu bahsettiğim romu kullanıyorum hayret yani.. kendime şaşırıyorum nasıl olurda bu kadar uzun süre aynı romda kaldım diye :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Anladım, HD videoları falan açması için ben MX Player uygulamasını kullanıyorum.. Gayette başarılı ayrıca :) Ben 2 haftadır bu bahsettiğim romu kullanıyorum hayret yani.. kendime şaşırıyorum nasıl olurda bu kadar uzun süre aynı romda kaldım diye :)
abi gingerbread ların flaş performansı kötü oluyor genelde ics ve jellybean ların ki iyi baya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar ben ekrandaki jelatini çıkardım. Ama çizilir diye ödüm patlıyor lütfen net bir cevap verin

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben extra jelatın aldım onu yapıştırdım ole kullanıyorum suanlık performansından memnunum tabı cok bısey ıstemıceksın telefondan

groks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=138307]technomind[/MENTION] Iıı değerli üye kardeşim! :)) Bende bayaa araştırdım V20 Brahma bulamadım. dosya içinde reklam vs. olup link varsa verebilir misin? Veya inşallah çok şey istmiş olmamda nete bi upload yapsan aslında çok iyi olur. 1-2 ay Zeus v7.06 kullandım. şimdi sıkıldım. 2 de bir rom değiştiriyorum ama hiç düzgün bişey bulamadım. ubuntu touch bile yükledim ama nafile. Birde v20 Brahma deneyim.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
@technomind Iıı değerli üye kardeşim! :)) Bende bayaa araştırdım V20 Brahma bulamadım. dosya içinde reklam vs. olup link varsa verebilir misin? Veya inşallah çok şey istmiş olmamda nete bi upload yapsan aslında çok iyi olur. 1-2 ay Zeus v7.06 kullandım. şimdi sıkıldım. 2 de bir rom değiştiriyorum ama hiç düzgün bişey bulamadım. ubuntu touch bile yükledim ama nafile. Birde v20 Brahma deneyim.

https://docs.google.com/a/shiftdele...oro.mexdroid.com/index.php?topic=1803.0&pli=1

Buyur üstad ;) İnşALLAH işini görür ;)