Lg optimus black istenmeyen uygulamalar!

Bu konuyu okuyanlar

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Evet bugün bende bir lg optimus black kullanıcısı oldum artık. Ama dahaa önce hiç android sistemi kullanmadığım için bazı problemlerim var. Öncelikle istenmeyen uygulamaları nasıl siliyoruz? Bazı arkadaşlarım root yap falan dediler. Yaptım gingerbreak falan yükledim. Herşeyi yaptım ama hala uygulama silemiyorum. Nasıl bu uygulamaları silebilirim?

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
ayarlar>uygulamar>uygulamalari yonet sirasini izle acilan yerde istemedigin uygulamaya tikla ve kaldir butonuna bas ;)

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
O kadar da değil heralde. [MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] onu biliyoruz. Ben kaldır butonu açık olmayan uygulamarladan bahsediyorum. Nasıl yapacağımıda beceremedim heralde.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Root yaptıysanız Titanium Backup kullanın. Hem programları datasıyla birlikte yedekleyebiliyor, hem de (sistemin çalışması için gerekli olanlar hariç)tüm uygulamaların kaldırılmasına izin veriyor.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
öncelikle hayırlı olsun optimus black'in :)yeni rom yükleyebilirsin ya da lg sitesindeki güncellemeleri kullanabilirsiniz.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Evet bugün bende bir lg optimus black kullanıcısı oldum artık. Ama dahaa önce hiç android sistemi kullanmadığım için bazı problemlerim var. Öncelikle istenmeyen uygulamaları nasıl siliyoruz? Bazı arkadaşlarım root yap falan dediler. Yaptım gingerbreak falan yükledim. Herşeyi yaptım ama hala uygulama silemiyorum. Nasıl bu uygulamaları silebilirim?

güle güle kullan,

http://luivit.altervista.org/firmwareP970/index.php

bu vermiş olduğum adreste romlar mevcut istersen bunları kullanabilirsin, istersen lg nin türkiye sitesinden güncelleme yaparak uygulamalardan kurtulabilirsin saygılar.

notworning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=138307]technomind[/MENTION] daha telefonum yeni iki günlük neler yapmam gerekir hiç birşey bilmiyorum hangi uygulamaların gereksiz ve nasıl kaldırılacağını bilmiyorum. vesürekli şarj bitiyo gece takıyorum doluyor şarjdan çıkartıyorum şarj bitiyo durduk yere ekran ayarı kısık wifi falanda kapalı neden oluyor acaba..?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
hayırlı olsun kardeşim telefonun, şöyleki ilk aldığın zaman bir hafta şarj süresinde bir değişiklik yada az gitme durumu olabilir, ama daha sonrasında kendisini toparlıyor...

İlk olarak yapman gereken şuanki sürümü nedir bilmiyorum ama güncelleme yapman gerekiyor,hem şarj süresi bakımından hemde telefonunun hızlanması bakımından iyi bir işlem olucak bu güncelleme...

kesinlikle ilk olarak telefonunu güncelle daha sonrasında neler yapmak istediğine hep beraber bakarız ;=)

Güncelleme işlemini B2Ctools yazılımı ile yaparsın LG nin sitesinde mevcut.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
telefonu güncellemen şarj süresinde ciddi artışlar sağlayabiliyor ben optimus black için en ideal rom olarak nova rom'u tavsiye ederim. ayrıca advanced task killer ve benzeri uygulamalar ile arka planda açık kalan uygulamaları etkisiz hale getirmen şarj süresinde artış sağlayacaktır.

notworning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
B2Ctools ile güncellemede garanti dışına falan çıkma yok demi?

--- Mesaj Güncellendi ---

task manager kullanmayı bilmiyorum ki birde nasıl kullanılır ne yapmam gerekir ne yapmamam gerekir bilmiyorum bende ilk defa smrt kullanıyorum :D

notworning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=138307]technomind[/MENTION] [MENTION=19949]NecronomicoN[/MENTION] B2Ctools güncellemeyi bulamadım lg nin sitesinden birde bu task managerde bir sürü uygulama vardı ınogre yaptım ne olur bişi olurmu anlamıyorum biraz başınızı ağrıtacağım sanırım :D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
B2Ctools ile güncellemede garanti dışına falan çıkma yok demi?
task manager kullanmayı bilmiyorum ki birde nasıl kullanılır ne yapmam gerekir ne yapmamam gerekir bilmiyorum bende ilk defa smrt kullanıyorum :D

Garanti dışına çıkartmaz orjinal güncellemeyi çekiyorsunuz ;)

task manager programı pek işe yaramıyor açıkcası ben tavsiye etmiyorum, yada ben kullanamadım :))

notworning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamda nasl bulacağım onu lg sitesine girdim yok öyle birşey :)

notworning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=19949]NecronomicoN[/MENTION] telefon en son sürmü kullanıyor güncel diyor yukarıda sağ tarafta country:turkey
model:p970
version:v10c yazıyor.s

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
türkiye için son sürüm v10c.

senin sürümün de v10c ise güncelleme doğal olarak yapılamaz tabi. (ayarlardan telefon hakkında bölümünden bakabilirsin)

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
biraz araştırma yapmanı öneririm, çok kez bunların cevabı verildi.