Lg optimus 4x hd

Bu konuyu okuyanlar

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sizce bu telefonu almak mantıklı mı? Kullanan arkadaşlar artı ve eksi yönlerini söyleyebilir mi?

Joker12

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence 4xhd alacağına general mobile discovery al ben 3gün önce aldım çok güzel telefon 9tane oyun 6tane uygulama 30tane müzik resim falan var bide oyunlar yüksek kapasiteleri okadar para vermene gerek yok hiç kasma yapmıyor telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alınır, bende dün galaxy note 1 satıp parasıyla bu cihazı alacagım. nvidia tegra 3 chipset ısınma söz konusu ancak 10f yazılımı ile ısınma ortadan kalkıyordu. 2 ay kullandım sonra borcumdan dolayı sattıgımdan dolayı biliyorum cihazı :) bende 2. el arıyorum. bir kac yerde buldum. almadan önce 4x ile aynı donanıma sahip LG vu p895 de incelemeni öneririm, lg vu 5 inç ancak 4:3 ekrana sahip.

samsung almanı önerenlere sunu sor samoled yanıgı nedir diye. galaxy note 1 ve 2 - s3 kullandım hepsinde super amoled yanıgı olustu, mavimsi bir gölge bırakıyor ekranda

lg ips ekran kullanıyor ve ips ekran günes altında cok iyi sonuclar verir. amoled ekranlarda öyle degil günes altında son ayar da yapsan ekranı düzgün göremezsin.

samsung sadece pil konusunda ve işlemci konusunda iyidir. güncellemeleri boldur ama her güncellemeden sonra cihazda donmalar söz konusudur. s3 satarken bayram ettim resmen.

kardesim alırsan ya 4x ya da lg vu almanı öneririm. jb güncellemesi de dağıtılmaya baslandı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence 4x hd tam bi f/p ürünü. ama gm discovery de 300 tl daha ucuz. benim param olsa 4x hd yi tercih ederdim.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
LG Optimus L9 ile General Mobile Discovery arasında kaldım ?

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bu ısınma sorununun çözülebildiğinden emin misiniz. Aldığım cihazda donanımsal ve yazılımsal olarak sorun yaşamak istemiyorum zaten special edition paketinide kaldırmışlar.

teknoloji 11001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçe'yi genişletip Nexus 4 alın sonra kafanızı duvarlara vurmayın telefonun performansını S4 le genel olarak htc one x le kapıştırıyolar phonerocket sitesinden karşılaştırın derim ben.

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam nexus 4 nedense hiç içimden gelmiyor performans ve güncelleme ile öne cıkıyor ama pil olarak biraz kötü. Peki xperia SP / nexus 4 / optimus 4x HD bu üçü arasında hangisi öne çıkar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
tegra 3 tek kelimeyle başarısız bir çipset, Hem ısınır her şarzı sömürür bunlara rağmen bide performans vermez. Daha tegra 3 kullanıp iyi olan cihaz görmedim, işlemcisi farklı olsa çok güzel telefon olabilirdi ama ozaman da fiyatı böylemi olurdu hayır.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
yok artık arkadaşlar discovery iyi güzelde lg o kadar ayağa düşmedi kardeş üzerine az bi para daha koyup nexus 4 optimus G s3 gibi telefonlara yönelsen daha iyi

iso81tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg optimus g tasarım ve performans olarak iyi ama pahalı biraz

expercies

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bende optimus g' yi beğeniyorum fakat maddi olarak beni aşıyor

2_pac

Asistan