LG Optimus 3D Vodafone'da

Bu konuyu okuyanlar

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
LG-Optimus-3D.jpg

LG'nin gözlüksüz 3D izleme ve 3D kayıt özelliklerine sahip smartphone modeli Optimus 3D Vodafone'un avantajlı kampanya fırsatıyla kullanıcılarını bekliyor.

Vodafone aboneleri LG Optimus 3D‘ye CepNet veya 1 GB’lık mobilinternet paketlerinden birini tercihederek, 24 ay kullanım karşılığında sahip olabiliyor. LG Optimus 3D, CepNet paketini tercih eden abonelere ayda 69 TL’ye, 1GBMobil internet paketini tercih edenlere ise ayda 81 TL’ye sunuluyor. Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri, kendilerine enuygun olan faturalı tarifeyi seçebiliyor ve kampanyasüresince herhangi bir kısıtlama olmaksızın seçtikleri tarifeyi değiştirebiliyorlar.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için: http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/LG-Optimus-3D-kampanyasi.php

Optimus 3D'nin özellikleri:
128.8 x 68 x 11.9 mm ölçülerinde ve 168 gram ağırlığında tasarım
4.3 inç 16 Milyon Renkli Kapasitif, WVGA ( 800 x 480 piksel) çözünürlüklü Steroskopik – Gözlüksüz 3D LCD Dokunmatik Ekran
1GHz’lik çift ARM Cortex – A9 işlemci ve PowerVR SGX540 Grafik işlemcili TI OMAP4430 çipset
512MB dual-channel DDR2 RAM
8GB Dahili Hafıza, 32GB kadar microSD hafıza kartı desteği
5MP Otofokuslu Çift Kamera, 3MP’lik Streoskopik çekim, LED Flaş
Videolu görüşme kamerası
Full HD 1080p @30fps Video Çekimi, HD 720p @30fps Streoskopik – 3D video çekimi
Wi-Fi b/g/n, DLNA, A-GPS ve Çift taraflı Bluetooth 3.0
İvme ölçer, yakınlık sensörü, ışık sensörü ve Jiroskop
microUSB ve microHDMI çıkışları
Android 2.2 Froyo İşletim sistemi ve LG 3D Kullanıcı Arayüzü (ağustos ayında 2.3 güncellemesi gelecek)
Adobe Flash Player 10.3 desteği
Office dökümanları düzenleyicisi
Yenilikçi el hareketleriyle kontrol özellikleri
DivX ve XviD video desteği
Dolby Mobile ve SRS ses teknolojileri
1500mAh Standar Lityum İyon Batarya
450 Saat Bekleme Süresi/şarj
13 Saat Konuşma Süresi

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
1450s lira gibi bişey oluyor fiyatı internetsiz, gayet uygun bence..

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ya evkurda fiyat bakımından çok yüksek bir rakam verdiler.. bu sebepten evkurdan uzak durmuştum ama vodafone den almak mantıklı gibi duruyor..

SDN de kullanan varmı acaba optimus 3D yi ?

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çok güzel telefon bende gidip inceledim. optimus black'i yeni almamış olsaydım kesin bu olurdu tercihim. biraz vakit geçsin alacağım ama :) eğer şimdi alırsam annem beni parçalar 4 ayda bir telefon mu değiştirilir diye :)

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
çok güzel telefon bende gidip inceledim. optimus black'i yeni almamış olsaydım kesin bu olurdu tercihim. biraz vakit geçsin alacağım ama :) eğer şimdi alırsam annem beni parçalar 4 ayda bir telefon mu değiştirilir diye :)
kesinlikle çok başarılı bir smartphone optimus 3d ve bu donanımına göre bu fiyatı oldukça uygun.