LG Optimus 3D Max Avrupa’da Satışa Sunuldu!

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
4zvny.jpg
LG, ikinci nesil 3D akıllı telefonunu bugün Avrupa’da satışa sundu. İlk olarak Mobil Dünya Kongresi 2012′de gördüğümüz Optimus 3D Max, yenilenen tasarımı, daha hızlı işlemcisi ve arttırılan 3D özellikleriyle İngiltere hariç diğer Avrupa ülkelerindeki tüketicileri bekliyor.

4.3 inç WVGA (800 x 480 piksel) 3D TFT LCD ekran, Gorilla Glass 2, 1.2GHz çift çekirdekli TI OMAP 4430 çipset, 1GB RAM, 8GB dahili hafıza, 32GB’a kadar microSD desteği, 5MP çift lensli kamera, VGA ön kamera, HSPA+ ile 21Mbps hız, Bluetooth, Wi-Fi, A-GPS, NFC çipi, MHL portu ve 1520 mAh pilin bulunduğu telefona şimdilik Android 2.3 Gingerbread sürümü ile LG 3D kullanıcı arayüzü eşlik ediyor.

Önümüzdeki aylarda Ice Cream Sandwich güncellemesi alacağı aktarılan Optimus 3D Max’ta 2D ve 3D modları arasında geçiş sağlayan bir buton mevcut. 126.8 x 67.4 x 9.6 mm boyutlarında ve 148 gram ağırlığında tasarlanmış, 3D video düzenleme, 3D çevirici gibi özelliklerin yanı sıra Google Earth, Google Maps hizmetler 3D olarak kullanılabilecek.
İki boyutlu Full HD 1080p, üç boyutlu HD 720p video çekimi yapılabiliyor. Ayrıca 3D televizyonlara MHL portu ya da DLNA aracılığıyla 1080p video aktarımı yapılabiliyor. Teknik donanımda önemli değişiklikler yok fakat 3D özellikleri bakımından rakipsiz bir cihaz hazırlayan LG’nin bu teknolojinin hayranlarını memnun edeceği kesin.

Amazon Almanya‘da 494 Euro’dan başlayan fiyatlarla LG’nin 3D’li amiral gemisi Optimus 3D Max P720′ye sahip olabilirsiniz. İnceleme videosunu aşağıdan izleyerek cihaz hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

[video=youtube;uBA_gAh-pg4]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uBA_gAh-pg4[/video]​

Kaynak

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
İyi hoş güzel cihaz ama 2.3 ile geliyormuş Lg buna 4.0 2013 ten önce vermez.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
2 hafta sonra Türkiye'mizde olucakmış bu cihaz sanırım.. Öyle duyumlar okudum.. bu gelirse bunu gelmez ise Optimus 2X alacağım kısmet olursa :)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Valla bılmıyorum Sirkeci'de satılıyormuş ama ne şekilde satılıyor bilmiyorum, eskidi haklısın ama halen güçlü ve benim halen gözümde:)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
doğubank tan telefon alma şikayet çok var :D

isocity

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
2 hafta sonra Türkiye'mizde olucakmış bu cihaz sanırım.. Öyle duyumlar okudum.. bu gelirse bunu gelmez ise Optimus 2X alacağım kısmet olursa :)

3dmax ı bilmem ama kesinlikle 2x tavsiye etmem. 10 ay black kullandım 1 aydır da 2x kullanıyorum. 2x black e göre gerçekten çok performanslı ancak artık 1 gb ram standart oldu. o fıyat farkına degmez. haa benım gıbı bedava alacaksan sorun yok. telefonda black teki kadar program yok ancak yinede arada kasılıyor. bu yandexin shell ni kurdum telefon resmen can çekiyordu. ram 30-40 lara düşmüştü. şimdi sadece go sms var extradan ram 200 leri görüyor. blackın ekranı daha guzel ayrıca. sarj olarak 2x daha ıyı gıdıyor. ancak vodafone kullanıyorum ve telefon bazen gelen gıden aramalara kapanıyor. bu 3g-2g gecıslerınde gunde 1 kere basıma gelıyor. ucak modundan tekrar kullanıma alınca duzelıyor. 2x ın kamerası cok guzel video cekımı falan harika. ancak bendekı 2x turkce karakterlerı desteklemıyor gelen-gıden smslerde. 2x blacke gore cok agır ayrıca. web gezınmelerınde 2x blackten ıyı ancak yıne de kasıyor. ICS ise eylul ayında falan gelecekmiş. yani özetle 1 yıl oncekı teknolojıyı sımdıkı fıyata almak cok cazip degil bana göre.

ben htc one s i beklıyorum. eksılerı var ancak artıları daha fazla gıbı geldı bana. performans testlerınde 2x ten zaten cok cok ıyı.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
off amma döktürmüşsün.. Kafam epeyce bi karıştı şimdi... demek htc one s bekliyorsun... bende bi inceleme altına alayım onu.
Lakin ben 2x in çok güçlü olduğunu düşünüyordum.. bende senin gibi black kullanıcısıyım ama artık eskisi kadar tat vermiyor.. elim alıştı diyemi olsa gerek ne :) yada değişim zamanı geldi... pradamı alsam :D oda çok havalı birşey.. kimsede olmayan telefon almayı / kullanmayı daha çok seviyorum... en iyisi sony ericsson k700i mi kullanmak anladığım kadarıyla :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
technomind bunu al emin ol dünyada 5-10 tane anca vardır :D

Motorola DynaTAC 8000X
dunyanin-ilk-cep-telefonu.jpg

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
ya ALLAH iyiliğini versin :D çok iyi ya.. kaldımı ki acaba :D
telefoncu arkadaşımda 688 gördüm onu alacağım :D

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
1.93 mü yuh :D o boy bende olcak varya ben daha 1.77 17 hzrn da 17ime giricem acaba daha kaç cm uzar ya en taktıgım konudur :D

isocity

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
off amma döktürmüşsün.. Kafam epeyce bi karıştı şimdi... demek htc one s bekliyorsun... bende bi inceleme altına alayım onu.
Lakin ben 2x in çok güçlü olduğunu düşünüyordum.. bende senin gibi black kullanıcısıyım ama artık eskisi kadar tat vermiyor.. elim alıştı diyemi olsa gerek ne :) yada değişim zamanı geldi... pradamı alsam :D oda çok havalı birşey.. kimsede olmayan telefon almayı / kullanmayı daha çok seviyorum... en iyisi sony ericsson k700i mi kullanmak anladığım kadarıyla :)

üretici işlemci yetiştiremediği için türkiye'ye gelmesi daha da gecikebilirmiş. gelse bile gelen modeller farklı işlemci ile gelebilir. ben gri olanını almanya'dan getirttim 510 euro ya ancak aceleye geldi. eğer kdv iadeli getirtme şansın var ise 420 euro ya getirirsin herhangi bir avrupa ülkesinden. tek kusuru türkçe yok o da morelocale2 ile 1 dakikada hallediliyor. olmadı türkiye de çıkacak model için olan romlardan da yüklenebilir. optimus 2x ve galaxy s2 de kullanmış biri olarak ikisinden de daha iyi diyebilirim. tabiki en iyisi s3 şu anda ama boyutları çok büyük. one s ise optimus 2xle hemen hemen aynı boyutta üstelik daha hafif daha ince daha hızlı.

Son mesajlar