Lg Nexus4 Sensör Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lg nexus4 telefonunu kullanmaktayım. Sanırım telefonun sensörü bozulmuş. Arama yaptığımda sensör otomatik olarak ekranı kapatıyor hiç bir şekilde aramayı kendim sonlandıramıyorum anca karşı taraf kapattığında sorun bitiyor. Fakat diyelim ki karşı tarafın telefonu kapalı ve sinyal sesinden sonra gelecek bir durumda aramayı kapatamadığım için otomatik olarak hattımdaki dakikaları yada kontürlerin bitmesine neden oluyor. Sensörü tamamen kapatma gibi bir ihtimalim varmı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jelatin var mı ekranda?

hayıt abi jelatin yok :/ sanırım bu sensörü ben kırdım :D Ekran kırılmıştı yeni ekran taktırdım herşey güzel ama sensör olayı çok kötü :/ orjinal rom kullanmak istiyorum. Farklı romlarda ayarlar yapılıyor sanırım ama sevmiyorum :/

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Jelatin bazen sensörü köreltebiliyor ondan sormuştum. Eğer ekran değiştiyse ondan olabilir bir ihtimal

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Teknik servise sormakta fayda var. Sensör bozuksa yapacak bi şey yok

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
acma kapama tusuyla cagriyi sonlandir diye bir sey var onu ac cagriyi guc dugmesiyle sonlandirabilirsin

rCpkSk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g4 kullaniyorum arama sirasinda ekran kendini kitliyor acamiyorum taki karsi taraf telefonu kapatana kadar