LG Nexus 5 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu konuyu her gördüğümde canım kitkat çekiyor:D
nabacan elin gavurunun kitkatını . Bizim halis muhlis Dido'muz var.

ulker-dido-reklami.jpg

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Asphalt 8 i inceleme imkanınız varmı acaba şöyle opengl 3.0 lüsünden

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bir görelim opengl 3 lü nasıl oluyormuş

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Aynen arkadaşa katılıyorum, asphalt 8 yada most wanted performansı nasılmış, unutmadan asphalt8 grafiklerini yüksek yaparsan sevinirim :)

hasanistan44

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
[video=youtube;lvBVWmijs_g]http://www.youtube.com/watch?v=lvBVWmijs_g&feature=share&list=UUNqGEO-H0Pq8MsLAedQdxPg[/video]
dostum takılmalar falan var ama bence video kaydetme programından kaynaklanıyor bu sorun. Çünkü benim nexus da bile gayet akıcı çalışıyor bu oyun. Grafik kalitesi olarak gayet iyi buldum :thumbup1:

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
dostum takılmalar falan var ama bence video kaydetme programından kaynaklanıyor bu sorun. Çünkü benim nexus da bile gayet akıcı çalışıyor bu oyun. Grafik kalitesi olarak gayet iyi buldum :thumbup1:

Dedigin gibi takilmalar ekran yakalama programindan dolayi, o nedenle video baslangicinda ekran yakalama programinin calistigini belirttim. Isin ilginc yani ekran yakalama programi 1920x1080 de hem goruntu hem de telefon hoperlorunden cikan sesi kaydediyor, 1,50 gb lik bir dosya olusturuyor. Bu veri aktarimina ragmen oyun cok az takiliyor. Nexus 5 in farki bu olsa gerek. Oyun tek basina super calisiyor.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Dedigin gibi takilmalar ekran yakalama programindan dolayi, o nedenle video baslangicinda ekran yakalama programinin calistigini belirttim. Isin ilginc yani ekran yakalama programi 1920x1080 de hem goruntu hem de telefon hoperlorunden cikan sesi kaydediyor, 1,50 gb lik bir dosya olusturuyor. Bu veri aktarimina ragmen oyun cok az takiliyor. Nexus 5 in farki bu olsa gerek. Oyun tek basina super calisiyor.

Hocam nexus 5le alakalı değil ama bir sorum olacak . Şu screen recorder programı bende de var ama ekran videosu alamıyorum . daha doğrusu alıyorum sonra kendi bir süre sonra iptal ediyor . kayıt ettiği video da açılmıyor. rootlu tel zaten . Neden ?
Nasıl ayarlicam ben bunu ?

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Hocam nexus 5le alakalı değil ama bir sorum olacak . Şu screen recorder programı bende de var ama ekran videosu alamıyorum . daha doğrusu alıyorum sonra kendi bir süre sonra iptal ediyor . kayıt ettiği video da açılmıyor. rootlu tel zaten . Neden ?
Nasıl ayarlicam ben bunu ?

Dostum ben screen recorder programi olarak scr pro kullaniyorum. Nexus 5 ile ekran yakalama destegi geldi. Bundan dolayi ekran cekimlerinde sorun yasanmiyor. Sen de scr pro uygulamasini dene istersen. Samsung Galaxy s3'de screencast video recorder uygulamasini kullaniyordum. bu da cok iyi calisiyor.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Dostum ben screen recorder programi olarak scr pro kullaniyorum. Nexus 5 ile ekran yakalama destegi geldi. Bundan dolayi ekran cekimlerinde sorun yasanmiyor. Sen de scr pro uygulamasini dene istersen. Samsung Galaxy s3'de screencast video recorder uygulamasini kullaniyordum. bu da cok iyi calisiyor.
Zaten scr pro kullanıyorum . start butonuna basıyorum daha sonra böyle bir uyarı veriyor .

cancel diyorum daha sonra tekrar scr pro çıkıyor yine start yapıyorum yine aynı hata. o arada video da kaydediyor sanırım ama videolar açılmıyor .

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Zaten scr pro kullanıyorum . start butonuna basıyorum daha sonra böyle bir uyarı veriyor .

cancel diyorum daha sonra tekrar scr pro çıkıyor yine start yapıyorum yine aynı hata. o arada video da kaydediyor sanırım ama videolar açılmıyor .

Ayni hatayi ben de aliyorum, programi kapat ve tekrar acip ayarlamalari yap. Hatayi aldiktan sonra otomatik olarak tekrar calisiyor ama bir sure sonra bu hatayi veriyor . Cr_a_c_kli versiyonda olan bir problem bu.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Nexus 5 EA Sport Real Racing 3

[video=youtube_share;L-5OckVP9-I]http://youtu.be/L-5OckVP9-I[/video]

Asphalt 8 de oyuna başlarken nevada diye bir yazı çıkıyor ve baraj var o kısımda çok kastığını gördüm normaldede öylemi yoksa sceen capture den dolayımı öyle yaptı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Eğer normaldede takılmalar oluyorsa demekki 2.3ghz göz boyamadan başka bişey değil

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
An itibariyle nexus 5 32 gblik telefonu ebay sitesinden aldigim fiyata sattim. Telefonda hic bir sorun yok. Cok kaliteli bir telefon. Pil suresi cok iyi. Tereddut edilmeden alinabilecek bir telefon. Ben teknolojileri yakindan takip eden birisi olarak nexus 10 2013 modelini alacagim. Herkese saygilar.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
An itibariyle nexus 5 32 gblik telefonu ebay sitesinden aldigim fiyata sattim. Telefonda hic bir sorun yok. Cok kaliteli bir telefon. Pil suresi cok iyi. Tereddut edilmeden alinabilecek bir telefon. Ben teknolojileri yakindan takip eden birisi olarak nexus 10 2013 modelini alacagim. Herkese saygilar.

Neden sattin abi?

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Benimde şansa 4.5 yıllık compaq notebookun ekranı gitti tamda g2yi aldım ondan sonra bozuldu.Acaba bende g2yi satıp bir tane sony vaio e serisinden bir notebook mu alsam biraz pahalı ama çok kaliteli ve şık bilemedim şimdi.:confused1:

RoyaLDeviL007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Nexus 5'in tek bir iyi yanı var oda Ekran'ı G2ye göre daha büyük. Fakat g2 hem kamera hem şarj hemde bir çok yönü ile daha önde ve Nexus 5 kaç TL olacak bilmiyorum fakat G2 1600TL gayet makul bir fiyat rakiplerine göre ve nexus'a göre.
Not: Nexus 2 bin falan yapıyordur heralde ?
Not: Arkadaşlar merak ettim araştırdım http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/LG-G2-vs-LG-Nexus-5
Bu linkten G2 ve Nexus 5'i karşılaştırmasına baktım ekran olarakta Nexus 5 kücükmüş ve G2 her özellik olarak Nexus 5 i yeniyor yani G2 cok cok daha iyi ve Nexus 5 daha düşük bir fiyatı olcağını düşünüyorum G2den.

mhmtckmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 note 3 nexus 5 arasında gidip geliyorum nexus 4 kullanicisiyim gayetde memnunum :) sıkıldım telefondan

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
sadece sıkıntı bataryada yoksa eksizsiz olmuş tabi hafızası en az 32 gb alınmalı...

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bataryada sıkıntı yok, art calisma zamanini secince telefon g2 ile basabas gidiyor. Takilma diye bir sey yok. Nexus 5 karaborsaya dustu simdiden, 32 gblik versiyonu 500 euroya satan var. Kisacasi fiyatina gore benzeri olmayan bir telefon.

erso81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gelsin yılbaşı gelmeden yaw artık illaha yurt dışındaki dayılara teyzelere mi yalvaralım anlamadım bu türkiye ye geç getirme mevzunu,insanın şevkini kaçırıyolar

Xperia007

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şu Nexuslar ne kadar saçma şeyleri var.Hepsinin de illaki bir eksiği oluyor.Google yapacaksa Tam yapacak.Şarjda sıkıntı olacaktır.Böyle bir telefona 3000 lik batarya konulmalıydı.En az 2700 olmalıydı.Çok düşük bence batarya seviyesi.Umutlarım çoktu Nexus 5 ten fakat kamera olsun batarya olsun.Nexus 6 yı bekliyeceğim.

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nexus 5 in kendisinde bu livewallpaper var mı? [MENTION=279733]goodtornado[/MENTION]
[video=youtube;0ZcOqFUP2y8]http://www.youtube.com/watch?v=0ZcOqFUP2y8[/video]

Meltoriel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum Nexus 5 in kamera performansı nasıl, aklıma tek takılan nokta bu oldu?

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=279733]goodtornado[/MENTION] abimin nexus 5 i 312k . ekran ips ama neden telefonu eğince köşelerden bakınca ekran beyazımsı renge dönüşüyo. bu sorun sendede var mıydı. sonuçta ips ekran . neden böle sorunlar oluyo anlamadım.