LG, Nexus 4'e Olan Yoğun Talebi Karşılayamıyor

Bu konuyu okuyanlar

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Lg bir işi de düzgün yapacaktı eli ayağına dolandı:D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Tabi Lg alışık değil böyle yüksek talepli satışlara :D

saylon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG Güncelleme işini ne yapacak çok merak ediyorum, bundan önce millete çaktı telefonları elimizde patladı gitti..!

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Google büyük ihtimalle Galaxy Nexus'a olan düşük talep nedeniyle düşük fiyat politikasının Nexus 4 satışları üzerinde de çok etkili olmayacağını düşündü. Ancak hesaba katmadıkları iki etken mevcuttu. İlki diğer cihazlardaki güncelleme sorunları nedeniyle Nexus cihazlarına yönelen büyük bir kitle olduğu ve ikincisi ise günümüz üst seviye cihazlarında bulunan bir donanımı ucuza satarak gerçekten ilgi çekecekleri. LG belki de bu cihazla şu zamana kadar yapamadığı satış rakamlarına erişecekti. Eğer alıcılar başka cihazla yönelmezlerse hala da yapabilirler. Aynı Asus'un Nexus 7 ile ulaştığı satış satış rakamları gibi.

LG Güncelleme işini ne yapacak çok merak ediyorum, bundan önce millete çaktı telefonları elimizde patladı gitti..!

Bin defa yazıldı bir daha yazalım. Nexus cihazlarının güncellemesini Google ilk elden ve anında veriyor. Aynı iPhonelarda olduğu gibi. LG ile alakası yok bu cihazın güncellemesinin.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Nexus iyi bir cihaz olduğu için yetişemiyor olabilir aynen, ancak gücelleme google tarafından olacağı için :) artık sorun olacağını sanmıyorum

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Gelsin Bunu almayı düşünüyorum.

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
yav tekno sen lg'den ben samsung'dan vazgeçemedik bi türlü be ya!:laugh:

evet abicim ya, öyle oldu :) LG adı güzel :) vazgeçmeyede niyetim yok, ben genelde pek kimsenin elinde görmediğim telefonları kullanmayı daha çok seviyorum :)

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Nexus 4 gerçekten iyi bir cihaz. TR fiyatı hakkında bilgisi olan var mı ?

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
tahminim, 1600-1750 tl. aralığında olacağı...

ama sadece tahmin!

ve tutturacağımdan da eminim... :)

Tahmininiz tutacak kadar iyiyse o fiyattan bu cihazı satacak kişilere güzel haberim var. Millet artık eskisi gibi enayi değil. :) 1000 liradan fazla vermem ben. İnsaf eylesinler. Cihazın fiyatı 350 dolar (16 GB'lığı). Hangi aklı evvel gidip 600 liralık cihaza 1600 lira verir?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Tahmininiz tutacak kadar iyiyse o fiyattan bu cihazı satacak kişilere güzel haberim var. Millet artık eskisi gibi enayi değil. :) 1000 liradan fazla vermem ben. İnsaf eylesinler. Cihazın fiyatı 350 dolar (16 GB'lığı). Hangi aklı evvel gidip 600 liralık cihaza 1600 lira verir?

yahu mübarek ıphone'da amerikada 200-300 $ civarında çıkmadı mı?
ee ne oldu türkiyede, dayatmadılar mı önceleri 3 bin tl.ye...
yemeyince de avea şimdi 2000 barajına çekmiş diyorlar.
nexus 4'e gösterilen talebe bakarsanız bu özellikte bir telefonun bu fiyata satışa sunulması bana makul gözüküyor.

gerçi benim tek albenisi güncelleme, gerisi hikaye...
zaten lg'yi oldum olası sevmedim ama, millet beğeniyor işte, gönül bu, ok'a da konar, b. 'da demişler,
konuyor işte!:laugh:

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
nexus 4'e gösterilen talebe bakarsanız bu özellikte bir telefonun bu fiyata satışa sunulması bana makul gözüküyor.

zaten lg'yi oldum olası sevmedim ama, millet beğeniyor işte, gönül bu, ok'a da konar, b. 'da demişler,

O fiyatlar 2 yıllık kontrol ile geçerli. Yoksa kdv ile 700$ 16gb iphone 5.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

konuyla pek alakası yok ama iPhone hakkındaki mesajlarınızda genelde bu tabiri kullanıyorsunuz.
Sizi açıkça bilgilendirmek isterim.
Apple hiç bir zaman Türkiye fiyatını 3.000 TL yapmadı.
Hepsiburada.com 3.500 TL civarı bir fiyata ön sipariş açtı.
Şimdi iPhone 5 resmi olarak Türkiye'ye geldi ve fiyatı da 2.000 TL civarında ki Galaxy S3 de bu fiyatla piyasaya girmişti.
Artık şu 3bin TL muhabbetini bırakın lütfen. Apple ile alakası yok olayın.

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Sony varken ne gerek var Lg,ye samsung'a :D

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8

O iPhone. Neden o iPhone? Çünkü bizim insanımız o cihazı kullanmaktan çok gösteriş için alıyor (gerçekten kullanan lütfen alınmasın). Ayrıca iPhone, arkadaşın yazdığı gibi vergiler dahil 700 dolar Amerika'da. Avrupa'da da 700-750 Euro civarı. Yani Türkiye fiyatı vergiler falan derken Avrupa fiyatı ile normallik gösteriyor. Ancak LG'nin ürünlerine bakarsanız Amerika'da 500-550 dolar civarı olan cihazı burda 1150 lira (Optimus 4x). Nexus 4'ün ne kadara satılması gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

LG'nin donanım kalitesi çok iyi. Kullananlara sorabilirsiniz. Nexus 4'ü de Google'ın tasarladığını ve güncellemesinden Google'ın sorumlu olduğunu hesaba katarsak oldukça iyi bir cihaz diyebiliriz.