LG Markasının Ayıbı

Bu konuyu okuyanlar

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Arkadaşım ben olan neyse onu söylüyorum. Daha öncede söyledim benim bu mesajdan bir kazancım yok. Ben müşteri olarak, başıma geleni anlattım. Başkaları da aynı durumu yaşamasın diye. Ben başlığı açtıktan sonra benimle aynı sorundan müzdarip bir sürü arkadaş mesaj attı. Bu kadar adamın başına gelen olayı nasıl görmezden geliyorsunuz? Ben olayın hangi teknik serviste olduğunu söyledim, belgelerin hepsi kayıtlı, sorunlu ürünün fotoğrafını da yükledim, sense bilmeden daha başlığı bile tam okumadan dayanaksız şeyler söylüyorsun. Takım tutar gibi marka tutmayı bırakın. Gerçekçi olun..

Takım tutar gibimi? arkadaşım öyle birşey olur mu takım tutar gibi marka mı tutulur?
Ben sana gayet gerçek birşey söylüyorum.. Bana deki herhangi firmadan tamirci geldi ve televizyonuma vurdu sonrasında bu tv de birşey yok dedi.. Bu kulağa hiç alışılagelmiş birşey değil. bu durum o sebepten bana inandırıcı gelmedi. Benimde geçenlerde çamaşır makinem arıza yaptı diye servisi aradık ertesi gün geldiler kontrol ettiler ve herhangi birşey olmadığını sadece fazla çamaşır attığımızdan dolayı bu duruma geldiğini adamlar izah ettiler, senin servisçiler gibi tekme tokat atarak bu üründe birşey yok diye baştan sağma bir iş yapmadılar.. Bence sen ya abartıyorsun yada gerçekten öyle ama hakkını yanlış savunuyorsun.

bysagoas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Takım tutar gibimi? arkadaşım öyle birşey olur mu takım tutar gibi marka mı tutulur?
Ben sana gayet gerçek birşey söylüyorum.. Bana deki herhangi firmadan tamirci geldi ve televizyonuma vurdu sonrasında bu tv de birşey yok dedi.. Bu kulağa hiç alışılagelmiş birşey değil. bu durum o sebepten bana inandırıcı gelmedi. Benimde geçenlerde çamaşır makinem arıza yaptı diye servisi aradık ertesi gün geldiler kontrol ettiler ve herhangi birşey olmadığını sadece fazla çamaşır attığımızdan dolayı bu duruma geldiğini adamlar izah ettiler, senin servisçiler gibi tekme tokat atarak bu üründe birşey yok diye baştan sağma bir iş yapmadılar.. Bence sen ya abartıyorsun yada gerçekten öyle ama hakkını yanlış savunuyorsun.
Dostum beni çileden çıkaranda o tavır zaten. Yoksa neden sinir olayım böylesine. Adam lay lay lom gelip o hareketi yapıp bana birşey yok diyor. Ürünün göreselleri ve bunu yapan yetkili servisin ismi yukarda mevcut..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

sen şanslıymıssın dostum benim başıma gelen bu.

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Değerli dostlarım, elektronik eşya almadan öne
mutlaka teknik servisle de ilgili araştırma yapın. Ben araştırmadan aldım hem
param hem de zamanım gitti. LG markasının teknik servisi berbat. Türkiye
genelinde böyle bu. İnternette bu konuda binlerce şikayet var. Adamlar radyo
tamircisini tutmuş yetkili servis yapmış. Müşteri memnuniyeti zerre kadar
umurlarında değil
.

LCD televizyon aldık. Garantisinin dolmasına yakın
televizyon bozuldu. Görüntü ara sıra bozulup tekrar düzeliyordu. Teknik servisi
aradık. Adamlar geldi onlara durumu anlattık, adamlar tv baktı biraz,
televizyonun arka tarafına vurdu iki defa sonra bunda bir şey yok dedi tüm
söylediklerime rağmen. Görüntü bozulduğunda videosunu çektim. Gene teknik
servisi çağırdım, adamlar videoyu göstermeme rağmen birşey yok bunda dedi, ben
zorla tv'yi götürttüm. 1 hafta sonra tamir etmeden televizyonu geri getirdiler.
Gene aradım adamları, alın götürün yapmadan getirmeyin diye. Adamlar tv yi
götürdü, biz parçasını değiştirdik deyip getirdiler. 2 ay sonra aynı sorun
tekrar oluştu.Şimdi ben bu televizyonu tekrar bu adamlara göndersem, gene aynı
şeyi yaparlar ve üstüne birde para vermiş olurum.

Biz genelde internet üzerinden disbiritör ürünler alıyoruz . garanti dağıtıcı firmanın kendi grantisinde oluyor. hiç bi sorun yaşamadım

fakat lg den direk aldıgım da olmadı yani dedigin dogru olablir.