Lg l5 2 lg-e460 telefonu açarken lg yazisi geliyor telefon açilmiyor!

Bu konuyu okuyanlar

serdar159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Selamun Aleykum.
Kardeşler Abiler telefonum açılmıyor. Telefon kapalıyken açmak için basıyorum LG yazısı geldikden sonra geri kapanıyor. Sürücü çökmüş dediler. Öğrenciyim bir yandanda para sıkıntım var. İnternet üzerinden forumdan araştırma yaptım. Root atmak için fakat telefonu ne pc'ye bağlaya bildim. Ne de root bulabildim. Sizden ricam çok acil bir şekilde yardımcı olmanız. Şimdiden teşekkür ediyorum. Lütfen çok acil bir şekilde yardımcı olun.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Telefonda en son hangi işlemleri yaptığını bilmediğim için sorunun hakkında bir şey diyemem ama şöyle bir öneride bulunabilirim: Eğer telefonunda silinmesini istemediğin (resim, video, müzik, rehber, kişisel dosya vs...) şeyler yoksa ses kısma + home + power tuşuna aynı anda basarak cihaza format atabilirsin. Çözüme ulaştırabilir. Bu arada format yöntemi doğru değilse (bazı cihazlarda farklılık gösterebilir) internetten cihazın kod adına bakarak hard format şeklinde aratabilirsin.

serdar159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hard format attığımdada aynı olay oluyor kardeşim. sürücüsümü bozulmuş birşey olmuş dedi tamirci ama

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Hmm peki LG PC Suite kullanarak telefonu kurtarma modunu denedin mi?

serdar159

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon açılmadığı için bağlantıyı gerçekleştiremiyorum.

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
O modda telefonun açılmasına gerek yok. Programda kurtarma moduna girin USB kablosunu cihaza bağlayın ardından program telefonu görür ve başlar kurtarmaya. Kullanımını tam olarak hatırlamıyorum ama aşağı yukarı böyle bişeydi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg e460 telefonum açılmıyo sadece lg logosu geliyor napmam lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink:Lg l5 2 lg-e460 telefonu açarken lg yazisi geliyor telefon açilmiyor!

Selamun Aleyküm. arkadaşlar lg e 460 telefonum logoda kaldı tuslarla kapalıyken daha onceden fabrika ayarlarına don yapmıstım sımdı yıne kapandı logo da kalıyor tuslarla fabrıka ayarına donmeyı yıne yapacaktım android hata verdi ve suanda root falan yüklemem imkansız telefonumu pc okumuyor lg driver falan indirdim cihaz yada aygıt hatalı dıyor kısaca telefonu pc baglayamıyorum baska bır cozumu varmıdır yardımcı olursanız sevınırım. şimdiden ALLAH razı olsun

aslan kral25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Selamun Aleykum.
Kardeşler Abiler telefonum açılmıyor. Telefon kapalıyken açmak için basıyorum LG yazısı geldikden sonra geri kapanıyor. Sürücü çökmüş dediler. Öğrenciyim bir yandanda para sıkıntım var. İnternet üzerinden forumdan araştırma yaptım. Root atmak için fakat telefonu ne pc'ye bağlaya bildim. Ne de root bulabildim. Sizden ricam çok acil bir şekilde yardımcı olmanız. Şimdiden teşekkür ediyorum. Lütfen çok acil bir şekilde yardımcı olun.
arkadaşım benim e460 da öyle oldu çözüm buldunmu