LG G7

Bu konuyu okuyanlar

Ogi_2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi akşamlar. Elimde sony c4 telefonum var 4 yıldır kullanıyorum ön kamera düşme sonucu artık bozulduğu için yeni telefon almak istiyorum.

Önceliğim kamera. Ancak 6-8 bin verecek bütçemiz yok. 3000 e kdar bakarken 3.400 e Lg G7 buldum. Kamerası iyi olsun istiyorum. Kağıt üzerinde 40 mp yazıp kötü fotoğraf çekecekse 16 mp olup iyi çekmesi dha önemli.

Mi9 t düşünmüyorum pop up kamera hoşuma gitmiyor..

Oyun oynamam
Sosyal medya mail takibi Vs. Ancak
kamerası önemli. Hem na kamera hem selfi kamerası. Ufak bebeğimiz var onun fotoğraflarını çekmek için özellikle istiyorum.

Biraz da kasa malzemesi olarak sağlam olsun istiyorum.

Başka önerilere de açığım.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İyi akşamlar. Elimde sony c4 telefonum var 4 yıldır kullanıyorum ön kamera düşme sonucu artık bozulduğu için yeni telefon almak istiyorum.

Önceliğim kamera. Ancak 6-8 bin verecek bütçemiz yok. 3000 e kdar bakarken 3.400 e Lg G7 buldum. Kamerası iyi olsun istiyorum. Kağıt üzerinde 40 mp yazıp kötü fotoğraf çekecekse 16 mp olup iyi çekmesi dha önemli.

Oyun oynamam
kamerası önemli. Hem na kamera hem selfi kamerası. Ufak bebeğimiz var onun fotoğraflarını çekmek için özellikle istiyorum.

Bütçenize göre:

2500tl’ye RN8 Pro’ya

3800’e Mi 9T Pro’ya bakmanızı öneririm.

Ogi_2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçenize göre:

2500tl’ye RN8 Pro’ya

3800’e Mi 9T Pro’ya bakmanızı öneririm.

Rn8pro aklımda gidip incelemek istiyorum. Ama ois olmaması tereddüt konusu.
RN 8 Pro veya Meizu 16TH. LG V30+ da 2300 filan.

Rn 8 Pro ya bakacağım meizu güncelleme almaz diyorlar. LG 30+ ön kamera iyi değilmiş
Özellikle kamera demiş v30+ direk elemek lazım ön kamera dan dolayı
Aynen hocam ya hemde çok eski,cihaz güncelleme de almaz bir daha

Reaksiyon puanı
628
en azından 3 sene idare etsin istiyorum. Birde servis olayı nasıl hiç fikrim yok...
Apple ve Huawei dışında hepsi kötü veya ortalama sanırım. 3 sene değil 5 sene de idare eder 16TH. Donanımı çok iyi. Sadece güncelleme sorun işte. Xiaomi de bakılabilir.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Adam 3000 TL bütçem var diyor 3800 TL'lik telefon öneriyorsunuz :D

Alp Duran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Oyun oynamam

LG telefonlar teknik olarak çok sorun çıkarıyor bilgin olsun

Ogi_2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam benimde aklıma yatmıştı ancak çoğu kimse önermiyor. Sizin lg g7 kullanma şansınız oldu mu?

Açıkcası xiaomi Huawei gibi Çin marka istemiyordum ama öneriler hep bu yönde. Piyasayıda ele geçirmiş durumda bu markalar. Aylardır bakıyorum bir telefon alamadım

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Hocam benimde aklıma yatmıştı ancak çoğu kimse önermiyor. Sizin lg g7 kullanma şansınız oldu mu?

Açıkcası xiaomi Huawei gibi Çin marka istemiyordum ama öneriler hep bu yönde. Piyasayıda ele geçirmiş durumda bu markalar. Aylardır bakıyorum bir telefon alamadım
G7 yi deneyimledim güzel cihaz forumda kullanıcıları var sorabilirsiniz

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124

G7 kullanıyorum. Çok da memnunum cihazımdan. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Meizu 16th al geç g7 ile kapışır ve aralarında 1000tl'den fazla fark var 16th tek dez avantajı güncelleme desteği google ana güncellemesini almıyor ama 1000tl cepte kalacak ve süper amoled ekran ve daha iyi arka kamera avantajı var 16th'nin videoda g7 üstün kasa ergonomisi kapışırlar malzeme sağlamlığı ve ele oturma g7 ama şıklık ve çentiksiz ekran ile 16th'de efsane.

Ogi_2019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
G7 kullanıyorum. Çok da memnunum cihazımdan. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Benim bütçe 3000 3500. Kamerası en iyi olanı almak istiyorum. Önceliğim fotoğraf kalitesi, gcam kullanmadan da iyi fotolar çekebilir miyim.

Mesela selfi kamerası bazı telefonlarda çok aşırı yakın çekiyor bunda nasıl?

Ancak batarya da düşündürüyor bir yandan. Oyun oynamam youtube pek izlemem sosyal medya biraz fotoğraf alışveriş siteleri filan kullanırım. 1 günü yine de çıkarır diye düşünüyorum.

Alırsam 3400 TL'ye alacağım. Günümüz telefon piyasasında Lg g7 için değer mi sizce? (mi9t hep öneriliyor ama pop up kamera istemiyorum)

Birde telefon ister istemez yere düşebiliyor. Biraz da sağlam olsun istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meizu 16th al geç g7 ile kapışır ve aralarında 1000tl'den fazla fark var 16th tek dez avantajı güncelleme desteği google ana güncellemesini almıyor ama 1000tl cepte kalacak ve süper amoled ekran ve daha iyi arka kamera avantajı var 16th'nin videoda g7 üstün kasa ergonomisi kapışırlar malzeme sağlamlığı ve ele oturma g7 ama şıklık ve çentiksiz ekran ile 16th'de efsane.
Güncelleme olmaması kötü değil mi? Super amoled ekranlar çok canlı ve parlak açıkcadı lcd ips ekran şuan kullanıyorum çok memnunum. Birde telefonu incelemeden almak risk olur satan biryer görmedim ben